صفحه 505 از 534 نخستنخست ... 5405455495496497498499500501502503504505506507508509510511512513514515 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,041 تا 5,050 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

سلام دوستان
    من دقیقا سه هفته دیگه امتحان دارم
    تا الان تقریبا هیچی نخوندم. رشتم مهندسیه و ریاضیم بد نیست و زبانم در حد تافل نمره .94
    با توجه به اینکه از شنبه تا چهارشنبه سر کارم و از ساعت 5 به بعد می تونم درس بخونم توصیه میکنید تو این وقت محدود چی بخونم؟
    می دونم وقتم کمه و شرایط خوبی ندارم ( ولی می خوام با کمک شما حداکثر استفاده ای که ممکنه رو از این زمان باقی مونده ببرم...

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Haniiiii نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دقیقا سه هفته دیگه امتحان دارم
    تا الان تقریبا هیچی نخوندم. رشتم مهندسیه و ریاضیم بد نیست و زبانم در حد تافل نمره .94
    با توجه به اینکه از شنبه تا چهارشنبه سر کارم و از ساعت 5 به بعد می تونم درس بخونم توصیه میکنید تو این وقت محدود چی بخونم؟
    می دونم وقتم کمه و شرایط خوبی ندارم ( ولی می خوام با کمک شما حداکثر استفاده ای که ممکنه رو از این زمان باقی مونده ببرم...
    سلام. شما در حقیقت یک هفته وقت دارید. فقط کتاب کوانت ریزنینگ ای تی اس+ افیشال گاید + وربال ریزنینگ ای تی اس تو این مدت محدود توصیه می شه. رایتینگ هم کمی روی موضوعات ای تی اس کار کنید.

سلام دوستان عزیزم
    من دارم شروع میکنم برای Toefl و GRE خوندن برای Fall 2017 با توجه به Deadline دانشگاه ها تا مرداد فرصت دارم و 2 هفته پیش آیلتس دادم که نمراتم به قرار زیر هستن
    speaking :5.5
    listening & reading:4.5
    writing:5
    بخصوص درمورد GRE چی هست؟ممنون میشم منابعی رو بهم معرفی کنید که از الان بخونم

Member
    رشته و دانشگاه
    The University Of Alabama

دوستان سلام.
    من دقیقا یک ماه بعد امتحان دارم. دو سال پیش من جی ار ای دادم و 163 کوانت گرفتم اما این بار چون برا پی اچ دی اقدام میکنم +168 میخوام. لطف میکنید راهنمایی کنید که تو مدت کم مفیدترین کتاب کوانت چی میتونه باشه؟ سوال مشابه من زباد بود اما جوابها هم یکم گیجم کرد. کتاب سطح بالای استاندارد اگه دوستان معرفی کنند ممنون میشم. در ضمن دارم لغتهای مگوش و 1100 رو هم میخونم. با در نظر گرفتن اینکه دو هفته پیش تافل دادم (95) برا وربالشم به هدف (145-150) راهنمایی داشته باشید ممنونتون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق قدرت - امیرکبیر

سلام
    من تازه رسیدم سر ایستگاه زبان، تا حالا در گیر مقاله بودم
    من کتاب 504 واژه رو به صورت کامل خوندم، بهتر بگم اینکه تمامی مترادف ها رو خوندم و تمامی جملات مربوط به مثالها رو حفظم. این کارو 2 سال پیش با لایتنر انجام دادم و خیلی توی نوشتن مقالات بهم کمک کرد به طوری که هر لغت رو میدونستم چطور باید توی جمله به کار برد. هدف من اپلای برای دانشگاه های top20 هستش. دنبال نمره تافل 110 و جی آر ای بالای 325 هستم. از امروز (27 مهر 1394) تا پایان شهریور 95 وقت دارم که بتونم موفق باشم. من روزی 4 ساعت روی زبان وقت میخوام بذارم. از دوستان میخوام که راهنمائی کنن که بتونم برنامه ریزی منطقی داشته باشم:

1- موثرترین منابع واسه جی آر ای کدومند؟ هر منبع چقدر زمان نیاز داره؟
    2- کی آزمون آزمایشی بدم؟ من تا حالا آزمون ندادم.
    3- آزمون تافل رو اول بدم یا جی آر ای؟ برنامه پینهادی شما چیه؟

