صفحه 463 از 534 نخستنخست ... 363413453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472473513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,621 تا 4,630 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

سلام
    میشه لطفا راهنمایی کنید که با خوندن کتابهای ۱۱۰۰ ،۸۰۰ تقریبا میشه انتظار چه حدود نمره ای‌ داشت؟
    من این دو تا کتاب رو خوندم، کتاب لغت بعدی رو چه پیشنهاد میدید و آیا از الان تست زدن رو شروع کنم؟ (برای وربال ۱۵۰ به بالا).

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط LoveOfPHYSICS نمایش پست ها
    با عرض سلام و احترام خدمت دوستان

بنده می خواستم بدونم با مطالعه 60 روزه شانس برای موفقیت در جنرال چقدره؟ منظورم روزی 7-10 ساعت.برام خیلی مهمه که نمره ام خوب بیاد.بنده تا این لحظه خودم رو 80% به تافل آماده کردم. می خواستم تاثیرگذار ترین منابع رو بدونم و انتخاب کنم واسه مطالعه.

با سپاس فراوان
    احتمال میدم ریاضیتون خوب باشه. اگر این طور هست یه زمان روزانه 1-2 ساعت بزارید برای ریاضی - سوالات مختلف رو بزنید، رفع اشکال بکنید، سرعت خودتون رو بالا ببرید. سر امتحان وقت هست که گاهی باعث میشه آدم نمره خوب نگیره!

برای وربال هم از کتاب لغات 1100 و 500 منهتن ( ادونس نمیخواد ) و 1000 کلمه مگوش رو یاد بگیرید

یه زمان روزانه هم برای خوندن متن بگذارید کنار. در ضمن، موقع خوندن متن، حتی شده 20 بار بخونیدش، تا به طور کامل متن رو متوجه نشدید و علت اینکه چرا یک گزینه درست و بقیه غلط است، نروید سراغ ریدینگ و سوال بعدی. منبع ریدینگ هم: بیگ بوک + 19 اکچوال

رمز اصلی موفقیت شما: بالانس زمان و مدریت تایم...
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط morvin نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطفا راهنمایی کنید که با خوندن کتابهای ۱۱۰۰ ،۸۰۰ تقریبا میشه انتظار چه حدود نمره ای‌ داشت؟
    من این دو تا کتاب رو خوندم، کتاب لغت بعدی رو چه پیشنهاد میدید و آیا از الان تست زدن رو شروع کنم؟ (برای وربال ۱۵۰ به بالا).
    دوست عزیز لغت دونستن تازه اول کاره! لغت شما رو از SE و TC تاحدودی رد می کنه ( البته اونجا هم باید بفهمید که منظور نوشته چیه که دنبال کلمه مناسب بگردید ) 50 درصد سوالا ریدینگ هست، ولی در واقعیت درک متن خیلی بیشتر از این ها مهمه. دونستن لغت هم مبنای این کار هست. پس به صرف دونستن لغت نمی تونید راهی از کار ببرید.

یاور لغت ها رو تاحدودی استاد کردی ( بعد از این دو تا کتاب 1100 و کتاب اول 500 منهتن ) تست رو شروع کن. در واقع از ریدینگ های بیگ بوک استفاده بکن. 54 تا ریدینگ کوتا و 54 ریدینگ بلند هست. این ها منابع طلایی هستند. از اینها بهره ببر!
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Junior Member

با سلام خدمت همه ی دوستان من میخام از الان روی اکتبر 2017 برنامه ریزی کنم یعنی خالص حدود دو سال و چند ماه وقت دارم زبانم در حد شروع کتابای advanced ( مثل summit در آموزشگاه ها) هستش خواهش میکنم بگید تو این مدت چطور کار کنم و چیا رو بخونم تا GRE خیلی خوبی داشته باشم طوری که یکی از نقاط قوت رزومم باشه. با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط persis18 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان من میخام از الان روی اکتبر 2017 برنامه ریزی کنم یعنی خالص حدود دو سال و چند ماه وقت دارم زبانم در حد شروع کتابای advanced ( مثل summit در آموزشگاه ها) هستش خواهش میکنم بگید تو این مدت چطور کار کنم و چیا رو بخونم تا GRE خیلی خوبی داشته باشم طوری که یکی از نقاط قوت رزومم باشه. با تشکر
    دوست عزیز سوالتون خیلی خیلی کلی هست. ممکنه مدیر محترم حذفش بکنه و پست پاسخ من رو همین طور

