صفحه 53 از 534 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

دانشگاه های خوب مثل cornell که می گفتن حتی برای admission هم باید Q حدود 800باشه.دانشگاه های پایین تر مثل Buffalo هم گفتند نمره Q من برای assisstantship پایینه و نمره 800 شانسم رو بالاتر می بره.شما چه دانشگاه هایی رو می گین که این نمره ها از میانگینشون خیلی بالاتره؟

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط nz84 نمایش پست ها
    دانشگاه های خوب مثل cornell که می گفتن حتی برای admission هم باید Q حدود 800باشه.دانشگاه های پایین تر مثل Buffalo هم گفتند نمره Q من برای assisstantship پایینه و نمره 800 شانسم رو بالاتر می بره.شما چه دانشگاه هایی رو می گین که این نمره ها از میانگینشون خیلی بالاتره؟
    درود
    من براي دانشگاهي رو ميگم كه توي رشته برق 68 هست. ميتونين توي اون قسمت سايت GRE database كه توي همين فروم هم لينكش هست، ببينين ميانگين هر دانشگاه رو. ضمن اين كه نبايد 4 تا سوال اين قدر روي شانس assistance-ship تاثير بذاره. به هرحال از طرفي GRE كه همش نيست كه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nz84 نمایش پست ها
    I had applied for Buffalo too, u got me nervous man, I have 680=Q and 320=V and also i'm retaking it in Feb 6. they didn't even mention to me that my GRE score is low, I just contacted them and wrote that I'm retaking it. if ur score is low then mine is.........
    Would u please explain to me exactly what they said, and what is ur major please, also what did u read for ur Verbal?

Junior Member

جوابتون رو توی pm نوشتم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soudi00 نمایش پست ها
    I had applied for Buffalo too, u got me nervous man, I have 680=Q and 320=V and also i'm retaking it in Feb 6. they didn't even mention to me that my GRE score is low, I just contacted them and wrote that I'm retaking it. if ur score is low then mine is.........
    Would u please explain to me exactly what they said, and what is ur major please, also what did u read for ur Verbal?

Junior Member

کسی می دونی امتحان آمادگی برای GRE کجا برگزار می شه؟
    یه امتحان که مثل GRE باشه منظورمه

Junior Member

دوستان می شه در مورد نحوه ی پر کردن کدهای دانشگاهی توضیح بدین؟
    من 17 بهمن امتحان gre دارم ولی در این مورد(کدهای دانشگاهی) هیچی نمی دونم.من چند تا دانشگاه مد نظرم هست ولی کدشون رو نمی دونم.موقع ثبت نام هم اون قسمت رو پر نکردم. تو همین فروم خوندم که موقع امتحان هم می شه اون قسمت رو پر کرد.نمی دونم می شه صبر کنیم تا نمرمون بیاد و اگه خوب بود اون رو به دانشگاه مورد نظر ارسال کنیم؟ ( فک کنم یه نفر هم این سوال رو پرسیده بود ولی جوابی براش ندیدم)
    ممنون می شم در این مورد راهنماییم کنید.

توی این قسمت سایت ETS اون فایل Test Center and Code Lists رو دانلود کن، کد هرجایی رو که بخوای داره. در ضمن توی سایت هر دانشگاه هم معمولا گفته کد خودشو. ولی آخرین زمانی که میتونی این کدها رو بگب همون سر جلسه است. وگرنه 4 تا مجانی رو دیگه نمیتونی داشته باشی

http://www.ets.org/gre/general/scores/send/index.html

Junior Member

جوابم رو گرفتم خیلی ازتون ممنونم. فقط اینکه من برای دانشگاه استامبول می خواستم که اسم دانشگاه رو تو اون فایل pdf پیدا کردم و عدد مقابلش رو برداشتم..باید همون کدی که می خوام باشه .درسته ؟ ولی فقط اسم چند تا دانشگاه ترکیه بود.در حالیکه ترکیه 17 تا دانشگاه دولتی داره.سه تا دانشگاه دیگه رو پیدا نکردم.
    ببخشید من یه چیز دیگه رو هم می خوام که پیداش نمی کنم.چند نمونه ی aw از کاپلان. کسی می تونه لینکش رو اینجا بذاره ؟ حتما براش دعا می کنم. از همگی ممنونم.

Junior Member

خواهش می کنم اگه چند نمونه انشا می شناسید معرفی کنید.مثلا یک موضوعی رو گفته باشه و براش essay یا argument نوشته باشه.
    من رشته ام فنی هست. برای اینکه در عرض دو هفته مونده به امتحان اطلاعاتم رو بیشتر کنم چه موضوعاتی رو بیشتر مطالعه کنم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط a_r نمایش پست ها
    خواهش می کنم اگه چند نمونه انشا می شناسید معرفی کنید.مثلا یک موضوعی رو گفته باشه و براش essay یا argument نوشته باشه.
    من رشته ام فنی هست.
    کتاب Petrsons's Master the GRE 2009 که تو قسمت منابع مطالعاتی گذاشتم انشا نوشتن رو خوب یاد میده. دوستان منابع مفید زیادی برای نوشتن انشا گذاشتن. یکم جستجو کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)