صفحه 524 از 534 نخستنخست ... 24424474514515516517518519520521522523524525526527528529530531532533 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,231 تا 5,240 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی- دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

سلام و وقتتون بخیر

اول از همه تشکر می کنم از دوستانی که با نظرات و راهنمایی های خوبشون بهمون کمک می کنن. دوم اینکه من در شرایطی هستم که قصد دارم 6 شهریور آزمون تافل بدم و بعد از اون تا اواسط ابان ماه ازمون جی ار ای بدم. حالا شرایطم اینه که با توجه به اینکه هنوز آزمون رو ثبتنام نکردم و چون هرچی به ددلاین ها نزدیکتر میشیم زودتر ظرفیت آزمون پر میشه وقت زیادی برای تصمیم گیری ندارم و نگران پر شدن ظرفیت ازمون در اون روز خاص هستم هرچه زودتر به راهنماییتون نیاز دارم. من قصد دارم از اول خرداد تا اواخر تیر کلاس جی ار ای دکتر برزابادی را شرکت کنم از طرفی هم نگرانم که با حجم تکالیف کلاس جی ار ای ایشون من بین انجام تکالیف کلاس و امادگی برای جی ار ای و همچنین خواندن تافل برای ازمون شهریور ماه، گیج بشم و نتوانم خوب از عهده هیچکدوم بر بیام. در هفته دو تا سه روز هم سرکار هستم. و اما سوال من : به نظر شما بهتره من با توجه به زمان های ازمون که باز هست، ازمون تافل را برای 16 مرداد بعد از ظهر بدم و بعد از تافل تازه استارت آزمون جی آر ای را بزنم و کلاس برم و ابان ازمون جی ار ای بدم ؟ و یا اینکه همین رویه خوبه و با توجه به اینکه کاملا به شیوه ازمون تافل مسلطم و صرفا بقیش تمرین و تکرار تی پی او ها و به خصوص لیسنینگ برای من هست، از الان کلاس جی ار ای دکتر برزابادی رو برم و یه دید پیدا کنم و همزمان تافل بخوانم و بعدش با یک فرصت یک ماهه تافل بدم و دوماهم برای جی ار ای وقت بذارم؟ اینم بگم که رشتم مدیریت هست و نمره جی ار ای خوب برای دریافت فاند فوق العاده برام مهمه. در کل اگر هر پیشنهاد دیگه ای هم در مورد منابع و ... دارید ممنون میشم بفرمایید.

Junior Member mehrdadbala آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc. Economics -University of Bologna

سلام دوستان
    من دانشجوی ایتالیا هستم حدود دوسال پیش یکبار GRE دادم فقط ی چیزی حدود 20 روز کمتر واسش وقت گذاشتم. کوانت 163 و وربال 147 زدم. میخواستم برای GRE دوباره امتحان بدم. البته ایلتس هم منقضی شده اونم باید بدم. برای هر دو من کلا حدودای آخر مهر وقت دارم.
    دوستان چند تا سوال دارم :
    * من ایلتس رو زودتر بدم یا GRE ؟ ایلتس رو حتما ایتالیا و سنتر بریتیش کانسیل میدم. نمره GRE خیلی برام مهم تر از ایلتس هست چون ایلتس رو پیش بینیم 7-7.5 هست اگر حدود یکماه وقت بزارم. چون رشته م اقتصاده نمره GRE کوانت واسم مهمه ک حتما 170 برنم(یا بهتر بگم 99-98درصد) بعد نمره رایتینگ حدودای میانگین و بعد وربال. (البته فک کنم همه اولویت GREواسشون همیناس)

به نظرتون اول GREرو بخونم و حدودای اواسط اگوست امتحان بدم اگه بد شد فرصت دوباره دادن باشه؟
    (من الان مشغول تحصیلم و امتحانام اخر JUNEتموم میشه و ترم بعد اواخر سپتامبر شروع)

* سوال بعدیم اینه من از کجا شروع کنم؟ کوانت وربال یا رایتینگ؟ البته اگه کتابم معرفی کنین خیلی خوب میشه چون همونطور ک گفتم زیاد تجربه خوندن GREندارم.

* راستی ب نظرتون GREایتالیا یا ایران دادنش فرق داره؟ اینا ی کمی کیبوردشون با ما ک کیبورد انگلیسی -امریکایی استفاده میکنیم فرق داره شاید برای سرعت رایتینگ تاثیر بذاره.

