صفحه 454 از 534 نخستنخست ... 354404444445446447448449450451452453454455456457458459460461462463464504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,531 تا 4,540 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

دوست عزیز بسیار ممنون بابت پاسخ سرشار از امیدتون
    منظورتون از کتاب آمادگی ETS همون کتابه The official guide to the GRE revised general test ؟؟
    و
    اینکه برای تست زدن همین کتاب گافیه؟ با توجه به اینکه جی ار ایی نیاز به دونستن سطح بالایی از لغات داره شما فکر میکنید من میتونم در حین تست زدن اونها رو یاد بگیرم؟؟
    باز هم ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    سلام. من برای سال بعد میخوام اپلای کنم. بهترین زمان برای اینکه GRE بدم کِی هست؟ میخوام هم زمان کافی داشته باشم که بخونم براش و نمره ی خوب بیارم و هم به ددلاین دانشگاه ها برای سال بعد نخورم. بنظرتون آخر فروردین 94 دیره؟
    من زبانم عالیه، ریاضیم تعریفی نداره و در حد نکات پایه ای بلدم. و در کل ایده ای راجع به GRE ندارم. فردا میخوام برم کتاب بخرم، شما چه منابعی رو پیشنهاد می کنید؟!
    اگه منظورتون از سال دیگه، پاییز ۲۰۱۶ هست تا آبان ۹۴ gre رو بدید خیلی خوبه. آذر هم gre بدید لب مرزی ممکنه به ددلاین ها برسید. اگه منظورتون پاییز ۲۰۱۵ هست برای گرفتن فاند ماکزیمم تا اواسط دی امسال بتونید اپلای کنید.

در مورد منابع هم، اگه وقتتون بالای سه ماهه فعلا دنبال منابع نباشید. ۱۱۰۰ رو بخونید و بعدش از یکی از کتاب های موجود حداقل ۱۰۰۰ تا لغت دیگه بذارید روش. در مورد ریدینگ، اگه سطح زبانتون خوبه، تقریبا وسطای ۱۱۰۰ میتونید ریدینگ های بیگ بوک رو شروع کنید. البته بعضیا با منابع ساده تری شروع میکنن و بیگ بوک رو میذارن اخر. من خودم فرصت داشتم بیگ بوک رو دو بار میخوندم و بعد میرفتم رو منابع خیلی سخت مث LSAT که مگوش برای نمره وربال بالای ۱۶۰ توصیه کرده.

اگه وقتتون کمه میتونید همزمان ریاضی رو شروع کنید. برای شروع هم میتونید ویدیوهای ریاضی مگوش رو ببینید و کتاب ets رو بخونید.دوستان کتاب های منهتن، پنج پوندی، نوا و بارونز رو برای ریاضی پیشنهاد کردن که کاملا بسته به سطح فرد، کتابی که باید انتخاب کنید متفاوته. تو فروم بارها کتاب های ریاضی رو توضیح دادن.

در هر صورت، کتاب افیشل گاید رو باید حتما بخونید، اگه دوست دارید میتونید الان بخرید. وگرنه دانلود کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط haley نمایش پست ها
    اگه منظورتون از سال دیگه، پاییز ۲۰۱۶ هست تا آبان ۹۴ gre رو بدید خیلی خوبه. آذر هم gre بدید لب مرزی ممکنه به ددلاین ها برسید. اگه منظورتون پاییز ۲۰۱۵ هست برای گرفتن فاند ماکزیمم تا اواسط دی امسال بتونید اپلای کنید.

در مورد منابع هم، اگه وقتتون بالای سه ماهه فعلا دنبال منابع نباشید. ۱۱۰۰ رو بخونید و بعدش از یکی از کتاب های موجود حداقل ۱۰۰۰ تا لغت دیگه بذارید روش. در مورد ریدینگ، اگه سطح زبانتون خوبه، تقریبا وسطای ۱۱۰۰ میتونید ریدینگ های بیگ بوک رو شروع کنید. البته بعضیا با منابع ساده تری شروع میکنن و بیگ بوک رو میذارن اخر. من خودم فرصت داشتم بیگ بوک رو دو بار میخوندم و بعد میرفتم رو منابع خیلی سخت مث LSAT که مگوش برای نمره وربال بالای ۱۶۰ توصیه کرده.

اگه وقتتون کمه میتونید همزمان ریاضی رو شروع کنید. برای شروع هم میتونید ویدیوهای ریاضی مگوش رو ببینید و کتاب ets رو بخونید.دوستان کتاب های منهتن، پنج پوندی، نوا و بارونز رو برای ریاضی پیشنهاد کردن که کاملا بسته به سطح فرد، کتابی که باید انتخاب کنید متفاوته. تو فروم بارها کتاب های ریاضی رو توضیح دادن.

