صفحه 452 از 534 نخستنخست ... 352402442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461462502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,511 تا 4,520 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

Junior Member hrf1369 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی راه و ترابری علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

سلام دوستان

امروز برای جی ار ایی ثبت نام کردم والا زیاد دربارش نمیدونم این صفحات هم بررسی کردم واقعا عصبی شدم فقط می خوام یکی این مراحلشو بگه تورو خدا

من مهندسی خوندم ریاضیم خوبه می خوام تا 16 دسامبر بخونم البته 6 دسامبر ایتلس دارم که دارم می خونم گفتم الان اینو هم اضاف کنم فقط منابع و بگین و اینکه تست زدن با چیه ؟ و در اخر اینکه کاپیوتر بیس حالت خاصی داره یه دنیا ممنون ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

سلام خسته نباشید
    من میخوام حتما بخش کوانت GRE 170 بشم . برای مرور ریاضی کدوم کتاب کاملتر و سخت تر از ازمون اصلی هست؟ کتاب بارونز - کتاب های منهتن - کتاب کاپلان ؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط qrt نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من میخوام حتما بخش کوانت GRE 170 بشم . برای مرور ریاضی کدوم کتاب کاملتر و سخت تر از ازمون اصلی هست؟ کتاب بارونز - کتاب های منهتن - کتاب کاپلان ؟

با تشکر
    به نظرم واسه 170، باید تا حد امکان نمونه سوال حل کرد، هر سوالی نکته ای داره. اگر زمان دارید و وربال براتون مهم نیست، همه منابع رو به ترتیب حل کنید
    (فکر می کنم حل هر روز و منظم یه تعداد سوال، ذهن رو در شرایط آمادگی نگه می داره)

سوالهای کاپلان در حد آزمون بود نه بالاتر

Member amir_bozorgi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power Electronics

پیش فرض پاسخ : آشنایی و سوالات کلی درمورد مفاد امتحان GRE General (سوال ثبت نام ممنوع!)

سلام، من تو reading های بلند مشکل دارم، تو reading های کوتاه ابتدا سوال می خونم و بعد که حدود خواسته سوال گرفتم، به سراغ متن می رم، اما تو reading نمی تونم از این روش استفاده کنم. مشکلی که دارم اینه که اگر تمام متن بخونم و بعد به سراغ سوال برم، بعضی نکات ممکنه فراموش بکنم و همچنین این روش وقت گیره. شما چه روشی پیشنهاد می کنید؟
    ممنون

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نقل قول نوشته اصلی توسط MinaToo نمایش پست ها
    سلام بنده 4 آبان تافل دادم
    از 20 اسفند سال قبل شروع کردم 3 ماه Essential vocab for IBT و Essential vocab for IELTS و Official Guide for IBT را در چهار مهارت تمرین کردم علاوه بر آن نکات تافلی و مهارت ها رو هم شروع کردم !
    خرداد هم GRE را رسما استارت زدم با لغات ساقه و بدنه و لغات مهم و پرتکرار جی آر ای شروع کردم که به عبارتی می شود حدودا 2000 لغت در بازه زمانی حدودا 4 ماه (دو هفته هم استراحت) و Quantitive هم با جزوه دوستان شروع کردم تمام نکات و سئوالات سخت و منابع موجود تافل خلاصه شده در 44 صفحه ! بخش Verbal Reasoning و Verbal تک گزینه ای و دو گزینه ای و سه گزینه ای نکاتش و سیگنال ها و تکنیک ها و غیره علاوه بر آن هم ریدینگ نحوه خواندن و عوض کردن موضوع انواع سئوال ها و تکنینک هاش را خواندم در غالب یک کلاس 2 ماهه حدودا

من حدودا 45 روز دیگر جی آر ای دارم و واقعا نمره 170 Q و 155 V حداقل و AW 4 می خوام و انصافا هم کم کار نکردم با توجه به گذشته و الان می خوام بدونم که ترتیب کتاب ها برای مطالعه تست ها ودر غالب امتحان بهترین مسیر کدام هست ((( با توجه به زمان موجود برای کسب بهترین نتیجه ))) ؟

