صفحه 438 از 534 نخستنخست ... 338388428429430431432433434435436437438439440441442443444445446447448488 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,371 تا 4,380 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

سلام دوستان
    من برای جی ار ای کاغذی سه آبان می خوام امتحان بدم و نمره های قبلیم این بوده
    v=145
    q=155
    w=3
    میخوام که کوانت 165 تا 170 و وربال 150 بشم رایتینگ خیلی مهم نیست میشه لطفا راهنمایی کنید چی بخونم و چطوری در ضمن بنده هم شاغلم و هم دانشجوی دکتری که باید پروپوزال دفاع کنم با توجه به این موضوع چطوری باید بخونم؟
    از راهنمایی دوستان پیشاپیش متشکرم

سلام دوستان
    من شرایطم رو می‌گم ممنون می‌شم از دوستان عزیز که راهنماییم می‌کنن.
    سطح زبان من چیزی بیشتر از حدی که تو مدرسه و دانشگاه و فیلم و سریال و ... نیست. کلا هر‌جایی که به انگلیسی برخوردم هدفم یادگیری انگلیسی نبوده و در سایت Test your vocabulary هم که خودم رو تست کردم، آخرش زد 2500 کلمه حدودا میدونم.
    من قصدم شرکت در آیلتس در 8 ماهه آینده و GRE در حدود 6 یا 7 ماهه آینده یعنی آزمون فوریه هست، تمام این مدت هم وقتم آزاده...به آیلتس 5 نیاز دارم که فکر کنم از پسش راحت بربیام و GRE هم به 145 وربال نیاز دارم (کوانت رو میدونم باید چیکار کنم)...من خودم قصدم اینه که 3 تا کتاب Word Skills رو تو 2 ماه بخونم...بعد به ترتیب بیام 504 و 1100 و ... رو + کتاب های تست (با توجه به زبانم) بخونم...میدونم که سطح زبان الانم در حد دونستن لغات پیاز و سیب‌زمینی هست ولی انگیزه بالایی دارم...حالا میخوام از شما عزیزان که تجربه خوبی دارید بپرسم که این برنامه‌ای که من واسه خودم دارم درسته یا نه؟
    به خصوص این اوایل که میخوام سطح زبانم رو از سطح پیاز سیب زمینی! درآرم...بهتره چیزی بیشتر از Word Skills ها بخونم؟واسه سوالای ریدینگ verbal چیکار کنم؟واسه گرامر چی‌کار کنم؟
    مرسی

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_safaei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شرایطم رو می‌گم ممنون می‌شم از دوستان عزیز که راهنماییم می‌کنن.
    سطح زبان من چیزی بیشتر از حدی که تو مدرسه و دانشگاه و فیلم و سریال و ... نیست. کلا هر‌جایی که به انگلیسی برخوردم هدفم یادگیری انگلیسی نبوده و در سایت Test your vocabulary هم که خودم رو تست کردم، آخرش زد 2500 کلمه حدودا میدونم.
    من قصدم شرکت در آیلتس در 8 ماهه آینده و GRE در حدود 6 یا 7 ماهه آینده یعنی آزمون فوریه هست، تمام این مدت هم وقتم آزاده...به آیلتس 5 نیاز دارم که فکر کنم از پسش راحت بربیام و GRE هم به 145 وربال نیاز دارم (کوانت رو میدونم باید چیکار کنم)...من خودم قصدم اینه که 3 تا کتاب Word Skills رو تو 2 ماه بخونم...بعد به ترتیب بیام 504 و 1100 و ... رو + کتاب های تست (با توجه به زبانم) بخونم...میدونم که سطح زبان الانم در حد دونستن لغات پیاز و سیب‌زمینی هست ولی انگیزه بالایی دارم...حالا میخوام از شما عزیزان که تجربه خوبی دارید بپرسم که این برنامه‌ای که من واسه خودم دارم درسته یا نه؟
    به خصوص این اوایل که میخوام سطح زبانم رو از سطح پیاز سیب زمینی! درآرم...بهتره چیزی بیشتر از Word Skills ها بخونم؟واسه سوالای ریدینگ verbal چیکار کنم؟واسه گرامر چی‌کار کنم؟
    مرسی
    سلام.
    شما از چه دانشگاهی می خواید پذیرش بگیرید که آیلتس 5 مد نظرشون هست؟ چون اکثر دانشگاه های امریکا حداقل 6.5 رو میخوان.
    در مورد شرایط شما، اگه واقعا فقط در حد مدرسه و دانشگاه بوده، کار خیلی سختی در پیش دارید. اما چه باید کرد؟!
    شما در حال حاضر اصلا نباید برای آیلتس و مخصوصا GRE برنامه ریزی کنید. خوندن لغت هم برای شما فقط و فقط وقت تلف کردن محض هست. از همین الان تا 3ماه دیگه بهتره برید به کلاس های زبان فشرده تا هم یک کم شما رو توی حال و هوای انگلیسی بیارن و هم اینکه یک کم انگلیسیتونو پیشرفت بدن. بعد از اون دیگه باید شروع کنید به متن انگلیسی خوندن. از توضیحات پشت خمیردندون گرفته تا کتاب و مقالات انگلیسی. 20-30 دردصد وقتتون رو هم میتونید به خوندن لغت اختصاص بدین تا فرایند یادگیریتون یک کم سریع تر بشه. در این مدت ادامه دادن کلاس زبان و صحبت با همکلاسی ها و دیدن فیلم و سریال هم فراموش نشه.
    6 ماه اولتونو به این شکل بگذرونید و 2 ماه آخر هم به صورت تخصصی برای آیلتس آماده بشید. GRE هم تا موقعی که آیلتس ندادین فرموش کنید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

