صفحه 484 از 534 نخستنخست ... 384434474475476477478479480481482483484485486487488489490491492493494 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,831 تا 4,840 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

Member apache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Houston

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

با سلام،
    من یک ماه دیگه تا امتحانم مانده، استرسم کم کم داره زیاد میشه،
    از دوستانه خوبم سوالی داشتم.
    دو تا مشکل و بعدش سوال مربوط بهش را دارم :

1- بخش رایتیگ GRE را اصلا کار نکردم تا به حال - چه منبعی را بخونم که بهم ایده و قالب درست نوشتن را در این یک ماه بده ؟
    2-دقتم خوبه ولی سرعتم خیلی بد هست - چه طور می تونم در این یک ماه سرعتم را بالا ببرم؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط apache نمایش پست ها
    با سلام،
    من یک ماه دیگه تا امتحانم مانده، استرسم کم کم داره زیاد میشه،
    از دوستانه خوبم سوالی داشتم.
    دو تا مشکل و بعدش سوال مربوط بهش را دارم :

1- بخش رایتیگ GRE را اصلا کار نکردم تا به حال - چه منبعی را بخونم که بهم ایده و قالب درست نوشتن را در این یک ماه بده ؟
    2-دقتم خوبه ولی سرعتم خیلی بد هست - چه طور می تونم در این یک ماه سرعتم را بالا ببرم؟

با تشکر
    1. منبع که فقط همون افیشال گاید رو بخون. اگر تو رایتینگ عمومی هم ضعف داری یه کتاب عمومی رایتینگ کمکت می کنه. یه تعدادی از موضوعات ای تی اس هم برای خودت brain storm کن.
    2. تو بخش کوانت سرعت رو فقط با تمرین می تونی افزایش بدی. توی وربال هم باید سریع سوالایی که نمیتونی جواب بدیو شناسایی کنی رد بدی.(علامت بزنی که اگه وقت اضافه اومد برگردی)

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering at ITU

با سلام،

من حدودا یک سال و نیم فرصت دارم تا امتحان جی آر ای بدم. توی قسمت کوانت مشکل زیادی ندارم، ولی برای وربال نیاز به یادگیری لغات دارم. هدفم نمره ی بالای 160 توی قسمت وربال هست. چه کتابهایی رو توصیه می کنید. اضافه کنم که سطح انگلیسیم خیلی خوبه (تافل 104) آیا با این اوصاف این زمان کافیست برای گرفتن چنین نمره ای (به صورت میانگین روزی 1/5 ساعت می تونم وقت بگذارم).
    ویرایش توسط omidab : July 16th, 2015 در ساعت 08:17 AM
    ".Being defeated is often a temporary condition. Giving up is what makes it permanent"
    Marilyn vos Savant

نقل قول نوشته اصلی توسط omidab نمایش پست ها
    با سلام،

من حدودا یک سال و نیم فرصت دارم تا امتحان جی آر ای بدم. توی قسمت کوانت مشکل زیادی ندارم، ولی برای وربال نیاز به یادگیری لغات دارم. هدفم نمره ی بالای 160 توی قسمت وربال هست. چه کتابهایی رو توصیه می کنید. اضافه کنم که سطح انگلیسیم خیلی خوبه (تافل 104) آیا با این اوصاف این زمان کافیست برای گرفتن چنین نمره ای (به صورت میانگین روزی 1/5 ساعت می تونم وقت بگذارم).
    هفت تا هشت ماه اول لغت بخون و ریدینگای بیگ بوک به علاوه ی سایتای خبری مثل independent و guardian.
    برای لغت به ترتیب 1100، وربال ادونتیج، ورد اسمارت، 800 و....
    لغت ها رو توی متن یاد بگیر که توی رایتینگت هم بتونی استفاده کنی.

Junior Member

سلام دوستان...
    من آخر مهر امتحان تافل دارم... بعدش میخوام GRE بدم.. به نظرتون توی دوماه میتونم یه نمره خوب بگیرم؟ واینکه پیشنهاد میکنید تو این دوماه واسه GRE از چه منابعی استفاده کنم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Engr/ ShirazU

سلام دوستان

من حداکثر 3 ماه (مرداد، شهریور و مهر) برای gre فرصت آماده شدن دارم. نمره ی مجموع حدودا 320 مدنظرم هست. تافل 98 دارم. از دوستانی که موفق شدند در gre چنین نمره ای کسب کنند، ممنون می شم که یک برنامه کلی رو به من پیشنهاد بدن. شاید اطلاعات زیر بتونه کمک بکنه:

کتاب های لغت اسنشال وردز برای تافل و 504 رو خوندم. از نظر ریاضی سطح بالایی دارم چون مهندسی مکانیک خوندم. نمره رایتینگ تافل هم 25.

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2409 نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    من آخر مهر امتحان تافل دارم... بعدش میخوام GRE بدم.. به نظرتون توی دوماه میتونم یه نمره خوب بگیرم؟ واینکه پیشنهاد میکنید تو این دوماه واسه GRE از چه منابعی استفاده کنم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید...
    قبل از تافلت و همزمان با آماده شدن برای اون سعی کن کتابای 1100 و وربال ادونتیج رو بخونی.
    بعدش توی دوماه میتونی یه کارایی بکنی اگه ریاضیاتت هم قوی باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط peymanphd نمایش پست ها
    سلام دوستان

من حداکثر 3 ماه (مرداد، شهریور و مهر) برای gre فرصت آماده شدن دارم. نمره ی مجموع حدودا 320 مدنظرم هست. تافل 98 دارم. از دوستانی که موفق شدند در gre چنین نمره ای کسب کنند، ممنون می شم که یک برنامه کلی رو به من پیشنهاد بدن. شاید اطلاعات زیر بتونه کمک بکنه:

کتاب های لغت اسنشال وردز برای تافل و 504 رو خوندم. از نظر ریاضی سطح بالایی دارم چون مهندسی مکانیک خوندم. نمره رایتینگ تافل هم 25.

با تشکر
    من 320 نشدم. 316 شدم. ولی برنامه ای که طبق اون درس خوندم رو تو پست 4828 همین تاپیک گزاشتم. میتونی ببینی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima1234 نمایش پست ها
    قبل از تافلت و همزمان با آماده شدن برای اون سعی کن کتابای 1100 و وربال ادونتیج رو بخونی.
    بعدش توی دوماه میتونی یه کارایی بکنی اگه ریاضیاتت هم قوی باشه.
    نصق 1100 و خوندم ولی وربالو هنوز شروع نکردم... ریاضیاتمم خوبه خداروشکر... پس امید داشته باشم که بتونم تو این 3 4 ماه جمعش کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2409 نمایش پست ها
    نصق 1100 و خوندم ولی وربالو هنوز شروع نکردم... ریاضیاتمم خوبه خداروشکر... پس امید داشته باشم که بتونم تو این 3 4 ماه جمعش کنم؟
    خب تا تافلت 1100 و وربال ادونتیج رو بخون(500 تا لغته که 100 تای اخرش یکم نجومیه).
    اون دو ماه اخر
    یکماه: ریدینگ بیگ بوک به همراه کتاب ورد اسمارت و فیلم های مگوش
    یکماه:کتاب 800 برای لغت به همراه افیشال گاید و ets ریزونینگ به همراه رایتینگ

برای تمرین بیشتر ریدینگ تست های 19 تا اکچوال تست هم خوبن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)