صفحه 532 از 534 نخستنخست ... 32432482522523524525526527528529530531532533534 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,311 تا 5,320 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

سلام دوستان. من چند سال پیش تصمیم گرفتم برای جی ار ای و تافل بخونم رفتم کتاب خریدم ولی اصلا نخوندم حالا تصمیم دارم شروع کنم . میخوام هر چه زودتر مدرکم را بگیرم ولی نمره خوب میخوام . چند تا سوال داشتم:
    1- ازمون جی ار ای کامپیوتری هست یا کاغذی؟
    2- ایا میشه تا امسال خوند و برای همین امسال اپلای کرد؟ ( یعنی انشاءالله سال دیگه مهر سر کلاس باشم)
    3- من دو تا کتاب برای جی ار ای گرفتم اینها بودند: کاپلان و افیشال گاید ( روش زده ریوایزد ولی گفتم 4 یا 5 سال پیش خریدم) ایا اینها هنوز به کار میان؟ من منابع دوست عزیزمون را مطالعه کردم.
    4- ایا دوست عزیزمون ممکنه برای تافل هم همچین پستی بگذارند و منابع خوب را بگند؟
    5- کلا برای یافتن زمانهای ازمون در ایران هم تافل هم جی ار ای از کجا میتونم اطلاع پیدا کنم که خودم برنامه ریزی کنم؟ با تشکر.

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    سلام دوستان. من چند سال پیش تصمیم گرفتم برای جی ار ای و تافل بخونم رفتم کتاب خریدم ولی اصلا نخوندم حالا تصمیم دارم شروع کنم . میخوام هر چه زودتر مدرکم را بگیرم ولی نمره خوب میخوام . چند تا سوال داشتم:
    1- ازمون جی ار ای کامپیوتری هست یا کاغذی؟
    2- ایا میشه تا امسال خوند و برای همین امسال اپلای کرد؟ ( یعنی انشاءالله سال دیگه مهر سر کلاس باشم)
    3- من دو تا کتاب برای جی ار ای گرفتم اینها بودند: کاپلان و افیشال گاید ( روش زده ریوایزد ولی گفتم 4 یا 5 سال پیش خریدم) ایا اینها هنوز به کار میان؟ من منابع دوست عزیزمون را مطالعه کردم.
    4- ایا دوست عزیزمون ممکنه برای تافل هم همچین پستی بگذارند و منابع خوب را بگند؟
    5- کلا برای یافتن زمانهای ازمون در ایران هم تافل هم جی ار ای از کجا میتونم اطلاع پیدا کنم که خودم برنامه ریزی کنم؟ با تشکر.
    1.جنرال کامپیوتری هست.سابجکت کاعذی
    2..از شدن که اولین آزمونی که باز باشه میتونید شرکت کنید ولی بستگی داره چه نمره ای بخواهین.شما باید با توجه به ددلاین دانشگاه ها و تاریخ آزمونتون و مدت زمان لازم برای ریپورت نمره در صورتی که ریپورت رسمی ازتون بخواهن در آزمون شرکت کنید.
    3.بله آفیشال گاید که حتما و کاپلان هم توی تاپیک چکیده در مورد میزان اهمیتش توضیح داده شده.
    4.-
    5.برای GRE به اینجا مراجعه کنید.یک نکته در مورد این تاریخ ها که هست اینه که تاریخ ها به تدریج باز میشه و بعضی اوقات حتی بین دو تاریخ باز یه تاریخ جدید ممکنه باز بشه.
    موفق باشید

سلام به دوستان عزیز
    ممنون میشم کمکم کنین
    من تازه شروع کردم به خواندن
    و حدود یک سال یا بیشتر وقت گذاشتم واسه تافل و جی آر ای
    یه سوال
    اول واسه تافل بخونم بعد برم سراغ جی ار ای؟؟
    بعد اینکه ایا این مدت زمان من خوبه واسه یه جی ار ای خوب؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

دوستان از کجا میتونم اکچوال تست ها رو دانلود کنم؟متاسفانه هر چی میگردم پیدا نمیکنم.لطفا راهنمایی کنید دو هفته دیگه امتحان دارم ممنون.

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط tadaei نمایش پست ها
    دوستان از کجا میتونم اکچوال تست ها رو دانلود کنم؟متاسفانه هر چی میگردم پیدا نمیکنم.لطفا راهنمایی کنید دو هفته دیگه امتحان دارم ممنون.

