صفحه 457 از 534 نخستنخست ... 357407447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466467507 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,561 تا 4,570 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

دوستان من اون موقعی که واسه جی آر ای کلمات مگوش را میخوندم یه فایلی تهیه کردم که الان اینجا میزارم واسه دوستانی که میخوان کل کلمات مگوش در 5 روز و بدون فراموش کردن یاد بگیرن.

همونطور که میدونید online vocabulary مجموعه مگوش 20 قسمت هست که شامل ( 6 بخش Common Words و 7 بخش Basic Words و 7 بخش هم Advanced Words ) هست.
    این فایل 40 صفحه هست که تو هر صفحه کل کلمات یک بخش با معانیشون هست و در صفحه بعدش فقط معانی اون درس.
    و واسه اینکه کلمات واسه همیشه تو ذهنتون بمونه به روش زیر بخونیدش ( برای مثال 4 درس اول واسه روز اول)

درس یک را بخونید و بعد از اینکه فکر میکنید همه لغات را یاد گرفتید تمرینش (که در صفحه ی بعدش هست ) را به صورت نا مرتب انجام بدید ( یادتون باشه به ترتیب جواب ندادید که اگه این کار را بکنید شما در اصل جای کلمه را حفظ کردید و اینجوری زود فراموشش میکنید )
    بعد درس دو و انجام تمرینش
    درس سوم و انجام تمرینش
    تمرین درس یک
    تمرین درس سه
    تمرین درس دو
    بعد از یاد گیری این سه تا درس چهار را بخونید و تمرینش را انجام بدید
    باز تمرین سه , یک , چهار و دو را به ترتیب انجام بدید ( به ترتیب درس منظورم بود وگرنه که فراموش نکنید در هر بار تمرین نباید کلمات را به ترتیب انجام بدید که کلمات به ترتیب در ذهن جا نیافتن )

اینجوری شما تو 5 روز ( روی 200 کلمه ) کل کلمات مگوش را حفظ کردید و خوب یاد گرفتیدش و بعدا با تمرین های وربال سایت مگوش یا سورس های دیگه کلمات تو ذهنتون ماندگار تر هم میشن .

بعدا که خوب یادگرفتیدش اگه مثال های خود magoosh online vocabulary را هم یه نگاهی بندازید که چه بهتر
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

سلام. کسانی که توصیه های مگوش را خوندن، خواستم بپرسم که خوندن متن های Economist, Guardian و سایر سایت ها چقدر توصیه شده؟ چون من از خوندن تحلیل های سیاسی اقتصادی این سایت ها لذت می برم و زبان خوندن را واسم اسون تر میکنه. خواستم بدونم من که 9 ماه وقت دارم و می خوام روزی 4 ساعت واسه وربال وقت بزارم (ردینگ تافلم 22 شده)، چقدر وقت روی خوندن مقاله های این سایت ها بزارم؟ مثلا 5 ماه فقط مقاله از این سایت ها بخونم و 4 ماه آخر بیگ بوک بخونم خوبه یا این که متن این سایت ها چندان هم سخت و به دربخور نیست؟

راستش من متن این سایت ها را که می خونم حس می کنم در حد متون جی آر ای سخت نیستند و می ترسم وقتم الکی هدر بره.

مرسی

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    سلام. کسانی که توصیه های مگوش را خوندن، خواستم بپرسم که خوندن متن های Economist, Guardian و سایر سایت ها چقدر توصیه شده؟ چون من از خوندن تحلیل های سیاسی اقتصادی این سایت ها لذت می برم و زبان خوندن را واسم اسون تر میکنه. خواستم بدونم من که 9 ماه وقت دارم و می خوام روزی 4 ساعت واسه وربال وقت بزارم (ردینگ تافلم 22 شده)، چقدر وقت روی خوندن مقاله های این سایت ها بزارم؟ مثلا 5 ماه فقط مقاله از این سایت ها بخونم و 4 ماه آخر بیگ بوک بخونم خوبه یا این که متن این سایت ها چندان هم سخت و به دربخور نیست؟

راستش من متن این سایت ها را که می خونم حس می کنم در حد متون جی آر ای سخت نیستند و می ترسم وقتم الکی هدر بره.

