صفحه 5 از 534 نخستنخست 12345678910111213141555105505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

سلام دوستان، من امتحان GRE ندادم و deadline دانشگاهی که میخوام apply کنم ecember 15 (or November 30, for international applicants), یعنی طبق اون چیزی که نوشته شده 10 آذر(30 Nonember )برای من Deadline محسوب میشه به نظرتون اگه آبان شرکت کنم نمرش به موقع گزارش میشه؟ خیلی ممنون

Junior Member

منم همین سوال رو داشتم، قصد دارم برای Fall2009 برای کانادا و آمریکا برای فوق لیسانس عمران اقدام کنم. به نظر شما نهایتا تا چه تاریخی فرصت دارم GRE و TOEFL بدم. نمیشه مثلا GRE رو دیرتر از Deadline به دستشون رسوند؟ خیلی ممنون از راهنمایی های شما دوستان عزیز که به سایرین بدون هیچ چشمداشتی کمک می کنید.

saeede83
    Guest

شما با امتحان آبان هم تقریبا به ددلاین هاتون می رسین. یک کمی دیرتر می شه عملا، اما از حدود اوایل دسامبر نمره ها تلفنی آماده است و می تونین ریپورت کنین. معمولا دانشگاه ها هم در مورد گرفتن به موقع نمره های تافل و جی آر ای زیاد سخت گیری نمی کنن.

Junior Member

1) امتحان gre در 25 oct هست و جواب اون تقریباً 29nov) - 1dec ) تلفنی میاد . یعنی تقریباً مصادف با dead line ها. میگید دانشگاه ها انعطاف نشون میدن برای report نمره، ولی سوال من اینه که برای این که مدارک من قبل از deadline باید برسه من باید تقریبا همزمان با ازمون gre در oct مدارکمو بفرستم بدون اینکه از نمره خودم خبری داشته باشم. ممکنه که نمره من خیلی بد بشه که در این صورت به درد هیچ جایی نمیخوره و 2،3 میلیون هزینه رفته به باد از اون ور ممکنه خیلی خوب بشه و من میتونستم مثلاً برای دانشگاه های بهتری اقدام کرده باشم. ایا من درست میگم یا جایی دارم اشتباه میکنم.

2) یه سوال دیگه من اینه که من نمره تافلمو هم باید report کنم ، حالا وایسم که نمره gre ایم هم بیاد بعدن اونا رو به department ریپرت کنم یا چون نمره تافلم آمادست همزمان با ارسال مدارک اونم ریپرت کنم و هر موقع gre اماده شد اون موقع اونو به دانشگاه report کنم. کدوم روش بهتره؟ دوستان معمولاً چیکار میکنند؟

saeede83
    Guest

خب اینی که می گید درسته اما برای خود من که دیگه چاره ای نبود، GRE رو ریپورت کردم و قبلش تقریبا مدارکم رو فرستاده بودم. آدم خودش تقریبا می تونه یه تخمینی از نمره اش بزنه به هر حال. اما اگه خیلی این موضوع مهمه می تونین خارج از ایران این امتحان رو بدین، یا یک ترم (یا یک سال) دیرتر اپلای کنین.

ریپورت تافل که به GRE ربطی نداره. هر کدومش جداست.

Junior Member

چون جفتش برای ETS بود سوال کردم. فکر میکردم که اگه با هم report بشه با هم میرسه و اینجوری بهتره؟ بهتر نیست؟!

saeede83
    Guest

فکر نمی کنم ربطی داشته باشن، ibt که اینترنتی باید ریپورت کنین و در مورد pbt هم شماره ریپورت کردنش با GRE فرق می کنه، پس احتمالا کلا دپارتمان هاشون جداست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط APEX
    چون جفتش برای ETS بود سوال کردم. فکر میکردم که اگه با هم report بشه با هم میرسه و اینجوری بهتره؟ بهتر نیست؟!
    دپارتمان GRE وpbt جدا از همه و دو نمره بصورت مجزا از دو بخش در یک زیرمجموعه ریپورت میشه
    برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد زیرا انها بر این باورند که : یا راهی خواهم یافت ،یا راهی خواهم ساخت.

Junior Member

ببخشید یه سؤال در حد ابتدایی داشتم.
    منظورتون از fall 2009 همین سال 87 یا 88؟
    بازم ببخشید. تازه کارم.
    To be good and to do good

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط The Great
    ببخشید یه سؤال در حد ابتدایی داشتم.
    منظورتون از fall 2009 همین سال 87 یا 88؟
    بازم ببخشید. تازه کارم.
    Fall= پاییز
    2009= سال بعدی میلادی
    fall 2009= پاییز 88

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)