صفحه 530 از 534 نخستنخست ... 30430480520521522523524525526527528529530531532533534 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,291 تا 5,300 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo_popo نمایش پست ها
    سلام دوستان.

می خواستم بپرسم لغات مگوش که راجع بهش صحبت می کنید همون لغاتی هستن که توی اپلیکیشن Vocabulary Builder مگوش قسمت GREش و به صورت فلش کارد هستن؟ یا یه سری لغت دیگه هستن که باید از کتابی خونده بشه؟
    وقتی راجع به لغات مگوش صحبت میشه بیشتر به 1000 تا فلش کاردش اشاره میشه. از اینجا می تونی نصبش کنی

https://play.google.com/store/apps/d...ards.gre&hl=en
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Toeflshima نمایش پست ها
    سلام من هم دقیقا برای جی‌آرای ۱ ماه نیم وقت دارم. تازه شروع کردم به این وبسیت رو خوندن . میدونم مگوش خیلی‌ طرفدار داره. من با مگوش تافل خوندم ، برنامه ریزی خوبی داره.
    من هم ویدئوهای gre مگوش رو کار کردم و هم تافل. اینو در نظر داشته باش که حجم و عمق کاری که برنامه gre ایش داره اصلا قابل مقایسه با تافلش نیست. اگه از تافل مگوش راضی بودی بدون که عاشق برنامه gre ایش میشی. بخش کوانتش بی نظیره.

سلام
    دوستان اگه ممکنه منو راهنمایی کنید.
    من تازه شروع کردم برای GRE. فقط قسمت کوانتش رو امتحان میدم.بعضی جاها دوستان منهتن رو معرفی کردن برای قسمت کوانت. شما چی پیشنهاد میدین؟ کتابای بارونز و کاپلان رو هم دارم. از کدوم کتاب شروع کنم , مرحله بعدیش چی مطالعه کنم؟ ویدیو های مگوش رو از کجا میتونم بگیرم؟
    از الان ممنون که وقت میزارید
    ویرایش توسط sahraakbari : June 29th, 2016 در ساعت 03:41 PM

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahraakbari نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگه ممکنه منو راهنمایی کنید.
    من تازه شروع کردم برای GRE. فقط قسمت کوانتش رو امتحان میدم.بعضی جاها دوستان منهتن رو معرفی کردن برای قسمت کوانت. شما چی پیشنهاد میدین؟ کتابای بارونز و کاپلان رو هم دارم. از کدوم کتاب شروع کنم , مرحله بعدیش چی مطالعه کنم؟ ویدیو های مگوش رو از کجا میتونم بگیرم؟
    از الان ممنون که وقت میزارید
    واسه ریاضی از منهتن خوبه بخونی
    ولی تست مگوش حتما کار کن عالیه. ویدئوهاش هم حرف نداره و از ساده ترین مباحث می گه تا دشوارترین (در حد آزمون البته)
    در کتابخونه فورم هست

سلام دوستان،
    من کتابهای 504،essential words for toefl، 1100 ، 1000 Magoosh، Word Smart، Verbal Advantages و تعدادی لغت از منابع پراکنده خوندم و حدود 4100 لغت شده، من به قسمت تستهای کتاب ets که نگاه میندازم تقریبا همه لغاتشا بلدم. به نظرتون لغت جدید بخونم؟ و یا اینکه برم سراغ تست زدن. من همزمان برای gre و toefl میخونم و قصد دارم آبان امتحان بدم.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من کتابهای 504،essential words for toefl، 1100 ، 1000 Magoosh، Word Smart، Verbal Advantages و تعدادی لغت از منابع پراکنده خوندم و حدود 4100 لغت شده، من به قسمت تستهای کتاب ets که نگاه میندازم تقریبا همه لغاتشا بلدم. به نظرتون لغت جدید بخونم؟ و یا اینکه برم سراغ تست زدن. من همزمان برای gre و toefl میخونم و قصد دارم آبان امتحان بدم.
    امتحان GRE و TOEFL صرفا تست لغت نیستن که با یادداشتن لغت کارت راه بیفته. 100% هر چه سریعتر برو سراغ خوندن منابع GRE
    خیلی نکات رو در حین خوندن و تمرینه که یاد میگیری

لغت تنها دونستن مثل اینه که تو رنگ های اصلی رو پالت نقاشیت داری ولی نمیدونی چطور ترکیبشون کنی تا رنگ های بعدی رو به دست بیاری و اصلا نمی دونی چطور نقاشی کنی.

