صفحه 162 از 534 نخستنخست ... 62112152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,611 تا 1,620 , از مجموع 5333

موضوع: آرشیو شده: مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

ApplyAbroad Senior Veteran
    siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان GRE

دوست عزیز کلاً یه تاپیک برای این موضوع وجود داره، لطفاً اون تاپیک رو با دقت مطالعه بفرمایید.
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**
    ( عکس سمت راست مربوط به جان استفن آکواری است مردی که هرگز نایستاد.)

Junior Member

سلام
    با توجه به اینکه من لیسانس زبان و فوق مدیریت خوندم. از بخش کوانت واقعا هراس دارم. یک دونه تست زدم با اینکه ترسم کم شد ولی باز احساس می کنم باید حسابی کار کنم.
    ریاضیاتم باید تو چه حدی باشه تا بتونم نمره بالای 800 یا مثلا 90% بگیریم؟
    اگه خدا بخاد می خوام بعد از آگوست امتحان بدم.
    با تشکر از زحماتتون
    محمود

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

نقل قول نوشته اصلی توسط blair نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه من لیسانس زبان و فوق مدیریت خوندم. از بخش کوانت واقعا هراس دارم. یک دونه تست زدم با اینکه ترسم کم شد ولی باز احساس می کنم باید حسابی کار کنم.
    ریاضیاتم باید تو چه حدی باشه تا بتونم نمره بالای 800 یا مثلا 90% بگیریم؟
    اگه خدا بخاد می خوام بعد از آگوست امتحان بدم.
    با تشکر از زحماتتون
    محمود
    در حد کتب ریاضی دبیرستان
    البته شما با زدن یکی تو تا از کتابای تستی که تو بازار هستش میتونین خودتونو راحت به بالای 700 برسونین
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اولین گام برای GRE General !

تازه من شروع كردم خواندن gre به صورت self study چند تا كتابم تهيه كردم ولي هر چي بيشتر مطالعه ميكنم بيشتر ميفهمم كه با يك مشكل بزرگ روبرو هستم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

پیش فرض پاسخ : اولین گام برای GRE General !

gre بسیار سخته.فکر کنید باید اول 504 و لغات ضروری تافل رو که خودش کلی طول میکشه بخونید و بعد تازه شروع به خواندن 1100 لغت ضروری gre بکنید.اینا تازه برای وربال هست بعد باید کتابهاییی مثل 3500 و verbal advantage رو بخونید و بعد تستهای big book رو و بعد تازه شروع به خواندن ریاضی بکنید،البته برای امثال من که به نمره بالای 155 وربال و 170 ریاضی فکر میکنن تازه نوشتاری میمونه که نمدونم درست و حسابی از چی باید شروع کرد.

پیش فرض پاسخ : کسانی که حتماً باید نمره 800 در quant به دست بیارن

سلام دوستان من فروم را مطالعه کردم ولی خیلی گیج شدم به همین منظور از شما چند تا سوال دارم: با توجه به اینکه برای GRE قدیم کتاب بیگ بوک شامل تستهای واقعی ازمون بود الان برای ازمون جدید چه کتابی باید بگیرم؟ من برای خودم منابع رو نوشتم که برم بخرم ولی واقعا برای 5 ماه دیگه من میخوام نمره عالی بیارم . شما کدام این کتابها را پیشنهاد می کنید(بیشتر توصیه می کنید؟) برای جی آر ای: 1100- 3500- افیشل گای - کاپلان. و برای تافل :لانگمن- بارونز - دلتا- Actual test- tofel kit- 504- Esential word حالا شما کدام این کتابها رو توصیه می کنید . من تنها 5 ماه وقت دارم و سر کار هم میروم . رشته ام مکانیک است و مطمئنا نمیتونم همه این منابع رو بخونم لطف کنید بهم بگید کدام کتابها حاوی جامع ترین مطالب هست که برم بخرم که انشاء الله عید شروع کنم. زبانم متوسط رو به پایینه . در ضمن اسم کتابها رو کامل بهم بگید چون توی سایت جنگل رفتم برای یه کتاب چند تا اسم بود . با تشکر . خیلی منتظرم.

siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

دوست عزیزم، برای قسمت وربال بهتره این ترتیب رو رعایت کنی
    504
    essential words for GRE
    1100
    و وربال ادونتج
    در کنار اینها باید حتماً حتما زمان زیادی به خوندن متن و روزنامه و مجله اختصاص بدی، لینک کلی از این مجلات توی منابع جی آر ای که تو امضا من هست پیدا میشه
    برای کوان هم با توجه به اینکه رشته ت مکانیکه به نظرم بارونز و راهنمای خود ETS رو مطالعه کنی کافی باشه
    موفق باشی
    ** لطفا برای دانلود منابع مختلف GRE از جمله منابع GRE revised و کتب دیگر مرتبط به این تاپیک مراجعه کنید.**

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط siaavosh نمایش پست ها
    دوست عزیزم، برای قسمت وربال بهتره این ترتیب رو رعایت کنی
    504
    essential words for GRE
    1100
    و وربال ادونتج
    در کنار اینها باید حتماً حتما زمان زیادی به خوندن متن و روزنامه و مجله اختصاص بدی، لینک کلی از این مجلات توی منابع جی آر ای که تو امضا من هست پیدا میشه
    برای کوان هم با توجه به اینکه رشته ت مکانیکه به نظرم بارونز و راهنمای خود ETS رو مطالعه کنی کافی باشه
    موفق باشی
    سلام.
    ضمن تشکر از زحمات،
    من البته فعلاً دارم برای تافل میخونم ولی به موازات با فلش کارت روزی چند تا لغت برای GRE هم حفظ میکنم و از اواخر خرداد هم مطالعه زبانم منحصر به GRE میشه. ولی فکر میکنم با توجه به این که یه مقدار توی ریاضی بی دقتم، بد نباشه ریاضی رو از الان کم کم شروع کنم به تمرین.
    میخواستم ببینم الان برای GRE جدید کدوم کتاب رو برای بخش Quantititve پیشنهاد میکنید؟ خود Big Book همونطور که میدونید تست داره ولی راه حل تشریحی نداره....کتابهایی که به این دوستمون پیشنهاد کردید کدومشون بهتر و جامعتره؟
    ضمناً من رشته ام عمران هست.

siaavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شهرسازی - علوم تحقیقات

اول شما همين 2 تا كتاب رو بخونيد،‌ براي قطعي كردن نمره خودتون من ميگم gre math bible كه مال nova هستش رو هم بخونيد. لينكش تو امضاي من هست. اين كتاب براي كساني توصيه مي شه كه وقت كافي دارند. بعد در اين حين برگرديد كامل 27 دوره بيگ بوك رو بزنيد تا جايي كه ميشه بي دقتي تون رو كاهش ميده.
    موفق و مويد باشيد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دیتابیس GRE دانشگاههای مختلف آمریکا

سلام
    من تازه میخوام از صفر شروع کنم و خوشحال میشم از جربیاتتون استفاده کنم.من رشته م فوق لیسانس بیوتکنولوژی گیاهی هست.برای این رشته کسی میتونه کمکم کنه؟GRE باید به چه صورت باشه.از سال جدید میخوام هم تافل و هم gre رو بخونم و امتحان بدم....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)