صفحه 529 از 534 نخستنخست ... 29429479519520521522523524525526527528529530531532533534 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,281 تا 5,290 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    کاملا موافقم. این برنامه ای هست که من چیدم. میشه لطفا نظرتو راجع بهش بهم بگی؟

کلمه: علاوه بر لغات مگوش، 1100 و اسمارت رو هم دارم می خونم.

متون بیگ بوک و جی مت آفیشال گاید رو هم دارم تست می زنم (متون جی مت به نظر من خیلی مناسبه)

هر روز از نیویورکر و امریکن ساینتیفیک حدودا 1 ساعت مقاله می خونم

شروع کردم به خوندن کتاب هایی مثل این :

https://www.gatesnotes.com/Books/Sap...y-of-Humankind

ویدیوهای خود مگوش رو هم دارم می بینم.

مساله اینه که نمی دونم سراغ منابعی مثل کاپلان هم برم یا نه چون می ترسم بازدهی لازم رو نداشته باشه.
    کتاب افیشال گاید ای تی اس که حتما توی برنامتون هست دیگه.
    کتاب های ریزنینگ هم اضافه کنید اگه هنوز اضافه نشده.

به نظرم برای منابع بیشتر به جای کاپلان و کتاب های دیگه این کتاب مگوش فیدبک بهتری بین بچه ها داشته. ما چون داریم تاپیک جی ار ایی رو خلاصه می کنیم من تقریبا همه رو خوندم و نظراتو دیدم. (البته من خودم این دوتا کتابو کار نکردم). دو تا ازمون شبیه ساز ای تی اس رو هم که روزای اخر بزنید.

بر ای لغت واقعا فایل صوتی وربال ادونتیج حیفه که کار نشه خیلی شیرینه.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    کاملا موافقم. این برنامه ای هست که من چیدم. میشه لطفا نظرتو راجع بهش بهم بگی؟

کلمه: علاوه بر لغات مگوش، 1100 و اسمارت رو هم دارم می خونم.

متون بیگ بوک و جی مت آفیشال گاید رو هم دارم تست می زنم (متون جی مت به نظر من خیلی مناسبه)

هر روز از نیویورکر و امریکن ساینتیفیک حدودا 1 ساعت مقاله می خونم

شروع کردم به خوندن کتاب هایی مثل این :

https://www.gatesnotes.com/Books/Sap...y-of-Humankind

ویدیوهای خود مگوش رو هم دارم می بینم.

مساله اینه که نمی دونم سراغ منابعی مثل کاپلان هم برم یا نه چون می ترسم بازدهی لازم رو نداشته باشه.
    سلام،

کاپلان که نه! چون برنامتو دیگه خیلی شلوغ می کنه. با جی مت بسییییار موافقم، اگه درست یادم باشه کارشناسان مگوش هم توبرنامه حرفه ای وربالشون اینو پیشنهاد میدن. یه نگاهی بنداز به این برنامه، تو لیستشون هست.
    واسه لغت یه نگاهی بنداز به این پست ها (1. 2. 3. 4. )شاید به دردت بخوره، البته منظورم این نیست که همه اون مباحث و کتابها رو بخونی و فشرده کنی برنامتو ولی تنها لغات مگوش کافی نیست بارونز رو هم کار کن لااقل. تنها یه نکته رو اضافه کنم چون بارها دیدم دوستان حرف ها رو اشتباه برداشت می کنن: واسه لغات حتما لغات رو با دفنیشن یاد بگیرین و با چندین مثال که در ذهنت طریقه استفاده لغات تثبیت بشه. واسه لغت چیزی که خیلی مهمه مروره!!! اینکه متن می خونی خیلی مهمه چون بارها گفتم GRE که صرفا تست لغت نیست با حفظ کردن لغت کارت راه بیفته در نهایت قدرت درک و تجزیه متن هست که به دردت می خوره.
    این کتاب مگوش که معرفی شده همون ویدئوهای مگوش رو داره که خوب تو ترایال مگوش رو خریدی (حافظه رو میبینی، یادمه یه بار پرسیدی ) و کار خوبی هم کردی.

موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان ...ی مشکل بزرگ دارم ب دلایلی وقت کمی برای امتحان جی ار ای دارم...یعنی کل وقتم برای جی اری و تافل 3 ماه است چیکار کنم....من به حداقل نمره نیاز دارم. پایه زبانم بد نیست(زبان ارشد 53) زدم.......ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

دوستان ی سوال داشتم چون اکثرا بر روی کتاب بیگ بوک تاکیید میکنند و ضمن اینکه سوالای ریدینگش خیلی اپدیت نیست میخواستم ببینم خوبه بجای اینکه مثلا هر روز وقت بیگ بوک کار کنم درکنارش منهتن هم بیارم؟‌ اینم بگم الان زمان دار تست نمیزنم چون تازه شروع کردم و کم کم داره اوضاع دستم میاد. امتحان رو حوالی ابان و یا اذرمیخوام بدم.

Junior Member

سلام
    دوستان لطفا تو این زمینه من رو راهنمایی کنید.
    من برای 24 آگوست gre ثبت نام کردم. من آزمون تافل ندادم و قصد دارم اول آزمون gre بدم. لغات 1100 رو با مثال های کتابش از طریق سایتmemrise یاد گرفتم. و هیچ لغات دیگری هنوز نخوندم و کتاب تستی نزدم. کوانت و رایتینگ هم هنوز کار نکردم. راستش مطالب دوستان رو که برای مشورت اینجا نوشته بودند،نگاهی انداختم، یک مقدار نگران شدم با این منابع متفاوت و زیاد، آیا من می رسم تا اون تاریخ خودم رو آماده کنم یا نه؟
    به نظر شما تاریخ رو عوض کنم و یک 10 روزی عقب تر بندازم؟ به نظر شما این ده روز تاثیر دارد در نتیجه بهتر؟ بیشتر از 10 روز نمی تونم عقبتر بندازم چون باید خودم رو برای تافل آماده کنم.
    به نظر شما با توجه به شرایط من چه منایعی رو اول شروع کنم به خواندن؟
    باتشکر

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط Ftbrave نمایش پست ها
    دوستان ی سوال داشتم چون اکثرا بر روی کتاب بیگ بوک تاکیید میکنند و ضمن اینکه سوالای ریدینگش خیلی اپدیت نیست میخواستم ببینم خوبه بجای اینکه مثلا هر روز وقت بیگ بوک کار کنم درکنارش منهتن هم بیارم؟‌ اینم بگم الان زمان دار تست نمیزنم چون تازه شروع کردم و کم کم داره اوضاع دستم میاد. امتحان رو حوالی ابان و یا اذرمیخوام بدم.
    سلام

من منهتن رو کار نکردم هنوز و شاید اگه کار کرده بودم بهتر می تونستم نظر بدم اما خب بیگ بوک رو چند وقتی هست شروع کردم. واقعا متن های خوبی داره. اولین بار که متن ها رو می خونی و سعی می کنی به سوال ها جواب بدی. بعد خوبه یه بار دیگه متن رو خوب بررسی کنی، کلمات مشکل رو دربیاری و بعد دوباره سعی کنی به سوال ها جواب بدی. به من که خیلی کمک می کنه.
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

سلام
    بچه ها من 2 آپریل آیلتس دادم نمره 7 گرفتم. حالا قصد دارم جی آر ای هم امتحان بدم. چند تا سوال دارم فقط

1. با توجه به اینکه ایمیل زدن به اساتید آمریکا از شهریور شروع میشه و جواب جی آر ای هم 6 هفته بعد از آزمون میاد و با توجه به ددلاین های دانشگاه های آمریکا، من باید چه زمانی آزمون بدم؟

2. آیا این مقدار زمان به نظر شما کافی میباشد برای جی آر آی؟ من در تابستون میتونم 5 روز در هفته روز 8 ساعت وقت بذارم.