پس به ویکی + پست های قدیمی مراجعه بکنید ( پست های دوستمون آقای بهنام )

ولی من اول کار این کتاب ها رو با ترتیب توصیه می کنم:

verbal advantage
    1100
    1000 manhatan
    1000 magoosh

بعد از خوندن کتاب اول، خوندن مقاله از سایت ها ( مثل نیویورک تایمز، ساینس، امریکن ساینتیست و ... ) رو شروع کنید
    یک سال و اندی اگر مداوم بخونید این ها طول می کشه

بعد شروع کنید خوندن بیگ بوک + 19 اکچوال تست
    این دو تا رو اوکی بکنید نمره 155 رو دارید. از اون به بعد واقعا شیب نسبت یادگیری به نمره گیری کند میشه...
    برای ریاضی هم لابه لای این کتابا ( از الان ) وقتی خسته میشی ریاضی رو زیرسیبیلی رد بکن بره! ). اگر این کار رو بکنی 170 رو من تضمین می کنم در واقع 325 ات رو تضمین می کنم که نمره واقعا خوبیه...

Junior Member

من 20 روز دیگه می خوام امتحان بدم و کوانت ای تی اس را کار کردم آخرین بار وقت کم آورم و 4 تا سوال را شانسی زدم. توی این چند روزه چکار کنم که بتونم از 158 160 کوانت خودمو به نمره کامل برسونم نمی دونم عملی هست یا نه ! من وقتم زیاده

Senior Member kran آواتار ها

دروود

دوستان من مدت 3ماه نصفی وقت دارم تا اماده بشم برای امتحان.
    از خوندن تعدادی از فرومها این مطالب دستگیرم شده

برای وربال 1100 با بارونز در صورت امکان کاپلان (البته فک نکنم برسم)
    براب کوانت: 6 جلد منهتن با آفیشال و در نهایت مگوش.
    دوستان شما فک میکنید این منابع کافیه یا نه؟ آیا اصلا میرسم تو مدت 80 روز؟ (با این فرض که 30 درس 1100 رو خوندم)
    آیا 6 جلد کتاب منهتن خیلی وقت گیر نیست؟
    از نظر زمان در طول روز مشکلی ندارم این مدت کامل آزادم و میتونم 8 تا 10 ساعت تو روز بخونم.
    سطح زبان در حد تافل 92 است.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دروود

دوستان من مدت 3ماه نصفی وقت دارم تا اماده بشم برای امتحان.
    از خوندن تعدادی از فرومها این مطالب دستگیرم شده

برای وربال 1100 با بارونز در صورت امکان کاپلان (البته فک نکنم برسم)
    براب کوانت: 6 جلد منهتن با آفیشال و در نهایت مگوش.
    دوستان شما فک میکنید این منابع کافیه یا نه؟ آیا اصلا میرسم تو مدت 80 روز؟ (با این فرض که 30 درس 1100 رو خوندم)
    آیا 6 جلد کتاب منهتن خیلی وقت گیر نیست؟
    از نظر زمان در طول روز مشکلی ندارم این مدت کامل آزادم و میتونم 8 تا 10 ساعت تو روز بخونم.
    سطح زبان در حد تافل 92 است.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    6 جلد منهتن رو فقط در صورتی بخونید که ریاضیتون ضعیف باشه.
    با 80 روز و روزی 8-10 ساعت، من باشم 1100 رو تموم میکنم و 1000 منهتن. میرسید ولی باید وقت بذارید. در کنارش از سایت vocabulary.com هم حتما استفاده کنید. برای ریدینگ هم بیگ بوک رو شروع کنید.

این منابع رو درست بخونید میتونید نمره خوبی بگیرید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMID1358 نمایش پست ها
    من 20 روز دیگه می خوام امتحان بدم و کوانت ای تی اس را کار کردم آخرین بار وقت کم آورم و 4 تا سوال را شانسی زدم. توی این چند روزه چکار کنم که بتونم از 158 160 کوانت خودمو به نمره کامل برسونم نمی دونم عملی هست یا نه ! من وقتم زیاده
    شما در حال حاضر بشینید 5 پوند منهتن رو بزنید. در کنارش کتاب nova هم خوبه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hirt-01 نمایش پست ها
    شما در حال حاضر بشینید 5 پوند منهتن رو بزنید. در کنارش کتاب nova هم خوبه
    دوست عزیز این کتاب را از کجا می تونم دانلود کنم؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)