الان دایره لغات من به حد مطلوبی رسیده حداقل و از لحاظ تکنیک هم تقریبا کامل هستم فقط مانده تمرین و مدیریت زمان و باز تمرین مهارت ها
    برای ریدینگ : Big Book
    برای Verbal و Verbal Reasoning ها چه کتابی ؟
    برای AW رایتینگ Template و ایده و دید و غیره از کجا کسب کنم ؟
    این آخری خیلی مهم هست برای Quantitive چطور ؟ چه کار کنم ؟ چه منابعی به ترتیب اهمیت و نزدیکی به سبک امتحان !!
    سلام
    برای وربال اگه وقت می کنی که با توجه فرصت 45 روزه حتمن وقتش رو داری کتاب Cracking the GRE از انتشارات Princeton رو بخون.
    درضمن کتاب Official Guide ETS رو حتمن کار کن. البته من زمانی که آزمون تو ایران PB بود امتحان دادم و این کتاب خیلی به کارم اومد. درمورد نمونه های رایتینگ و نحوه نمره دهی به رایتینگ بهت معیار میده. همچنین بهترین مرجع برای Quantitative هست.
    بعضی از سوال های کتاب تو بخش کوآنت تو آزمون اومده بود فقط عددهاش رو تغییر داده بودن.
    ...::: یه بغل آرامش، یه سیر دل خوش، همه خواسته من از زندگی :::...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مكانيك

دوستان عزيز
    من 45 روز ديگه امتحان دارم
    دانشگاه مورد نظر
    Quantitive 150
    and verbal 145 مي خواهد
    1- ايا بايد روي رايتينگ هم وقت گذاشت ؟ آخه تو ليست نيازمندي ها چيزي ننوشته
    2- براي بدست آوردن verbal تو اين وقت كم چيكار كنم
    ممنونم

سلام به همه. من از الان تا مهر سال دیگه وقت دارم برای gre. البته این نیست که هر روز بتونم بخونم. چون درگیر پایان نامه و کارای دیگه م هستم. میخوام gre رو خیلی خوب بشم.
    میشه لطفا بگین از چه منابعی شروع کنم؟ راستی من میخوام بعدا کلاس gre هم برم. فعلا فقط میخوام راینتینگ برم ولی نمیدونم Q و V کلاس رفتنش فایده داره؟ من ریاضیم خوبه ولی همه میگن V سخته! خیلی ممنون از پاسختون.
    من آیلتس 7 دارم.
    ویرایش توسط hpmoner : November 8th, 2014 در ساعت 01:23 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    سلام به همه. من از الان تا مهر سال دیگه وقت دارم برای gre. البته این نیست که هر روز بتونم بخونم. چون درگیر پایان نامه و کارای دیگه م هستم. میخوام gre رو خیلی خوب بشم.
    میشه لطفا بگین از چه منابعی شروع کنم؟ راستی من میخوام بعدا کلاس gre هم برم. فعلا فقط میخوام راینتینگ برم ولی نمیدونم Q و V کلاس رفتنش فایده داره؟ من ریاضیم خوبه ولی همه میگن V سخته! خیلی ممنون از پاسختون.
    من آیلتس 7 دارم.
    سلام
    با توجه به اینکه حدود یک سال وقت دارید بهترین کار این هست که با لغت شروع کنید. تمرین تست زنی و آشنایی با استراتژی های پاسخ گویی به سوالات رو میتونید به چند ماه آخر نزدیک به امتحان محدود کنید. اگر فرصت دارید میتونید برای تقویت ریدینگ از الان مقاله های خبری واشینگتون پست، نیویورکر و ... رو به صورت تفریحی مطالعه کنید. اگر دانشجوی مهندسی بودید مشکل چندانی نباید با کوانت داشته باشید و در عرض یکی دوماه میتونید نمره خوب بگیرید در کوانت. در غیر اینصورت نیاز دارید بیشتر تمرین کنید. بهترین رفرنس هم همون کتاب آفیشیال گاید هست ولی برا شما فعلا زوده.

برای لغت منابع مختلفی هست که من مهمترین هاش رو مینویسم. لغات منهتن. 1100، (GRE Essential words (Barrons ، لغات مگوش، وربال ادونتج. شما با یه همچین فرصت مناسبی بهتره کمتر از 1500 لغت جدید حفظ نکنید.
    موفق باشید
    ویرایش توسط hpmoner : November 8th, 2014 در ساعت 01:24 AM

Junior Member

سلام
    من حتما می خوام تا اواخر دی GRE بدم
    ولی نمی دونم از کجا و چه کتابی شروع کنم بهتره
    می خوام ۹۰ درصد نمره ی کوانت رو بیارم ولی بقیشم خوب باشه نسبتا

نقل قول نوشته اصلی توسط zohay نمایش پست ها
    سلام
    من حتما می خوام تا اواخر دی GRE بدم
    ولی نمی دونم از کجا و چه کتابی شروع کنم بهتره
    می خوام ۹۰ درصد نمره ی کوانت رو بیارم ولی بقیشم خوب باشه نسبتا
    سلام دوست عزیز،
    شما به سطح زبانتون اشاره نکردید . برای شروع بهتره با کتاب افیشیال ای تی اس شروع کنید.
    موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)