صفحه 451 از 534 نخستنخست ... 351401441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,501 تا 4,510 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

Junior Member chrome آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

درود
    من کتاب 1100 Words You Need to Know by Murray Bromberg رو برای شروغ لغات این آزمون تهیه کردم و وقت زیادی تا آزمون GRE (بیش از ۲ سال) دارم و قصدم این است که بتونم نمره ی خیلی خوبی کسب کنم
    به نظر شما این کتاب برای شروع مناسبه؟
    ممنون

سلام دوستان...
    من 28 آذرماه امتحان gre دارم و می خوام شروع کنم برا خوندن ... از دوستان مطلع اگه میشه منو راهنمایی کنن که برا هر یک از 3 بخش چی باید بخونم به ترتیب تو این 2 ماه؟ ( روزی 8 ساعت می تونم وقت بذارم)
    نمره تافلم 100 هست. و نمره مورد نظرم 150 verbal و quant>165
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin92 نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    من 28 آذرماه امتحان gre دارم و می خوام شروع کنم برا خوندن ... از دوستان مطلع اگه میشه منو راهنمایی کنن که برا هر یک از 3 بخش چی باید بخونم به ترتیب تو این 2 ماه؟ ( روزی 8 ساعت می تونم وقت بذارم)
    نمره تافلم 100 هست. و نمره مورد نظرم 150 verbal و quant>165
    با تشکر
    سلام
    با توجه به نمره تافلتون و زمانی که دارید وربال 150 براتون کاملا دست یافتنی هست. برای کوانت هم اگه دانشجوی مهندسی باشید 165 نمره سختی نیست اصلا. مهم اینه که برای وربال هرچه سریعتر خوندن لغات رو شروع کنید تا موقع امتحان تو ذهنتون تثبیت شده باشه. من کلمات منهتن و لغات سایت مگوش رو پیشنهاد میکنم. بعد از اینکه حداقل یه مقداری از لغات GRE رو یاد گرفتید میتونید شروع به تست زنی بکنید. برای یادگیری تکنیک های تست زنی در ریدینگ، کتاب 7 منهتن رو من خوندم خیلی خوشم اومد. برای تست ریدینگ هم ریدینگ های بیگ بوگ واقعا شبیه به امتحان اصلی هست. یه فایلی هم از سوالات مگوش بود که من از همین سایت دانلود کردم و اون هم خیلی کمک کرد بهم.

در مورد کوانت هم حتما آفیشیال گاید رو کار کنید. قسمت Math Review این کتاب کامل هست و اگر رشتتون مهندسی هم نباشه خوب یاد میده این کتاب. چند مدل تست نمونه هم داره. دست آخر هم حتما حتما دو نمونه آزمون شبیه سازی ETS رو بزنید چون محیط آزمونش دقیقا استایل امتحان اصلی هست و میتونید زمان بندیتون رو توش تمرین کنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان

من امتحان منهتن آنلاینش رو دادم (سکشن ادپتیو هست) نتایج این شد :

V:156 Q:163

یه هفته تا آزمونم وقت دارم میخواستم ببنینم منهتن آسون تر از امتحان اصلی یا خیر؟

Junior Member

سلام دوست عزیز
    من برای قسمت ریاضیات 6 جلد منهتن رو شدیدا توصیه می کنم. اصلا به فکر بیگ بوکنباشید که سوالاش خیلی ابتداییه. کتابای منهتن تمام اون چیزایی که احتمالش هست تو امتحان بیادومیگه به علاوه ی میونبرها برای عدم اتلاف وقت زیاد که باعث خستگی و اتلاف انرژی می شه

Junior Member

سلام
    به نظر من شما دیگه سعی کن بیشتر به یادگیری تکنیکای تست در وربال بپردازی در این مورد جلد 7 و 8 منهتن به خوبی این مواردو توضیح داده. برای تست کتاب 5 پوندی کتاب خوبیه تمرنیای مگوش خیلی خوبه پاور پریپر کاپلان شبیه سوالای امتحانه اما نکته ی بسیار مهم برای امتحان درک مطلبه شما باید بتونی متنای توهم پیچیده ی جی ار ای رو آنالیز کنی وگرنه اگه تمام 3500 واژه رو هم حفظ باشی بی فایدس برای اینکار باید متنای سنگین بخونی طوری که بتونی سرعت خوندنت در حالی که متن رو هم درک می کنی به بالای 200 لغت در دقیقه برسونی. رمان بخون اگه به متون علمی علاقه داری کتاب a short histostory about nearly everything که تو کتابخونه هستو روزی یه فصلشو بخون. برا ریاضیات هم 6 جلد منهتن عالیه البه زمان زیادی نمی بره چون خیلی چیزاش ابتداییه و می تونی رد کنی اما همه چیزو تو خودش داره. برا تست ریاضی هم خوب بارونز خیلی خوبه 5 پوندیه منهتن هم بد نیست اما کاپلان مخصوصا 10 تا تست پاور پریپیرش هم خوبه اکیدا سمت بیگ بوک نرو من رفتم خیری ندیدم جز اینکه وقتم تلف شد. برا همه دوستان تاکید می کنم حتما متن بخونن سایت aldaily.com هم متنای عالی داره.