3. برای شروع از کجا شروع کنم ؟ از وربال یا کوانت؟
    4. من یه عادتی دارم که منابع را محدود کنم ولی بیشتر روشون وقت بگذارم. با توجه به این امر و زمان محدود من. چند تا منبع جون داره خوب به من معرفی میکنید؟
    برای وربال؟
    برای دامنه لغات؟
    برای رایتینگ؟
    5. کی باید ثبت نام کنم؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط onerepublic نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من 2 آپریل آیلتس دادم نمره 7 گرفتم. حالا قصد دارم جی آر ای هم امتحان بدم. چند تا سوال دارم فقط

1. با توجه به اینکه ایمیل زدن به اساتید آمریکا از شهریور شروع میشه و جواب جی آر ای هم 6 هفته بعد از آزمون میاد و با توجه به ددلاین های دانشگاه های آمریکا، من باید چه زمانی آزمون بدم؟

2. آیا این مقدار زمان به نظر شما کافی میباشد برای جی آر آی؟ من در تابستون میتونم 5 روز در هفته روز 8 ساعت وقت بذارم.

3. برای شروع از کجا شروع کنم ؟ از وربال یا کوانت؟
    4. من یه عادتی دارم که منابع را محدود کنم ولی بیشتر روشون وقت بگذارم. با توجه به این امر و زمان محدود من. چند تا منبع جون داره خوب به من معرفی میکنید؟
    برای وربال؟
    برای دامنه لغات؟
    برای رایتینگ؟
    5. کی باید ثبت نام کنم؟
    سلام
    1. جواب جی ار ایی رو همون موقع بعد از امتحان می بینید. جواب رسمیش و رایتینگ حدود ده روز بعد میاد رو سایت و ریپورت می شه.
    2. کافی نداریم برای جی ار ایی. باید ببینید نمره چند می خواید یا تمرکزتون چقدره. ولی سه ماه روزی 8 ساعت زمان بزارید نسبتا خوبه. البته وربال یکم وقت گیر تره.
    3. معمولا با وربال استارت می زنن بچه ها(بیشتر رشته های مهندسی). چون براشون وقت گیر تره. شما سطح ریاضیتم نگفتی چقده. یا رشتت چیه.
    4. درمورد منابع بارها بحث شده. همین ده تا پست اخیرم می خوندید در مورد منابع صحبت شده.
    برای لغت 1100 و وربال ادونتیج رو حتما بخونید.
    کتاب جامع افیشال گاید و ریزونینگ(3تا کتاب)
    ریدینگ وربال بیگ بوک

به نظر من اینا واجب ترین منابع هست. ولی خب نمی شه گفت کافی.

5. هرچی زودتر بهتر. مهر تا اذر پیک امتحانا هست. امکان داره زود پر شه تاریخای امتحان.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط rtrt : June 25th, 2016 در ساعت 11:38 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط bnafas نمایش پست ها
    سلام دوستان ...ی مشکل بزرگ دارم ب دلایلی وقت کمی برای امتحان جی ار ای دارم...یعنی کل وقتم برای جی اری و تافل 3 ماه است چیکار کنم....من به حداقل نمره نیاز دارم. پایه زبانم بد نیست(زبان ارشد 53) زدم.......ممنون
    سلام من هم دقیقا برای جی‌آرای ۱ ماه نیم وقت دارم. تازه شروع کردم به این وبسیت رو خوندن . میدونم مگوش خیلی‌ طرفدار داره. من با مگوش تافل خوندم ، برنامه ریزی خوبی داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - شهید چمران

سلام دوستان.

می خواستم بپرسم لغات مگوش که راجع بهش صحبت می کنید همون لغاتی هستن که توی اپلیکیشن Vocabulary Builder مگوش قسمت GREش و به صورت فلش کارد هستن؟ یا یه سری لغت دیگه هستن که باید از کتابی خونده بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)