Member elixir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Electric_Eng نمایش پست ها
    سلام
    من تازه رسیدم سر ایستگاه زبان، تا حالا در گیر مقاله بودم
    من کتاب 504 واژه رو به صورت کامل خوندم، بهتر بگم اینکه تمامی مترادف ها رو خوندم و تمامی جملات مربوط به مثالها رو حفظم. این کارو 2 سال پیش با لایتنر انجام دادم و خیلی توی نوشتن مقالات بهم کمک کرد به طوری که هر لغت رو میدونستم چطور باید توی جمله به کار برد. هدف من اپلای برای دانشگاه های top20 هستش. دنبال نمره تافل 110 و جی آر ای بالای 325 هستم. از امروز (27 مهر 1394) تا پایان شهریور 95 وقت دارم که بتونم موفق باشم. من روزی 4 ساعت روی زبان وقت میخوام بذارم. از دوستان میخوام که راهنمائی کنن که بتونم برنامه ریزی منطقی داشته باشم:

1- موثرترین منابع واسه جی آر ای کدومند؟ هر منبع چقدر زمان نیاز داره؟
    2- کی آزمون آزمایشی بدم؟ من تا حالا آزمون ندادم.
    3- آزمون تافل رو اول بدم یا جی آر ای؟ برنامه پینهادی شما چیه؟
    سلام

زمانتون برای کسب نمره خوب مناسبه. اگه منابع لغت تافل رو خونده باشین (بهتره لغتای تافل رو اول بخونین), برای جی ار ای قسمت وربالش : 1100- وربال ادونتج - ورد اسمارت واجبن بعدشم اگه وقت کردین که اگه خوب بخونین حتما وقت میکنین یه سری کتابای دیگه واسه لغت.

کتاب 1100 رو تموم کردین یواش یواش باید برین سراغ متن و کتابای تمرین.

حالا شما زود تند سریع برید سراغ 1100(یا منابع لغت تافل, اگه نخوندین تا الان) .اونو شروع کنین بخونین با مرور منظم.تا اطلاعات گیر بیارین وقتتون تلف میشه .شروع کنین . بعدش هر سوالی داشتین میتونین بیاین بپرسین یا از صفحه های قبلی کلی اطلاعات مفید به دست بیارین.

موفق باشید
    ویرایش توسط elixir : October 19th, 2015 در ساعت 11:39 AM
    Tell your heart that the fear of suffering is worse than the suffering itself. And that no heart has ever suffered when it goes in search of its dreams, because

every second of the search is a second's encounter with God and with eternity.
    Paulo Coelho

نقل قول نوشته اصلی توسط shadnooshpa نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم
    من دارم شروع میکنم برای Toefl و GRE خوندن برای Fall 2017 با توجه به Deadline دانشگاه ها تا مرداد فرصت دارم و 2 هفته پیش آیلتس دادم که نمراتم به قرار زیر هستن
    speaking :5.5
    listening & reading:4.5
    writing:5
    بخصوص درمورد GRE چی هست؟ممنون میشم منابعی رو بهم معرفی کنید که از الان بخونم
    دوستان میشه من رو راهنمایی بفرمایید؟؟
    آیا با این سطح زبان واقعاً امیدی تا 9 ماهه دیگه وجود نداره که به سطح قابل قبولی برای GRE و Toefl برسم؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط shadnooshpa نمایش پست ها
    دوستان میشه من رو راهنمایی بفرمایید؟؟
    آیا با این سطح زبان واقعاً امیدی تا 9 ماهه دیگه وجود نداره که به سطح قابل قبولی برای GRE و Toefl برسم؟؟؟؟؟
    چطور امیدی وجود نداره؟! 9 ماه خودش یه عمره!!! توی این تاپیک بارها و بارها منابع مختلف خاطر نشان شدن. کاری که شما دوست گرامی باید انجام بدید سر زدن به پستهای تاپیکهای مرتبط و رسیدن به جمع بندی شخصی هست. هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد. انتظار که ندارید کسی بیاد برای شما بدون شناختتون نسخه بپیچه؟؟!! به جای اینکه منتظر یه جواب شسته رفته و بی دردسر (که طبعا زیاد هم موثر نخواهد بود) دست به کار بشید و خودتون وارد گود بشید!
    نمراتتون نشون دهنده این هست که یا ضعف پایه زبان دارید یا اگر پایه قوی دارید با تکنیک امتحان دادن آشنا نبودید. بنابر این اول ریشه ضعف رو برطرف کنید و بعد بیاید اینجا و سوالاتتون رو جزیی تر بپرسید. سوالات خیلی کلی تبعا جوابهای خیلی کلی دارن.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-TMU