سلام من واس ی سال دیگه میخوام GRE شرکت کنم.کلاس زبان خیلی نرفتم اما زبانم در حدیه که اکثر کتاب ها و منابع انگلیسیو تقریبا راحت میتونم بخونم.میخوام واس جبران معدل کمم نمره خوب بگیرم.رشتمم برقه دانشگاه دولتی و واس کارشناسی ارشد میخوام برم دنبال اپلای تو دانشگاهه های امریکا با فاند.ممنون میشم واس نمره خوب راهنماییم کنین

Junior Member

سلام دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم

از بچه های فنی مهندسی هستم می خواستم این دوماه باقی مونده به امتحان رو تست ریاضی بزنم که هم با کلمات آشنا بشم و هم یه مروری روی مباحث ریاضی که تو امتحان میاد داشته باشم...یه کتاب می خواستم که سطحش بالا باشه واسه بخش ریاضی ...خودم از بچه ها شنیدم بارونز کفایت می کنه, درسته؟ اگر منبع دیگه ای بهتر است ممنون میشم معرفی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری-شهید چمران(فوق لیسانس)

با سلام اقا من یک سوال داشتم
    کسی هست که هم قسمت وربال منهتن 5 پوندی و هم وربال مگوش رو خونده باشه؟ من مگوش(جا خالی هایش) را و همچنین استدلال منطقی جی مت را تا الان یکبار زدم ولی کامل مسلط نیستم به نظر شما دوباره مگوش و جی مت رابزنم تا کامل مسلط یشم بعد برم سراغ منهتن 5 پوندی یا اول منهتن 5 پوندی بعد اگه وقت شد دوباره مگوش و جی مت رو بزنم؟ مخواستم اولویت بندی و اهمیت رو بدونم و انکه ایا یک منبع خوب رو کامل یادگرفت بهتره یا چندنا منابع مختلف مطالعه بشه. اخه نگاه به منهتن 5 پوند کردم و دیدم بشتر تست لغتهای مشکل هست ولی مگوش خ درست و حسابی تر طراحی شده.خواهشن راهنمایی کنید.مرسی

