صفحه 450 از 534 نخستنخست ... 350400440441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460500 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,491 تا 4,500 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط nilaa نمایش پست ها
    سلام. من آخر آبان امتحان جی آر ای دارم و تا الان هم 500 لغت کاپلان و 1100 لغت و 800 لغت بارونز رو خوندم. البته جزوه دکتر برزابادی رو هم خوندم. این خوندنها هم خوندن الکی نبوده ها بلکه با مثال و متن و تقریبا میشه گفت خیلی خوب این لغتها رو بلدم. حالا سوالی که دارم اینه که میترسم با این مقدار لفت نمره ی خوبی نگیرم و با توجه به اینکه با روش خودم میتونم روزی 60 تا لغت جدید حفظ کنم آیا به نظرتون شروع کنم وربال ادونتج رو بخونم یا نه؟ چون الان تمام وقتم واسه جی ار ای هست و احساس میکنم وقت زیاد دارم. در ضمن آزمونهای آفیشیال گاید رو که میزنم وربال معمولا بالای 155 میزنم. لطفا راهنماییم کنید. مرسی
    سلام
    اگر واقعا تمام اینها رو خوندید ریسک نکنید و تا روز آزمون فقط تست بزنید. ضمنا ترس دشمن آزمون GRE هست. تمرین و ممارست خیلی به استفاده از این مخزن لغتی که فراهم کردید کمک میکنه. تست های ETS و منهتن و مگوش اگر فرصت شد کرکینگ و 5 پوندی. کتاب زیاده فقط تست های بخش وربالشون رو بزنید.
    ارادت

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط unanimous نمایش پست ها
    دوستان خواهشا بمنم پاسخ بدین. منم سوال مشابهی دارم. سری قبل با 1ماه خوندن 142 و 161 شدم که به خاطر استرس شدیدم هم بود. الان 800بارونز و 1100را خوندم. 12 دسامبر، نزدیک 3ماه دیگه امتحانم هست. بین انبوه کتابها گم شدم. 8سری تست بیگ بوک زدم. لطفا یک برنامه بهم بدین تا از سردرگمی دربیام. بین منهتن، مگوش؟ بیگ بوک و افیشال و همین طور برای لغات!؟ مممنننننننون ، وقتم کاملا ازاده ولی خوب ادمم خسته میشم! ایلتسم هم 7 ، ریدینگ 7.5.
    سلام
    کلا استرس دشمن GRE هست خصوصا رو امتحان که باید از زمین و زمان فارغ باشید و تمرکز روی آزمون داشته باشید. به نظرم این مدت نگذارید لغات آموخته شده فراموش بشه و هر روز تست بزنید. از منابع جدید استفاده کنید . تست های وربال و ریاضی مگوش خوبه. کتاب آفیشیال رو حتما بخونید. اگر بتونید تست های ریاضی بیگ بوک رو بزنید و کمی هم روی ریدینگ ها کار کنید خوبه. لغاتی که خوندید رو ه روز مرور کنید.
    به خودتون آموزش بدید چطور در آزمون از خیر یک سری از سوال ها مثل ریدینگ های لانگ بگذرید و وسوسه جواب دادنشون رو نداشته باشید تا وقت رو روی وسالات مثمر ثمرتر صرف کنید.
    ارادت
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

با سلام

من لغت های ۸۰۰ بارونز رو همش رو حفظ کردم (به اضافه هرچه در جملات و در تعاریف کلمه ها اومده) و حتی برای هر درس (که کناب شامل ۸۰ درس ۱۰ لغتی هست) ۱۵ لغت هم معنی

«دقیق»که توی ۳۵۰۰ هست (و به نظرم خیلی جی آر ایی خیز بود) رو در آوردم و نوشتم و خوندم و تسلط وار حفظ می کنم تا دو هفته آینده (به نظرم راحت میشه ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تا لغت بسیار پر کاربرد جی آر ایی). من رو چه وربالی می تونم حساب باز کنم با فرض اینکه شبی ۳ ساعت از الان تا دو ماه دیگه وقت بذارم (تست بزنم و لغتی اگه تو تست ها باشه اضافه که حتما هست رو هم حفظ کنم)؟
    من نیاز به حداقل ۱۵۵ دارم. (+۱۶۰ ایده آل خواهد بود)

در مورد زبانم هم باید بگم عقبه زبانیم خیلی خوبه و مدرس کانون زبان ایران بودم توی ایران.

چند تا سوال دیگه هم دارم اون اینکه من از الان به بعد لغت های ۳۵۰۰ رو شروع کنم بخونم (و تست نزنم) بهتره یا اینکه دیگه به همین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تا با تسلط اکتفا کنم و تست بزنم؟

با توجه به اینکه گرامرم خوبه و رایتینگم هم مستقل هست
    ، چه کتاب تستی رو بزنم که سریع من رو ارتقا بده؟

(من متاسفانه ۲ سال هست که تمام لغت های ۳۵۰۰ رو با تمام پروپوزیشن ها و حرف های اضافش در آوردم اما به دلیل بی نظمی نخوندم و رسیده به عصب این دندون جی آر ایی، یعنی الان همش دو ماه وقت دارم و شبی ۳ ساعت)

ضمنا ریاضی رو هم ۱۷۰ میخوام و به هیچ وجه دست کم نخواهم گرفت و تمرین خواهم کرد (۱۷۰ ریاضی از وربال واسم مهم تره). علاوه بر ریاضی بارونز، چه تستی بزنم که سطحش خیلی از آزمون بالاتر باشه و من رو به اون مرز برسونه که با خیال راحت برم سر جلسه امتحان؟

