صفحه 66 از 76 نخستنخست ... 165657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

سلام دوستان
    من یک سردرگمی دارم در مورد نوع خواندن و امادگی برای جی ار ای
    ببینید امروزه ثابت شده که بهترین راه و ماندگارترین راه برای حفظ لغت اینه که شما لغات رو در داخل متن ببینید و معنی اون رو در متن یاد بگیرید
    بعد با تکرار در متون مختلف این لغت برای شما نهادینه میشه و کاربرد اون لغت رو هم یاد خواهید گرفت.
    حالا با این تفاصیل چجوری یک سری از دوستان میگن ما 504 یا 1100 رو تموم کردیم و .... یعنی واقعا شما از روی لغت خوندید و اون رو حفظ شدید؟
    اصلا لغت خوندن کار درستیه برای جی ار ای یا اینکه باید توی متون مختلف مثل اخبار و روزنامه و ... لغات رو یاد گرفت.
    لطفا کسانی که این راه رو رفتن جوا بدن
    ""برام خیلی مهمه""

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkhalooee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سردرگمی دارم در مورد نوع خواندن و امادگی برای جی ار ای
    ببینید امروزه ثابت شده که بهترین راه و ماندگارترین راه برای حفظ لغت اینه که شما لغات رو در داخل متن ببینید و معنی اون رو در متن یاد بگیرید
    بعد با تکرار در متون مختلف این لغت برای شما نهادینه میشه و کاربرد اون لغت رو هم یاد خواهید گرفت.
    حالا با این تفاصیل چجوری یک سری از دوستان میگن ما 504 یا 1100 رو تموم کردیم و .... یعنی واقعا شما از روی لغت خوندید و اون رو حفظ شدید؟
    اصلا لغت خوندن کار درستیه برای جی ار ای یا اینکه باید توی متون مختلف مثل اخبار و روزنامه و ... لغات رو یاد گرفت.
    لطفا کسانی که این راه رو رفتن جوا بدن
    ""برام خیلی مهمه""
    من خودم بشدت از حفظ کردن لغات وحشت داشتم و همیشه فکر میکردم از پس کتابی مثل 1100 برنخواهم آمد.
    پاسخ سوال شما بستگی به میزان وقت باقیمانده تون تا امتحان داره.
    اگر وقت کم دارید (درحد چند ماه) توصیه میکنم از نرم افزاری مثل Anki و سایتی مثل memrise استفاده کنید. این دوتا واقعا کار منو راه انداختن.
    بله لغت خوندن واسه GRE نه تنها کار درستی هست، بلکه ضروری و حیاتی هم هست!
    تا میتونی لغت بخون. بخش وربال واقعا با کسی شوخی نداره. من فقط یک ماه وقت داشتم و فقط تونستم 1100 بخونم. خیلی مفید بود ولی کافی نبود.
    با تاپیک های مشاوره و برنامه ریزی برای GRE برید اونجا دوستان مفصل روی همه ابعاد امتحان بحث کرده ن.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    من خودم بشدت از حفظ کردن لغات وحشت داشتم و همیشه فکر میکردم از پس کتابی مثل 1100 برنخواهم آمد.
    پاسخ سوال شما بستگی به میزان وقت باقیمانده تون تا امتحان داره.
    اگر وقت کم دارید (درحد چند ماه) توصیه میکنم از نرم افزاری مثل Anki و سایتی مثل memrise استفاده کنید. این دوتا واقعا کار منو راه انداختن.
    بله لغت خوندن واسه GRE نه تنها کار درستی هست، بلکه ضروری و حیاتی هم هست!
    تا میتونی لغت بخون. بخش وربال واقعا با کسی شوخی نداره. من فقط یک ماه وقت داشتم و فقط تونستم 1100 بخونم. خیلی مفید بود ولی کافی نبود.
    با تاپیک های مشاوره و برنامه ریزی برای GRE برید اونجا دوستان مفصل روی همه ابعاد امتحان بحث کرده ن.

موفق باشید
    دوست عزیز ممنون از پاسختون
    من وقت کم ندارم و دارم روی همه جوانب رزومه خودم کار میکنم
    از الان 2 سال وقت دارم برای اپلای دکتری
    **من یک برداشتی کردم ایا درسته===>حفظ لغت زمانی کاربرد داره که فاصله کمی تا امتحان وجود داره چون حفظ لغت به این شکل باعث میشه تعداد زیادی از لغات حفظ شده بعد از مدتی از یادت بره ولی توی کوتاه مدت برای امتحان قطعا جوابگو هست
    **با این وجود که من وقت کمی ندارم باز هم وقت گذاشتن روی این کتاب هارو توصیه میکنید؟

سلام، میخواستم بدونم با ووچر خریداری شده از امیر بهادر میشه در علوم پزشکی ثبت نام کرد؟ ممنون میشم دوستان مطلع جواب بدهند. و سوال بعدی اینکه چطور میشه به فروشندگان ووچر ارزانتر (افراد) اعتماد کرد و فهمید تقلبی نیست؟

Junior Member

سلام دوستان، کسی می دونه که ریپورت GRE به چه صورت هست، آیا این آزمون seletive هست؟ و میشه که شما مثلا کوانت امتحان دومتون رو و وربال و رایتینگ امتحان اولتون رو ریپورت کنید یا خیر(اگر بیشتر از یک بار امتحان داده باشین).
    دوستانی که بیش تر از یک بار امتحان دادن، خوشحال میشم پاسخ بدن.
    با تشکر.

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط andres نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی می دونه که ریپورت GRE به چه صورت هست، آیا این آزمون seletive هست؟ و میشه که شما مثلا کوانت امتحان دومتون رو و وربال و رایتینگ امتحان اولتون رو ریپورت کنید یا خیر(اگر بیشتر از یک بار امتحان داده باشین).
    دوستانی که بیش تر از یک بار امتحان دادن، خوشحال میشم پاسخ بدن.
    با تشکر.
    سلام،
    نه؛ سِلکتیو نیست و در پایان آزمون فقط می‌تونید یه آزمون رو به طور کامل انتخاب کنید برای ریپورت.

سلام

از دوستان کسی کتاب the official Guide to GRE ویرایش جدیدشو داره؟ از کجا میتونم تهیه اش کنم.

ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadmoshizi نمایش پست ها
    سلام

از دوستان کسی کتاب the official Guide to GRE ویرایش جدیدشو داره؟ از کجا میتونم تهیه اش کنم.

ممنون از راهنماییتون
    سلام...اگه خوده کتابشو میخای احتمالا توو نمایشگاه کتاب بیاد ولی اگه خیلی ضروری نیاز داری فایل pdfش رو توو سایت ieltsmaterials.ir گذاشته بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano- MBA

سلام دوستان
    كسي هست كه اخيراً Quant رو بالاي ١٦٥ و Verbal رو بالاي ١٦٠ زده باشه؟ خواهش ميكنم اگه كسي هست به من پيام خصوصي بده و يا اگر كسي رو ميشناسيد به من معرفيش كنيد.
    مرسي

Junior Member

من این سوالو دیدم چند بار پرسیده شده ولی به جواب قطعی نرسیدم، اینکه بریم سر ازمون فقط یک بخشو (مثلا وربالو) بزنیم بعد کل این نتیجه با نتیجه قبلیو ریپورت کنیم، دانشگاهها بالاترین نمراتو مکمل میکنن؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)