Junior Member

با سلام دوستان میشه لطف کنین این برنامه ریزی منو ببینین خوب هست یا نه ممنون میشم
    من میخوام اوایل اکتبر امتحان جی ار ای برم و تافل برای تافل تی پی او رو فقط میخوام بخونم ولی برای جی ار ای
    ریاضی رو مشکلی ندارم برای وربال می خوام ماه اول لغات 1100 و کتاب og ,reasoning رو بخونم ماه دوم هم 1000 لغت مگوش و کتاب منهتن 5 پوندی و بیگ بوک و ماه سوم لغت اضافی و prep تست ها رو
    نمره 150 رو هم میخوام ممنون میشم واقعا اگه راهنماییم کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    من هم ویدئوهای gre مگوش رو کار کردم و هم تافل. اینو در نظر داشته باش که حجم و عمق کاری که برنامه gre ایش داره اصلا قابل مقایسه با تافلش نیست. اگه از تافل مگوش راضی بودی بدون که عاشق برنامه gre ایش میشی. بخش کوانتش بی نظیره.
    great. I have just one month so I feel like I should not get confused between different books. I wanna focus on 2 source and finish them. ETS official guide and Magoosh work?

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Toeflshima نمایش پست ها
    great. I have just one month so I feel like I should not get confused between different books. I wanna focus on 2 source and finish them. ETS official guide and Magoosh work?
    A one-month study plan is not sufficient for the GRE unless you are much prepared in advance
    Set yourself a tight schedule and stick to that
    But any way, wish you good luck

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

دوستان من 3 شهریور امتحان جی آر ای دارم.دارم خودمو آماده میکنم.1100 واژه رو تمام کردم و هر چند روز یکبار کلش رو دوره میکنم.الان شروع کردم جزوه برزآبادی رو که بچه ها تو کتابخونه اینجا گذاشتن میخونم و نمونه سوالاشو میزنم و تمام لغات نا آشنا رو در میارم تو دفترم مینویسم و هر روز از اول میخونمشون.و اینکه ورد اسمارت هم شروع کردم فلش کارت درست میکنم و هر روز هر چند تا بتونم یاد میگیرم.بیگ بوک هم تازه شروع کردم کوانت و وربالشو میزنم وربال و تمام لغات نا آشناشو در میارم و تو همون دفتری که گفتم مینویسم و هر روز دورش میکنم!کاپلانم تمام کردم به جز رایتینگ البته تمام کردم یعنی که تست کلی هاشو هنوز نزدم که میخوام تو شرایط امتحان بزنمشون!.برای رایتینگ فعلا هر شب یک یا دو نمونه از رایتینگ های کاپلان رو میخونم و تحلیل میکنم و نکات گرامریشو اگر بلد نباشم از نت در میارم و یاد میگیرم.ریاضیمم کلا بد نیست سوالای quantitative comparisonaro معمولا اکثرشونو درست میزنم مثلا 8 تا از ده تا!اما تو سوالای data interpretation مشکل دارم یکم.
    1.میشه بگید برنامم چه طوره؟برای نمره حدود 315 تا 320
    2.verbal asvantage رو هم بخونم به نظرتون؟یا به جای یکدوم از کتابایی که گفتم بخونم؟به جای کدوم؟
    3.برای کوانت چی رو بخونم وضعیتم پیشرفت کنه تو این یک ماه و نیمی که وقت دارم
    4.تست های ets منظور تون همون تستایی که تو سایت ای تی اس هست عایا؟از کجا میشه گیر آوردشون؟تو کتاباش تست کامل هست؟
    ممنون میشم سوالامو جواب بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)