صفحه 7 از 534 نخستنخست 123456789101112131415161757107507 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

سلام من یه سوال داشتم شاید زیاد هم مرتبط نباشه! با یک بار امتحان دادن( وبه شرط اینکه خوب بخونیم) میشه نمره مطلوب کسب کرد؟ من برای fall 2010میخوام اپلای کنم، استادی که باهاش در ارتباطم تاکید میکونه که GRE برای گرفتن admission تو اون دانشگاه خیلی مهمه و بهم توصیه میکنه که دوبار GREبدم و دلیلشم این بود که از نظر روانی ممکنه با همچین امتحانی آشنا نباشی! و میگه که بار دوم نمره ات بیشتر میشه! ???
    من خودم اینطور تصور میکنم که با حل actual test( نمی دونم که برای GREواقعا" همچین چیزی گیر میاد یا نه!!) میتونم آماده بشم و همون یک بار شرکت کنم یعنی امتحان اسفند امسالو! ولی اگه بخوام حرف استادو گوش کنم باید امتحان آبان رو هم شرکت کنم که به قول اون با نمونه سوالا آشنا شم و از طرفی هم میترسم که نمره آبانم بد بشه و چون اون هم بالاخره ریپورت میشه برام بد بشه...!
    کسی میتونه راهنمایی کنه، ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jalil
    سلام من یه سوال داشتم شاید زیاد هم مرتبط نباشه! با یک بار امتحان دادن( وبه شرط اینکه خوب بخونیم) میشه نمره مطلوب کسب کرد؟ من برای fall 2010میخوام اپلای کنم، استادی که باهاش در ارتباطم تاکید میکونه که GRE برای گرفتن admission تو اون دانشگاه خیلی مهمه و بهم توصیه میکنه که دوبار GREبدم و دلیلشم این بود که از نظر روانی ممکنه با همچین امتحانی آشنا نباشی! و میگه که بار دوم نمره ات بیشتر میشه! ???
    من خودم اینطور تصور میکنم که با حل actual test( نمی دونم که برای GREواقعا" همچین چیزی گیر میاد یا نه!!) میتونم آماده بشم و همون یک بار شرکت کنم یعنی امتحان اسفند امسالو! ولی اگه بخوام حرف استادو گوش کنم باید امتحان آبان رو هم شرکت کنم که به قول اون با نمونه سوالا آشنا شم و از طرفی هم میترسم که نمره آبانم بد بشه و چون اون هم بالاخره ریپورت میشه برام بد بشه...!
    کسی میتونه راهنمایی کنه، ممنون
    به نظر من می شه و بهتره که داستان GRE رو همون یه بار با نمره خوب تموم کرد.

Junior Member

i beiliveb]first shot, just shot[/b] do your best in the first exam

Junior Member

دوستان میشه راهنمایی کنید که چطوری میشه، دو ماهه یک نمره بالای 400 وربال گرفت؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83

برای بالای 400 باید کار کنین، من اول از همه کتاب 1100 بارونز رو پیشنهاد می کنم و کتاب خوب دیگه ای هم هست به نام Vocabulary for high school students که خیلی خوب کلمات رو دسته بندی کرده. بعدشم کتاب های رایج GRE مثل کاپلان، بارونز و ...
    جعبه لایتنر برای به یاد موندن لغات خیلی موثره
    tree جان .... این طرز خوندن به نظر من بهترین ه ! ...
    البته کتاب college bound هم هست که یه مایه هایی مثل High School ه ...
    بعد از اینکه کتاب های 1100 و high school و college رو خوندی اول barrons و بعد هم Kaplan بهترین روش خوندنه ... البته من که هنوز امتحان ندادم اما از حرف های بچه ها به این جمع بندی رسیدم

Junior Member

اول 1100 بعد کاپلان مفید و موثر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roosbeh
    اول 1100 بعد کاپلان مفید و موثر
    برای لغت خوندن میشه چند کتابو هم زمان هم خوند، برای GRE خوندن Synonymخیلی موثره یعنی بهتره کلمات رو با synonym یاد بگیری کتاب های لغت زیر مفیدن که من اونارو از نظر سطح مشکل بودن لغات برات می نویسم:
    1.essential words for the TOEFL( چون زیاد وقت نداری متن هاشو نخون فقط لغات با مثال و synonym)
    2. 504 واژه (لغات با مثال و synonym)
    3. Vocabulary for the highschool students( تا وسطای کتاب به درد میخوره بخونیش!)
    4. 1100 واژه ( زیاد رو متنها وقت نذار)
    اگه همه اینارو خوب خوندی فک کنم تا حدی کفایت میکنه اگه دیدی بازم میخوای برو لیست لغات کتاب GRE barronsکه به ترتیب الفبا لیست شده اند و هر entry یه جمله مثال و ُsynonym هم داره بخون. در ضمن از روش G5 یا همون لایتنر استفاده کن.
    موفق باشی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اولین گام برای GRE General !

GRE بیشتر خوندن زیاده! ولی TOEFL بیشتر skill مهمه یعنی صرفا" با خوندن نتیجه خوب نمیگیری! خیلیا رو میشناسم که با سطح زبان قوی نمره تافلشون خوب نشده علتشم عدم آشنایی با سوالات و مهارتها بوده! یکی از بچه ها چیز خوبی میگفت! میگفت تافل مثل کنکوره...! ولی GRE واقعا" power test! موفق باشی!

بچه ها به نظر شما من اگه بعد از تافل 16 آگوست حسابی بچسبم به GRE جواب می ده یا نه؟
    اگه جواب نمی ده که بی خیال GRE بشم

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

دوستان منم میخواهم شروع کنم و نمیدونم از کجا.اگه کسی بتونه کامل توضیح بده که از کجا و چه منبعی شروع بکنیم خدا خیرش بده که یه توضیح مفصل از اول تا آخرش و منابع بده.ممنون
    What Goes Around...Comes Around

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)