Junior Member

با سلام..
    من برنامه دارم برای تابستان 95 میخواهم این آزمون رو بدم..شاید خیلی مدت زمانه طولانی باشه اما چون در هر روز برای جی ار اینمیتونم زمانی بیشتر از یک ساعت بگذارم خواستم نظره شما رو بدونم که از چه منابعی استفاده کنم؟
    فعلن در حال خوندن کتاب 1100 و در بخش ریاضی چون ریاضیم ضعیف بود از کتاب McGraw-Hill's Conquering the New GRE Math استفاده کردم و تمومش کردم..آیا به نظرتون همین طور پیوسته ادمه بدم به خوندن منابع؟
    نظر شما در مورد منابع و ترتیب اونها چیه؟؟

من نمره ی حداقل 320 رو میخوام

سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده در حدود یک ماه (حالا یه چیزی بیشتر) برای GRE فرصت دارم. از اونجا که رشه ام مکانیکه و پایه ریاضی خوبی هم دارم با Quant مشکلی ندارم. در ضمن 3 روز پیش هم تافل دادم، و نکته دیگه اینکه دامنه لغاتم در سطح امتحان تافل خوب ارزیابی میشه (هر چند GRE نیازهای خاص خودش رو می طلبه).
    حالا می خوام ببینم که به نظر دوستانی که تجربه دارن برای Verbal و احیانا Writing چه برنامه ای رو باید پیش بگیرم و چه منابعی رو اسنفاه کنم که تو یک ماه بشه جمعش کرد و به یه نتیجه نسبتا خوب رسید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط htcwf نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده در حدود یک ماه (حالا یه چیزی بیشتر) برای GRE فرصت دارم. از اونجا که رشه ام مکانیکه و پایه ریاضی خوبی هم دارم با Quant مشکلی ندارم. در ضمن 3 روز پیش هم تافل دادم، و نکته دیگه اینکه دامنه لغاتم در سطح امتحان تافل خوب ارزیابی میشه (هر چند GRE نیازهای خاص خودش رو می طلبه).
    حالا می خوام ببینم که به نظر دوستانی که تجربه دارن برای Verbal و احیانا Writing چه برنامه ای رو باید پیش بگیرم و چه منابعی رو اسنفاه کنم که تو یک ماه بشه جمعش کرد و به یه نتیجه نسبتا خوب رسید؟
    به نظر من عوض لغت خوندن (مگه این که بتونید توی یک ماه، کتاب 800 لغت رو بخونید)، برید روی سوالات درک مطلب کار کنید، Cracking این بخش رو خوب گفته
    رایتینگ هم جزوه برزآبادی و Offical Guide

نقل قول نوشته اصلی توسط r0a0m0k نمایش پست ها
    با سلام..
    من برنامه دارم برای تابستان 95 میخواهم این آزمون رو بدم..شاید خیلی مدت زمانه طولانی باشه اما چون در هر روز برای جی ار اینمیتونم زمانی بیشتر از یک ساعت بگذارم خواستم نظره شما رو بدونم که از چه منابعی استفاده کنم؟
    فعلن در حال خوندن کتاب 1100 و در بخش ریاضی چون ریاضیم ضعیف بود از کتاب McGraw-Hill's Conquering the New GRE Math استفاده کردم و تمومش کردم..آیا به نظرتون همین طور پیوسته ادمه بدم به خوندن منابع؟
    نظر شما در مورد منابع و ترتیب اونها چیه؟؟

من نمره ی حداقل 320 رو میخوام
    لغت بخونید الان، تا می تونید لغت بخونید، روی سوالهای درک مطلب و سرعت مطالعه هم کار کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)