صفحه 72 از 76 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام
    منم خیلی استرسی هستم

اما می شود این مشکل نمره را براحتی حل کرد!
    من فکر می کنم مشکل از روش مطالعه ی شما برای امتحان باشد. شما آزمون آزمایشی را با آزمون اصلی مقایسه کردید خب کدام آزمون آزمایشی متعلق به کدام موسسه ؟ کاپلان؟
    من نمیدانم رشته ی شما چیست ولی با توجه به اینکه در امریکا دو سال درس خوانده اید پس مشکلی در فهم زبان جنرال انگلیسی نباید داشته باشید و دایره ی لغتتان باید بالا باشد.
    برای اینکه هم تمرکز هم دقتتان افزایش یابد پیشنهاد می کنم گاهی ریدینگ های جی ار ای را در محیط های شلوغ مانند مترو ....مطالعه کنید. برای افزایش دقت در بخش ریاضی و نیز کسب نمره ی بالا در آن حتما تمام تستهای بیگ بوک را بزنید و سوالاتی را که مشکل دارید در سایت urch و یا هر سایت انگلیسی زبان مربوط به جی آر ای چک کنید و توضیحات را با دقت بخوانید . چون جی ار ای شاید نحوه ی پاسخگویی اش کمی فرق کرده (اینکه گاهی خودمان باید پاسخ را تایپ کنیم) اما در عمل فرم و محتوای پرسشها مانند پیش است.
    برای کلمات هم بهتر است بخش وربال بیگ بوک را کار کنید چون حفظ کردن لغات به تنهایی واقعا سودی ندارد و در جمله و متن است که می شود آن لغت را آموخت!
    خیلی ممنون از پاسختون.
    آزمون های ازمایشی خود ای تی اس (پاور پرپ ها + اونی که ۳۵ دلار هست). تست های کاپلان هم زدم که وکاب در همین خدود میشد ولی ریاضیش خیلی بالا بود.
    حتما این کار رو میکنم من تست های وکاب کتاب بیگ بوک رو نزدم اصلا. مرسی
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

Senior Member kran آواتار ها

دوستان برای همه سوالات میشه از ماشین حساب استفاده کرد؟ یا فقط تعداد خاسی از سوالات است.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دوستان برای همه سوالات میشه از ماشین حساب استفاده کرد؟ یا فقط تعداد خاسی از سوالات است.
    اصلا جنس سوالات، طوری نیست ک ماشین حساب نیاز باشه. مثل کنکور بود ک ماشین حساب لازم نیست.
    ولی یه جوری سوالا رو طرح میکنن ک 99 درصد شما خطای جمع و تفریقی خاهید داشت (با عرض معذرت!).
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

تا جایی که خاطرمه نه فقط برای سؤالات «خاص»، که کلاً در دسترسه. در کل چیزی نیست که نگرانش باشید.
    ویرایش توسط imanprs : December 1st, 2017 در ساعت 10:02 AM
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

سلام
    اگر با نرم افزارهای شبیه ساز آزمون یعنی بارونز و کاپلان یا خود ETS کار کرده باشید می بینید که گزینه ی ماشین حساب برای تمام سوالات بخش ریاضی فعال است. هرچند بیشتر سوالات این بخش بی نیاز از ماشین حساب می باشند و حتی آنها که در ظاهر محاسبات دقیق و طولانی را می طلبند با یک تقریب ساده و بی نیاز از ماشین حساب به راحتی قابل حل هستند.
    پیروز باشید.

با سلام.
    دوستان یک سوال:
    من شنیدم(البته مدیر یه سنتری به من گفت) اگه کسی مثلا چند بار ازمون جی ار ای جنرال رو داده باشه میتونه مثلا وربال رو از یه ازمون و کوانت رو از یه ازمون دیگه ریپورت کنه.
    کسی اطلاع داره چجوری باید این کارو بکنیم؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    من یک سوال داشتم من نیازی به نمره وربال و ... ندارم فقط کوانت می خوام برای اپلای ترکیه خیلی وقت ندارم می خوام بیشتر رو ایلتس کار کنم میشه برم ازمون و سوالات وربال و رایتینگ رو خالی بگذارم و کل زمان رو به کوانت اختصاص بدم که نمره کامل بگیرم یه چیز دیگه اینکه من هنوز نمی دونم جی ار ای تو ایران کامبیوتریش اومده یا نه الان مراکز چطوری اند کاغذیه میشه به مسولا بگیم فقط سوالای ریاضی رو بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان یک سوال:
    من شنیدم(البته مدیر یه سنتری به من گفت) اگه کسی مثلا چند بار ازمون جی ار ای جنرال رو داده باشه میتونه مثلا وربال رو از یه ازمون و کوانت رو از یه ازمون دیگه ریپورت کنه.
    کسی اطلاع داره چجوری باید این کارو بکنیم؟
    با تشکر
    سلام.
    تا جایی که میدونم شما میتونین آزمون های قبلی رو ریپورت کنین به همراه آخری و این دانشگاه هست که تصمیم بگیره متوسط یا بالاترین رو در نظر بگیره و نه این که ETS یه نمره جدید بسازه از حداکثرها و اون ریپورت بشه و یا اینکه فقط یه بخش از یه آزمون ریپورت بشه و نه همه...
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط leila2017 نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوال داشتم من نیازی به نمره وربال و ... ندارم فقط کوانت می خوام برای اپلای ترکیه خیلی وقت ندارم می خوام بیشتر رو ایلتس کار کنم میشه برم ازمون و سوالات وربال و رایتینگ رو خالی بگذارم و کل زمان رو به کوانت اختصاص بدم که نمره کامل بگیرم یه چیز دیگه اینکه من هنوز نمی دونم جی ار ای تو ایران کامبیوتریش اومده یا نه الان مراکز چطوری اند کاغذیه میشه به مسولا بگیم فقط سوالای ریاضی رو بدن
    سلام.
    فکر کنم الان دیگه کاغذی منسوخ شده باشه!
    وقت هر بخش جدا هست. بعد دو تا رایتینگ، وربال یا کوانت هست که یکی در میونه (2 وربال و 3 کوانت یا برعکس؛ یکی از 3 بخش حذف میشه).
    یه تاپیک چکیده هست که یکی از مدیرا زحمتش رو کشیده و اطلاعات پایه ای و خیلی خوبی در مورد آزمون و منابع داده:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%88%D9%86-GRE&
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

دوستان من در مورد تاریخ آزمون GRE گیج شدم. اگه میشه یکی لطف کنه به سوالای من جواب بده.
    GRE در ایران هم کامپیوتری برگزار میشه هم کاغذی؟ هر کدومش چند بار در سال برگزار میشه؟ از چه مدت قبل باید ثبت نام انجام داد؟ آیا ظرفیتش محدوده؟ چرا یه عده برای این امتحان به خارج از کشور میرن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)