مرسی از کمکتون دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط aidaida نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر

اول از همه تشکر می کنم از دوستانی که با نظرات و راهنمایی های خوبشون بهمون کمک می کنن. دوم اینکه من در شرایطی هستم که قصد دارم 6 شهریور آزمون تافل بدم و بعد از اون تا اواسط ابان ماه ازمون جی ار ای بدم. حالا شرایطم اینه که با توجه به اینکه هنوز آزمون رو ثبتنام نکردم و چون هرچی به ددلاین ها نزدیکتر میشیم زودتر ظرفیت آزمون پر میشه وقت زیادی برای تصمیم گیری ندارم و نگران پر شدن ظرفیت ازمون در اون روز خاص هستم هرچه زودتر به راهنماییتون نیاز دارم. من قصد دارم از اول خرداد تا اواخر تیر کلاس جی ار ای دکتر برزابادی را شرکت کنم از طرفی هم نگرانم که با حجم تکالیف کلاس جی ار ای ایشون من بین انجام تکالیف کلاس و امادگی برای جی ار ای و همچنین خواندن تافل برای ازمون شهریور ماه، گیج بشم و نتوانم خوب از عهده هیچکدوم بر بیام. در هفته دو تا سه روز هم سرکار هستم. و اما سوال من : به نظر شما بهتره من با توجه به زمان های ازمون که باز هست، ازمون تافل را برای 16 مرداد بعد از ظهر بدم و بعد از تافل تازه استارت آزمون جی آر ای را بزنم و کلاس برم و ابان ازمون جی ار ای بدم ؟ و یا اینکه همین رویه خوبه و با توجه به اینکه کاملا به شیوه ازمون تافل مسلطم و صرفا بقیش تمرین و تکرار تی پی او ها و به خصوص لیسنینگ برای من هست، از الان کلاس جی ار ای دکتر برزابادی رو برم و یه دید پیدا کنم و همزمان تافل بخوانم و بعدش با یک فرصت یک ماهه تافل بدم و دوماهم برای جی ار ای وقت بذارم؟ اینم بگم که رشتم مدیریت هست و نمره جی ار ای خوب برای دریافت فاند فوق العاده برام مهمه. در کل اگر هر پیشنهاد دیگه ای هم در مورد منابع و ... دارید ممنون میشم بفرمایید.
    درود بر شما،
    با توجه به رشته ی شما امتحانی که باید در آن شرکت کنید (اگر قصد ادامه ی تحصیل در رشته ی خود را دارید و نه تغییر رشته ی تصحیلی خود به رشته ای به جز مدیریت) GMAT هستش نه GRE
    لطفا به GMAT مراجعه کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی- دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط usaautomotive نمایش پست ها
    درود بر شما،
    با توجه به رشته ی شما امتحانی که باید در آن شرکت کنید (اگر قصد ادامه ی تحصیل در رشته ی خود را دارید و نه تغییر رشته ی تصحیلی خود به رشته ای به جز مدیریت) GMAT هستش نه GRE
    لطفا به GMAT مراجعه کنید.
    سلام مجدد. درسته جی مت برای رشته مدیریت لازم هست اما متاسفانه چون در ایران برگزار نمیشه و اکثر بیزنس اسکول ها جی ار ای رو هم میپذیرن من قصد دارم ازمون جی ار ای بدم. و متناسب با ازمون جی ار ای مشورت می خوام. متشکرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط aidaida نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر

شما بهتره اول جی ار ای بدید بعد تافل. اون دو ماهی که گفتید برای جی ار ای جواب نمیده.
    میتونید از الان تا اواسط مهر برا جی ار ای وقت بزارید
    یک ماه و نیم هم برای تافل که تی پی او ها رو کار کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedft9 نمایش پست ها
    سلام
    ومرسی بابت پاسخ قبلی
    من الان ترم جهارم و حدودا دوسال وقت دارم برا تافل و gre ، به نظرتون با چی شروع کنم ؟
    تا جایی که سوالای gre دیدم یه چنتاییشو جواب دادم دستم اومد که تو verbal ضعیفم اما خب نمیدونم برم اول ،reading خوندن رو شروع کنم ؟ یا 3500 و 1100 و magoosh flash card؟
    kaplanرو هم دارمش خواستم بخونم یکم تو سایتا گشت زدم گفتن که اول با ets شروع کنم بعد kaplan .... کلا سر درگمم
    سطح زبانم خوبه ، یعنی مشکل خاصی تو رایتینگ ندارم و quant هم که فقط کلمه های جدیدی که به گوشم نخورده اذیت میکنه که کار دوروزه یاد گرفتن اونا .
    کلا مشکلم verbal هست و میخوام وقتی که دارم رو80 % بزارم رو وربال بقیش چیزای دیگه
    به نظرتون برا verbal برای تمرین و یاد گیری از چ کتابی شروع کنم؟
    با تشکر
    شما با لغت شروع کنید و گاهگاهی ریدینگ فقط کار کنید . میتونید بیگ بوک رو شروع کنید و تو این دوسال تموم کنید.
    اگه تو دو سال لغت ها رو مسلط شدید (حدود 3000 تا) و بیگ بوک هم تمام کردید . خیلی پیشرفت قابل توجهی برانون خواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadbala نمایش پست ها
    به نظرتون اول GREرو بخونم و حدودای اواسط اگوست امتحان بدم اگه بد شد فرصت دوباره دادن باشه؟
    (من الان مشغول تحصیلم و امتحانام اخر JUNEتموم میشه و ترم بعد اواخر سپتامبر شروع)
    موافقم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadbala نمایش پست ها
    سوال بعدیم اینه من از کجا شروع کنم؟ کوانت وربال یا رایتینگ؟ البته اگه کتابم معرفی کنین خیلی خوب میشه چون همونطور ک گفتم زیاد تجربه خوندن GREندارم.
    معمولا ماها از وربال شروع میکنیم ولی شما میفرمایید رایتینگ و ریاضی براتون مهمتر است میتونید یک ماه فقط روی این دو مورد کار کنید. بعد بقیه رو ادامه بدید
    کتابها هم اگه تو چند صفحه قبل نگاه کنید من توضیحات کافی در موردشون داشتم.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان لطفا منو راهنمایی کنید.
    من 6 ماه پیش gre دادم و نمره هام خوب نشد (v:143 Q:159 w:3). البته کمتر از 1 ماه وقت گذاشتم و فقط بارونز خوندم. فک میکردم کوانتش آسون باشه ولی سر امتحان فهمیدم ظاهرا سطح سوالا خیلی رفته بالا. یه منبع سطح بالا واسه کوانت میخوام که زیر 165 نشم و وربال هم زیر 150 نشم. در ضمن برای وربال 1100 را شروع کردم. اگر ترجیحا 1 کتاب باشه ممنون میشم.

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

درود
    دوستان من هم راهنمایی میخوام. میخوام تا 2 ماه آینده امتحان کامپیوتری رو بدم. روزی 7 ساعت میتونم بخونم.
    6 ماه پیش آیلتس آکادمیک رو 7 گرفتم و بعد از اون فقط کتاب 504 و ETS و بارونز رو خوندم به اضافه کتاب و مجلات انگلیسی به طور مداوم. تا الانم کتاب 800 بارونز رو تونستم حدود 30 تا درسش رو بخونم. واسه پذیرش باید کوانت رو نمره کامل بیارم. یکی از دوستان که اخیرا امتحان داده بهم گفت که دیگه کتاب 800 و 1100 جواب نمیده و سطح سوالا خیلی بالا رفته. حسابی گیج شدم. ممنون میشم نظرتون رو بگید.
    ابر آمد و زار بر سر سبزه گریست
    بی باده گل رنگ نمی شاید زیست
    این سبزه که امروز تماشاگه ماست
    تا سبزۀ خاک ما تماشاگه کیست

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahamedi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان لطفا منو راهنمایی کنید.
    من 6 ماه پیش gre دادم و نمره هام خوب نشد (v:143 Q:159 w:3). البته کمتر از 1 ماه وقت گذاشتم و فقط بارونز خوندم. فک میکردم کوانتش آسون باشه ولی سر امتحان فهمیدم ظاهرا سطح سوالا خیلی رفته بالا. یه منبع سطح بالا واسه کوانت میخوام که زیر 165 نشم و وربال هم زیر 150 نشم. در ضمن برای وربال 1100 را شروع کردم. اگر ترجیحا 1 کتاب باشه ممنون میشم.
    برای ریاضی کتاب ets official guide و ets quantitive practice رو باید بخونید ولی احتمالش کمه با اینها 165 بشید .کتاب منهتن رو هم اضافه کنید حتما میشید انشالله
    همین کتابها بخش وربالشو بخونید تا 150 رو جواب میده البته به شرطی که لغات مگوش رو هم بخونید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)