Junior Member

دوستان ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید
    من امتحان تافل دادم و نمرم به این صورت شد: مجموع 97 (R22, L25, S26, W24)
    نمره هدف من در GRE به این صورته Q170 , V155
    با توجه به اینکه نمره ریدینگ پایین ترین نمره من توی امتحان بوده و اینکه سر امتحان تافل توی این بخش وقت کم آوردم لطفا من رو راهنمایی کنین. من 3 ماه برای خوندن زمان دارم و واسه تافل فقط کتاب 400 کلمه تافل رو خونده بودم. به نظرتون الان با خوندن 1100 شروع کنم؟ و اینکه به غیر از 1100 هم منبعی برای لغت بخونم یا نه؟ تا چه زمانی پیشنهاد میکنید که فقط لغت بخونم و بعد از اون منابع مخصوص GRE رو شروع کنم؟
    چند درصد وقتم رو به وربال و چند درصد به کوانت باید اختصاص بدم (رشته مکانیک) و با توجه به زمان سه ماهه چه منابعی رو پیشنهاد میکنید؟
    در انتها آیا میتونم وربال و کوانت رو به صورت موازی پیش ببرم یا کوانت رو بزارم برای روزای آخر ؟
    بازم ازتون ممنونم

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط amin4439 نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید
    من امتحان تافل دادم و نمرم به این صورت شد: مجموع 97 (R22, L25, S26, W24)
    نمره هدف من در GRE به این صورته Q170 , V155
    با توجه به اینکه نمره ریدینگ پایین ترین نمره من توی امتحان بوده و اینکه سر امتحان تافل توی این بخش وقت کم آوردم لطفا من رو راهنمایی کنین. من 3 ماه برای خوندن زمان دارم و واسه تافل فقط کتاب 400 کلمه تافل رو خونده بودم. به نظرتون الان با خوندن 1100 شروع کنم؟ و اینکه به غیر از 1100 هم منبعی برای لغت بخونم یا نه؟ تا چه زمانی پیشنهاد میکنید که فقط لغت بخونم و بعد از اون منابع مخصوص GRE رو شروع کنم؟
    چند درصد وقتم رو به وربال و چند درصد به کوانت باید اختصاص بدم (رشته مکانیک) و با توجه به زمان سه ماهه چه منابعی رو پیشنهاد میکنید؟
    در انتها آیا میتونم وربال و کوانت رو به صورت موازی پیش ببرم یا کوانت رو بزارم برای روزای آخر ؟
    بازم ازتون ممنونم
    اگه کوانت 170 میخواید از همین الان حداقل یکی دوساعت روی این بخش باید تمرین داشته باشید مخصوصا از نظر زمان که سر امتحان مشکلی نداشته باشید.
    در مورد وربال نمیدونم ممکن هست یا نه. شما مجموع نمره ی تافلتون خوبه ولی اینکه سر ریدینگ تافل وقت کم آوردید میتونه زنگ خطر باشه چون زمان ریدینگ در GRE کمتر از تافله!
    به نظر من شما تمرکزی روی خوندن متن های بلند نداشتید و بیشتر روی لغت تمرکز کردید و این باعث شد که سرعت خوندن انگلیسیتون خوب نباشه و به همین دلیل قدرت درکتون (علیرغم دونستن لغات) میاد پایین. حتما توی برنامه تون خوندن متن های طولانی مثل اخبار سایت های انگلیسی یا مقالات مشابه تافل و GRE رو قرار بدید. به نظرم یکی دوتا تست آزمایشی وربال هم با در نظر گرفتن زمان بزنید و ببینید اوضاع به چه شکله. شاید در بخش جای خالی بتونید ضعفتون در ریدینگ رو جبران کنید. الان اصلا نمیشه گفت نمره ی 155 در عرض 3ماه قابل دسترس هست یا نه.
    کامروا باشید
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Senior Member EHSM آواتار ها

سلام
    بنظرتون برای بخش TC و SE کدام منابع مناسبترند.

سلام
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    تافل ندارم ولی زبانم در حد تافل 100 هست. فیلم که میبینم کامل متوجه میشم. لغت های gre خیلی قوی نیستم. ولی از اونجایی که تمام کتاب های دانشگاهی ما انگلیسی بوده با متون انگلیسی و نحوه نوشتار آشنا هستم و یه متن کتاب درسی رو به سادگی متوجه میشم. هدفم وربال 150 به بالا و رایتینگ حدود 4ئه. میخواستم بدونم برای این نمره چند تا لغت باید بلد باشم؟ ممکنه این تعداد لغت رو تو دو ماه حفظ کنم؟ چند جا خوندم که 800 لغت بارونز کافیه برای این نمره. درسته؟
    متشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)