ممنون میشم جواب بدین
    ویرایش توسط saeed14820 : September 20th, 2014 در ساعت 06:51 PM

Junior Member

Unhappy پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

سلام من 3 ماه دیگه امتحان gre دارم یعنی 29 آذر ماه 93. تافل رو تازه دادم و شدم 94 . این 3 ماه رو فول تایم وقت دارم. کتاب 1100 و آفیشیال رو شروع کردم. راستش نمیدونم اصا وقتم کافی هست یا نه. برای وربال و کوانت 160 میخام. تا ارشد مدیریت خوندم و دیپلمم ریاضی بوده .کسی هست راهنماییم کنه تو این زمان چیارو بخونم بهتره؟ خیلی مستاصلم! ممنون می شم راهنماییم کنید.

Junior Member

سلام دوستان! من تازه امتحان تافلم تمام شده و 1 ماه تا GRE وقت دارم و متاسفانه براش تا حالا کاری نکردم! ممنون میشم کمکم کنید که توی یک ماه چیکار کنم و چه منابعی رو بخونم!

با سلام
    من یه ماه دیگه GRE میخوام بدم و فقط کوانت برام مهمه. مگوش هارو دیدم, کاپلان رو هم یه مدت پیش خوندم
    حالا میخوام بالای 165 بیارم چی بخونم و روی چی کار کنم؟ اگه 20-30 تا تست bigbook بزنم میشه به نمره بالا امیید داشت یا بیگ بوک نمیتونه مفید باشه؟

ممنون

سلام
    من تا حالا ازمون GRE ندادم بنظرتون میشه یکی دو ماهه حاضر شد زبانم خوبه ایلس دارم بنظرتون چه منابعی بخونم که بتونم تو این مدت کم به یه نمره قابل قبولی برسم GRE General scores of at least 600 verbal and 750 quantitative and either 720 analytical (old test format) or 5.5 (new test format).
    چطوری چه منابعی رو بخونم که زود به نتیجه برسم،

سلام دوستان

من فوق لیسانس زبانشناسی هستم و چندساله تدریس میکنم. احتمالا بخش وربال رو میتونم خیلی خوب بزنم اما چون از بعد از دبیرستان حتی یک واحدم ریاضی نداشتم نگرانم چی میشه بخش کوانتیتتیو....میتونید راهنماییم کنید از چه منبعی شروع کنم؟3 هفته وقت دارم!!!

ببخشید دوستان
    من واقعاً با خوندن n صفحه از راهنمایی ها و مشاوره ی همه ی دوستان داره یواش یواش گریه ام در میاد و واقعاً نمیدونم الان باید چه کار کنم؟؟؟!!!
    پس بنابر این من خیلی شسته رفته وضعیت خودم رو توضیح میدم و خیلی خیلی ممنون میشم از دوستانی که تجربه دارند بنده رو راهتمایی کنند:

من تقریباً یک برنامه 3-4 ماهه برای خودم در نظر گرفته ام برای خوندن GRE و دادن امتحانش. الان سطح زبانم خیلی خوبه (اگر C2 نباشه C1 یعنی آیلتس حدوداً 7.5 - 8). برای Vocab مدتیه که 1100 رو شروع کردم و الان تا نصفش رو خوندم. ولی واقعاً نمیدونم با توجه به برنامه 3 -4 ماهه ای که دارم دقیقاً بهتره چه منابعی رو بخونم و چه کارهایی رو انجام بدم چون تابحال این امتحان رو ندادم و هیچ ایده ای ازش ندارم. در رابطه با کوانت هم چون بک گراندم مهندسی هست دانش خوبی دارم ولی خب برای نمره ای که میخوام بگیرم به تمرین احتیاج دارم. نمره ایده آلم بالای 150 در وربال و بالای 160 در کوانت هست.

حالا ممنون میشم اگر راهنمایی کنید تو این 3-4 ماه با توجه به نمره ی مد نظرم به ترتیب اولویت چه منابعی رو برای وربال و کوانت بخونم؟
    ویرایش توسط hpmoner : October 8th, 2014 در ساعت 06:00 PM

1100 برای 150 کافی نیست . میتونید 1000 مگوش+ 606 تا لغت وربال ورک اوت +412 لغت دایرکت هیتز رو هم بخونید اگر برای پیدا کردن لیست لغات مشکل دارید به این لینک سر بزنید البته ای پی کا هست برای گوشی های اندروید
    http://cafebazaar.ir/app/com.magoosh.flashcards.gre/
    http://cafebazaar.ir/search/?l=&q=606
    . مشترکات هم بین این لیست ها هست ولی این لغت ها رو حتما باید بلد باشید .من فکر میکنم یک ماه کامل لغت بخونید بعد کتابها رو شروع کنید و لغت رو یه کم کمش کنید ولی هیچوقت نباید لغت و مخصوصا مرور لغات رو قطع کنید. بعد برای کتابها اگه میخواهید سریع نتیجه بگیرید کتاب کرکینگ پرینستون ریویو رو بخونید (ورژن 2013 اش فکر کنم راحت گیر بیاد 2014 سخت و 2015 هم که اصلا گیر نمیاد). بعد برای تست برید سراغ منهتن 5 پوندی و در آخر کتاب آفیشیال گاید ای تی اس .
    اینها حداقل هایی که تو چهار ماه میشه کار کرد و احتمال نتیجه گرفتن هست. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)