سلام دوستان
    من یک ماه دیگه امتحان دارم و چهار هفته از 1100 و 200 تا از لغتای مگوش رو خوندم (اونم به زور...). از طریق ریزنینگ وربال ETS با امتحان به خوبی آشنا شدم و یه سری از ویدئوهای مگوش رو هم دیدم. دوماه پیش تافل دادم با ریدینگ 24 و رایتینگ 25 (واسه تافل 400+504+ لغتای TPO رو خونده بودم) با توجه به اینکه لغت نخوندم (و اینکه لغت خوندن واسم خیلی سخته)، پیشنهاد شما واسه بخش وربال توی این یه ماه چی هست؟ لغت خوندن رو ادامه بدم یا فقط تمرکز کنم روی متن و تست زنی و زمان بندی یا اینکه هر دو موازی باهم؟
    پیشاپیش ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط pimpim نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک ماه دیگه امتحان دارم و چهار هفته از 1100 و 200 تا از لغتای مگوش رو خوندم (اونم به زور...). از طریق ریزنینگ وربال ETS با امتحان به خوبی آشنا شدم و یه سری از ویدئوهای مگوش رو هم دیدم. دوماه پیش تافل دادم با ریدینگ 24 و رایتینگ 25 (واسه تافل 400+504+ لغتای TPO رو خونده بودم) با توجه به اینکه لغت نخوندم (و اینکه لغت خوندن واسم خیلی سخته)، پیشنهاد شما واسه بخش وربال توی این یه ماه چی هست؟ لغت خوندن رو ادامه بدم یا فقط تمرکز کنم روی متن و تست زنی و زمان بندی یا اینکه هر دو موازی باهم؟
    پیشاپیش ممنون.
    سلام.
    این پست مرا مطالعه کنید.
    نظر من این است که دامنه ی لغت شما مناسب نیست و با توجه به نمره ی ریدینگ تافل تان، درک مطلب هم نقطه ی قوت تان به شمار نمی رود که بتوانم پیشنهاد کنم لغت را کنار بگذارید و برای نجات خود به متن متوسل شوید! به علاوه موضوع این است که پاسخ گویی به سؤالات لغت GRE تنها با دانش لغت کافی میسر نمی شود و نیازمند همان دید تحلیلی ای است که در درک متن به کار می آید. این نکات در کنار هم، دادن یک پیشنهاد خوب را دشوار می کند. اما به نظرم به دیدن ویدیوهای مگوش ادامه دهید. کتاب 1100 را تمام کنید و اگر همت کردید به سراغ 800 بارونز هم بروید. ریزونینگ و آفیشال گاید را هم ببلعید! یعنی تمام سؤالات ، متن ها و اشکال های تان را بارها و بارها مرور کنید و سعی کنید در ذهن تان تصویری هر چه دقیق تر از امتحان به دست آورید تا بتوانید سر جلسه با دقت مناسبی سؤالاتی را که پاسخ گویی به آن ها برای تان دست یافتنی است، تشخیص دهید. اگر وقت کردید سری کوتاه به تعدادی از متن های بیگ بوک هم بزنید. ممکن است ذر جریان مطالعه ی منابع جدید ETS (ریزونینگ و آفیشال گاید) دریابید که پاسخ گویی به سؤالات Logical Reasoning برای تان ساده تر است (چون این سؤالات نیازمند دانش لغت قابل توجهی نیستند و استراتژی پاسخ دادن به آن ها با استراتژی پاسخ گویی به انواع دیگر سؤالات متنی متفاوت است). اگر چنین بود
    بخش Argument Structure Passage کتاب هفتم منهتن (Reading Comprehension & Essay) را مطالعه کنید تا در این نوع سؤالات قوی شوید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط maryfarahani : October 21st, 2015 در ساعت 09:24 PM
    دوستان عزیز، اگر سؤالی در مورد GRE دارید که مایل هستید من به آن پاسخ دهم، لطفن سؤال را در مرتبط ترین تاپیک مطرح نمایید و "تنها" لینک آن را برای من به صورت پیام خصوصی بفرستید. از مطرح کردن سؤال به شکل خصوصی خودداری کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)