صفحه 10 از 76 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

Banned

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط hzanganeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
    تو سایت دانشگاه ها بعضی جاها میزنن GRE x th percentile
    منظورشون چیه؟ تو ریپورت نمره percentile هر بخش رو جدا زده رو هم نزده. تو این سایتا منظور از ایکس درصد پرسنتایل چی هست؟
    کسی میدونه؟
    سلام

همزمان با اعلان نمره، به ازای هز بخش یک percentile به شما تعلق میگیره که نشون میده در چند درضد بالایی شرکت کنندگان از دیدگاه اون بخش قرار داشتید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

همزمان با اعلان نمره، به ازای هز بخش یک percentile به شما تعلق میگیره که نشون میده در چند درضد بالایی شرکت کنندگان از دیدگاه اون بخش قرار داشتید...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    با تشکر
    به ازای هر بخش رو میدونم ولی مثلا تو سایت کویینز نوشته
    GMAT or GRE scores above the 85th percentile
    این منظورش اینه هر بخش بالای 85 درصد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hzanganeh نمایش پست ها
    با تشکر
    به ازای هر بخش رو میدونم ولی مثلا تو سایت کویینز نوشته
    GMAT or GRE scores above the 85th percentile
    این منظورش اینه هر بخش بالای 85 درصد؟
    سلام

دقیقا...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام
    ببخشید نمیدونم این سوال رو جای درستی میپرسم یا نه ولی زمانم محدوده لطفا راهنماییم کنید یا بگید من کجا میتونم اینو مطرح کنم؟
    من خیلی از دانشگاههایی که میخوام ددلاین 15 ژانویه دارن. به نظر شما اگر من 20 ژانویه جی آر ای بدم و نمره من دیر برسه دستشون ولی کل کارای دیگه ی اپلای انجام شده باشه اصلا درخواستمو بررسی نمیکنن؟
    یه دانشگاهی 1 دسامبر بود ددلاینش ولی هنوز اپلیکیشن آنلاینشون فعاله. به نظر شما یعنی میشه هنوز اپلای کرد؟
    چون بلافاصله بعد امتحان نمره دو بخش میاد، دانشگاه قبول میکنه من به صورت غیررسمی نمره هامو بگم تا ریپرت اصلی 10 روز بعد برسه با توجه به اینکه قسمت analytical برای مستر معماری مهم نیست؟
    Take The First Step in Faith.You Don't Have To See The Whole Staircase,Just Take The First Step
    Success And Happiness are The Progressive Realization of a Worthy Goal or ideal

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط everafter نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید نمیدونم این سوال رو جای درستی میپرسم یا نه ولی زمانم محدوده لطفا راهنماییم کنید یا بگید من کجا میتونم اینو مطرح کنم؟
    من خیلی از دانشگاههایی که میخوام ددلاین 15 ژانویه دارن. به نظر شما اگر من 20 ژانویه جی آر ای بدم و نمره من دیر برسه دستشون ولی کل کارای دیگه ی اپلای انجام شده باشه اصلا درخواستمو بررسی نمیکنن؟
    یه دانشگاهی 1 دسامبر بود ددلاینش ولی هنوز اپلیکیشن آنلاینشون فعاله. به نظر شما یعنی میشه هنوز اپلای کرد؟
    چون بلافاصله بعد امتحان نمره دو بخش میاد، دانشگاه قبول میکنه من به صورت غیررسمی نمره هامو بگم تا ریپرت اصلی 10 روز بعد برسه با توجه به اینکه قسمت analytical برای مستر معماری مهم نیست؟
    سلام

بررسی نکردن کل application به دلیل تاخیر در نمرات زبان خیلی غیرمحتمل هست...
    در واقع در بدترین حالت فرد به عنوان late applicant به حساب میاد و شاید در زمینه رقابت برای تخصیص fund بین applicant ها در شرایطی به مشکل بر بخوره...
    نمره غیررسمی رو احتمالا از شما نمی پذیرند...
    منتها منطقی هست که موضوع رو براشون توضیح بدید و برای تکمیل application تون درخواست زمان اضافی کنید...
    ان شالله مه حل میشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط everafter نمایش پست ها
    سلام
    این سوالی که مطرح کردید کاملا به دانشگاه مورد نظرتون بستگی داره. من دانشگاهی رو دیدم که میگه تا ددلاین باید همه مدارک کامل باشه. دانشگاهی هم بوده که میگه شما نمره غیررسمیتون رو بزنید تا نمره رسمیتون برای ما بیاد. یه جا هم بود میگفت اگه تا ددلاین امتحان ندادید، مسأله ای نیست. فقط وقتی امتحان دادید، نمره-تون رو سریع بگید ما دستی وارد کنیم.
    پس بهتره خودتون با دانشگاه مورد نظر مکاتبه بکنید.

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    من دو بار GRE امتحان دادم که نمره هام اینا شد:
    بار اول: Q:166 - V:145
    بار دوم: Q:163 - V:148

به نظر شما کدوم نمره رو ریپورت کنم؟
    یا اینکه هردوتارو بفرستم؟

علوم کامپیوتر - دکتری
    تا جایی که من میدونم نمره شما به صورت Q:166 و V:148 ریپورت خواهد شد. یعنی از هر امتحان بالاترین نمره هر بخش و براتون انتخاب میکنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا با اين نمره آزمون GRE را تكرار كنم ؟ (فرمت پست اول بسيار مهم)

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin92 نمایش پست ها
    تا جایی که من میدونم نمره شما به صورت Q:166 و V:148 ریپورت خواهد شد. یعنی از هر امتحان بالاترین نمره هر بخش و براتون انتخاب میکنه.
    لطف کنید اطلاعات غلط ندید، میشه که هر دوتا امتحان ریپورت شه یا فقط یکیشون.

Junior Member

سلام دوستان
    هر کدوم از essay های رایتینگ باید چند کلمه باشه؟ محدودیت داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط G1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    هر کدوم از essay های رایتینگ باید چند کلمه باشه؟ محدودیت داره؟
    سلام
    هیچ حداقل و حداکثری براش تعیین نشده. کتاب آفیشیال گاید میگه تعداد لغات تاثیر چندانی در نمره نداره و محتوا مهمه. برعکس، کتاب منهتن میگه تجربه ثابت کرده علاوه بر محتوا تعداد کلمات هم بر نمره تاثیرگذار هست و صراحتا توصیه میکنه هرچه میتونید بیشتر بنویسید! من شخصا با نظر منهتن موافقم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)