در هر صورت، کتاب افیشل گاید رو باید حتما بخونید، اگه دوست دارید میتونید الان بخرید. وگرنه دانلود کنید.
    دوست عزیز ممنونم از توضیحاتت.
    من به امسال نمی رسم و برای پاییز 2016 میخوام اپلای کنم.
    میشه بگی ویدیوهای ریاضی مگوش رو از کجا می تونم دانلود کنم؟
    مرسی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنونم از توضیحاتت.
    من به امسال نمی رسم و برای پاییز 2016 میخوام اپلای کنم.
    میشه بگی ویدیوهای ریاضی مگوش رو از کجا می تونم دانلود کنم؟
    مرسی.
    سلام؛
    ویدیوهای مگوش
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...Book-amp-Video-)
    موفق باشین

4 هفته وقت دارم. 5 ماهی خوندم. این چند هفته چی بخونم؟ 19 تست واقعی ازمونهای قبلی یا بیگ بوک؟ ای تی اس و ریاضی بارونز گذاشتم 10 روز اخر. یا کلا مرور کنم از الان؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط unanimous نمایش پست ها
    4 هفته وقت دارم. 5 ماهی خوندم. این چند هفته چی بخونم؟ 19 تست واقعی ازمونهای قبلی یا بیگ بوک؟ ای تی اس و ریاضی بارونز گذاشتم 10 روز اخر. یا کلا مرور کنم از الان؟
    به نظر من ریاضی رو هم از الان کار کنید. روزی دو ساعت به صورت مستمر بهتر از ده روز فشرده جواب میده. از ریدینگ های بیگ بوک شروع کنید و اگه رسیدید برید سراغ ۱۹ سری.
    روزاتون رو به چهار قسمت تقسیم کنید:
    ۱. ریدینگ
    ۲. تست لغت
    ۳. ریاضی
    ۴. مرور لغت

۱۰ روز اخر رو بذارید برای ۶ سری آزمون ets و مرور فشرده تمامی لغات.

Junior Member

سلام
    من دقیقا دو هفته دیگه gre و toefl دارم، وضع verbalو quant خوبه یعنی راضی ام. ولی رایتینگ اصلا کار نکردم. از اونجایی که رشته ام مهندسی فکر نکنم رایتینگ زیاد مهم باشه وای می خوام دیگه حداقل 3 بشم. می شه کمک کنین که چیکار کنم برای 3؟ من مشکل اصلیم اینه که چی بنویسم نه اینکه چجوری بنویسم!

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    10 روز برای ریاضی کمه. از الن بخونید. گاهی اون زمانی که ماه ها میزارید که نمره وربال 1 نمره بالا بره اگر روی ریاضی بزارید ممکنه 5-6 نمره تفاوت نمره اتون بشه.
    کلا مرور - ETS - بارونز در حال حاضر بیشتر توصیه میشه.
    ارادت
    نقل قول نوشته اصلی توسط unanimous نمایش پست ها
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

دوستان سلام
    من 1 ماه به صورت پراکنده وقت دارم واسه جی ار ای.
    تافل و 2.5 سال پیش دادم و الان یادم رفته لغاتشو. من مسترمو امریکا بودم و یه مدت زیادی از جو تافل و .. دور بودم.
    من میخوام مین دانشگاه ها رو بیارم ولی ریاضی بالای 165. میشه راهنمایی کنید چه کتابی بخونم تو این وقت کم؟
    لازمه لغتای تافل هم بخونم؟امتحان های قبلی GRE هم مثل تافل گیر میاد؟ مرسی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan_kp نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من 1 ماه به صورت پراکنده وقت دارم واسه جی ار ای.
    تافل و 2.5 سال پیش دادم و الان یادم رفته لغاتشو. من مسترمو امریکا بودم و یه مدت زیادی از جو تافل و .. دور بودم.
    من میخوام مین دانشگاه ها رو بیارم ولی ریاضی بالای 165. میشه راهنمایی کنید چه کتابی بخونم تو این وقت کم؟
    لازمه لغتای تافل هم بخونم؟امتحان های قبلی GRE هم مثل تافل گیر میاد؟ مرسی
    برای افرادی که مث شما فرصتشون کمه معمولا پیشنهاد شده که لغت رو کنار بذارن و روی ریدینگ و ریاضی کار کنن. شما اگه رسیدی لغت هم بخون ولی بعیده برسی. ۱۱۰۰ میتونه کتاب خوبی باشه، یا سیصد واژه ضروری بارونز.
    برای ریدینگ بیگ بوک رو بخونید گرچه ممکنه سنگین باشه براتون ولی ادامه بدید.
    برای ریاضی ویدیوهای مگوش رو ببینید و سوالاتشو حل کنید.

خود ets شش سری ازمون ازمایشی داره که در کتابخونه موجود هست. کتاب افیشل گاید هم که ضروریه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)