مرسی
    دوست من، شما هیچوقت با خوندن این سایت ها وقتتون هدر نمیره. شما به هرحال میخواید برای یه مدت (چه طولانی چه کوتاه) در یک کشور انگلیسی زبان زندگی کنید پس نیازه که به زبان مطبوعات و همچنین اوضاع اقتصادی و اجتماعی و ... واقف باشید. با خوندن این متون شما هر روز کلی کلمه ی جدید و چندتا از اونها رو هم به خاطره میسپرید که باتوجه به زمان 9 ماهه ی شما، اگر این کارو به صورت مرتب انجام بدید هم سرعت خوندن شما رو بالا میبره، هم قدرت و سرعت درک مطلبتون رو اضافه می کنه و هم باعث میشه کلی لغت جدید یاد بگیرید. البته بهتره که در کنار این کار، کتاب های تخصصی GRE هم مطالعه کنید تا با حال و هوای امتحان آشنا بشید و همچنین لغاتی که شاید احتمال دیدنشون در متن های روزمره زیاد نیست رو از طریق اون کتاب ها یاد بگیرید.

کامروا باشید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

سلام دوستان
    من امتحان GRE دادم همین چند وقت پیش(30 نوامبر) و شدم V:140, Q:151, W:3
    حالا میخوام دوباره برای 2 یا 3 ژانویه امتحان بدم. خواهش میکنم راهنمایی ام کنید من چه منابعی رو بخونم که نمراتم رو به
    V:145, Q:165 برسونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    communication engineering

سلام
    دوستان من شنبه امتحان دارم و امروز نرم افزار ای تی اس رو زدم
    وربال :148
    کوانت :163
    ریاضی که خیلی سوتی داده بودم!! 5 غلطم کامل میشد بشه 1 غلط
    حالا به نظر شما سطح سوال چقد شبیه هست؟

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط astute نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من شنبه امتحان دارم و امروز نرم افزار ای تی اس رو زدم
    وربال :148
    کوانت :163
    ریاضی که خیلی سوتی داده بودم!! 5 غلطم کامل میشد بشه 1 غلط
    حالا به نظر شما سطح سوال چقد شبیه هست؟
    حقیقتش نهایت 3-4 نمره بالا پایین بشه نمره تون تو هر بخش.
    ریاضی همین سوتی دادنا باعث میشه گرفتن نمره کامل سخت باشه. امتحان هم ریاضیش در حد و یه ذره وقت گیر تر از کتاب و نرم افزار ای تی اس هست.
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط geotechnics90 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امتحان GRE دادم همین چند وقت پیش(30 نوامبر) و شدم V:140, Q:151, W:3
    حالا میخوام دوباره برای 2 یا 3 ژانویه امتحان بدم. خواهش میکنم راهنمایی ام کنید من چه منابعی رو بخونم که نمراتم رو به
    V:145, Q:165 برسونم.
    شما لازم هست هم تو وربال و هم برای ریاضی کار بکنید

برای وربال:

ریدینگ های بیگ بوک رو کار بکنید. روی منبع دیگه ای وقت نزارید...

برای ریاضی:
    باید دید که اشتباهاتون سوتی دادن بودن یا اینکه نمی تونستید جواب بدید.

اگر مورد اول هست باید کلی سوال حل بکنید و روش وقت بگذارید.
    اگر حالت دوم هست، ویدیو های مگوش رو ببینید و با سوالای کتاب 5 پوندی منهتن کار بکنید...
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

سلام
    من میخوام یک ماه دیگه امتحان بدم.با 12الی13 ساعت در روز به نظر شما چه برنامه ای داشته باشم؟ چه کتابایی رو باید بخونم؟
    متاسفانه من با آزمون آشنا نیستم و زمان ندارم که خودم به نتیجه برسم در مورد منابع. بسیار ممنون میشم اگر دقیق راهنماییم کنید.
    Take The First Step in Faith.You Don't Have To See The Whole Staircase,Just Take The First Step
    Success And Happiness are The Progressive Realization of a Worthy Goal or ideal

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط everafter نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام یک ماه دیگه امتحان بدم.با 12الی13 ساعت در روز به نظر شما چه برنامه ای داشته باشم؟ چه کتابایی رو باید بخونم؟
    متاسفانه من با آزمون آشنا نیستم و زمان ندارم که خودم به نتیجه برسم در مورد منابع. بسیار ممنون میشم اگر دقیق راهنماییم کنید.
    ببینید شما با سه تا مبحث رو به رو هستید:
    لغت : کتاب ۱۱۰۰ تا حد خوبی کارتون رو راه میندازه.
    ریدینگ : فقط و فقط و فقط بیگ بوک! ده دقیقه از وقتتون رو هم رو منبع دیگه ای نذارید.
    ریاضی: از پایه ریاضیتون خوبه، ویدیوهای مگوش و سوالات سختش کفایت میکنه.

Junior Member

سلام من میخوام برای فال 2016 اقدام کنم کی امتحان بدم؟
    از چه منابعی استفاده کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)