با سلام؛

لینک دانلود ۱۹ سری اکچوال تست: [لینک]

با آرزوی موفقیت براتون.

Junior Member

سلام دوستان فرهیخته
    من نظرات و راهنمایی ارائه شده توسط کاربران این سایت و خوندم و استفاده کردم (دست همشون درد نکنه). من پارسال امتحان دادم صرفا برای آشنایی و کوانت 151 وربال 144 شدم. به نظر شما اگه واقع گرایانه نگاه کنیم برای فرصت 2ماهه و روزی6 ساعت بهترین کار چیه؟ من تا به حال حتی 1 تست هم نزدم. تا الان تونستم 1100 و 800 رو خوب بخونم همین.
    امیدوارم من هم در آینده پاسخ گوی سولات باشم.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط WALTZ نمایش پست ها
    سلام دوستان فرهیخته
    من نظرات و راهنمایی ارائه شده توسط کاربران این سایت و خوندم و استفاده کردم (دست همشون درد نکنه). من پارسال امتحان دادم صرفا برای آشنایی و کوانت 151 وربال 144 شدم. به نظر شما اگه واقع گرایانه نگاه کنیم برای فرصت 2ماهه و روزی6 ساعت بهترین کار چیه؟ من تا به حال حتی 1 تست هم نزدم. تا الان تونستم 1100 و 800 رو خوب بخونم همین.
    امیدوارم من هم در آینده پاسخ گوی سولات باشم.

با سلام،

اینجا رو لطفا بخونین
    و کل اون تاپیک رو

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

دوستان
    کلاسها و اکانت مگوش چقدر تاثیر در گرفتن نمره بالاتر داره؟ به نظر شما میارزه 129-149 دلار داد و اکانتهاش و دورهاشو رفت؟ من پارسال 159/146/3 شدم!
    اطلاع ندارین کی ممکنه ارزونش کنند، یادمه چند وقت پیش بچه ها میگفاتند، شده 99 دلار. من لغت 1100 و منهتن1000 پارسال که خوندم تو ذهنم هست و الان در حال دوره کردنم و اکثر یادم مونده!
    ویرایش توسط MAHAN7 : August 10th, 2016 در ساعت 10:44 PM
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

سلام. اولا یه تشکر از صمیم قلب بکنم از همه عزیزانی که وقت گذاشتن و زحمت کشیدن و اون تاپیک جامع رو در مورد برنامه ریزی برای gre تهیه کردن.
    من 4 ماه فرصت دارم و با توجه به اون تاپیک تصمیم گرفتم این کتابها رو بخونم:

لغت: مگوش 1000 - وربال ادونتیج - ورد اسمارت (1100 قبلا تمام شده)
    وربال : وربال پرکتیس ets - منهتن 5 پوندی - بیگ بوک + اکچوال تست (فقط برای ریدینگ) - سوالات مگوش (هر چقدر که رسیدم)
    کوانت: کوانت پرکتیس ets - منهتن 5 پوندی - سوالات مگوش (هر چقدرش که شد)

سوال اول اینکه این برنامه مناسبه به نظرتون ؟ نظری چیزی ندارید ؟ با هدف وربال 150 و کوانت 170. (سطح زبان خودم: تافل 111 با ریدینگ و رایتینگ 29 + رشته مهندسی)

سوال اصلی من اینه که: با تایم زدن تست ها و سوالات رو از چه موقعی شروع کنم ؟ ببینین من برای تافل یکراست رفتم سراغ tpo و از همون اول همه بخشها رو در تایم آزمون زدم. الان برای gre چیکار کنم ؟ این سوال رو هم در مورد وربال و هم در مورد کوانت دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

سوال 3- همه بخشها رو در هر روز میخوام کار کنم. یعنی هم ریدینگ هم بخش جای خالی ها و هم کوانت. نمیخوام مثلا یک ماه ریدینگ یک ماه جای خالی ها و یک ماه کوانت باشه، چون خب قبلی ها میترسم از خاطرم بره در این حالت، به علاوه اینکه خود آزمون اصلی هم همه بخشها با هم و پشت سر هم هستن پس چه بهتر که از الان عادت کنم به این موضوع. این کار صحیح هست ؟

Junior Member

سلام
    vocabulary که برای gre باید خونده بشه با teofl فرق داره ؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)