صفحه 13 از 76 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط Gclub نمایش پست ها
    سلام
    من فردا امتحان کامپیوتری دارم
    1.می خواستم بدونم ماشین حساب باید ببرم یا اونجا بهم میدن؟ (یا مال کامپیوتر رو میشه استفاده کرد)
    2. توی هر بخش که سوالا میان آیا امکان اینو دارم سوالات رو بدون ترتیب نمایش بزنم یا نه امکان برگشت به سوالات و تصحیح اشتباهات وجود نداره؟
    3. امتحان نمره منفی داره؟
    4. توی هر 35 دقیقه کلا 25 سوال میاد؟
    در امتحان کامپیوتری، هر بخش وربال 30 دقیقه برای 20 سوال و کوانت 35 دقیقه برای 20 سوال زمان داره.

Junior Member

من خیلی گیج شدم الان از ets بهم یه ایمیم اومده که تست سنترم تعطیل شده و باید دوباره برنامهممو عوض کنم به سنترم زنگ زدن میگن ما اطلاع نداریم!! رفتم جای تست سنتر رو عوش کردم الان تو اکانتم دو تا تست نوشته!! چی کار کنم؟؟ یکی کمک کنه لطفا!!
    تست سنتر قبلیم زنجان بود برا 22 بهمن
    الانم برا تهران NODET دوشنبه ی هفته ی بعد ثبت نام کردم یکی کمک کنه لطفا

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninj72 نمایش پست ها
    من خیلی گیج شدم الان از ets بهم یه ایمیم اومده که تست سنترم تعطیل شده و باید دوباره برنامهممو عوض کنم به سنترم زنگ زدن میگن ما اطلاع نداریم!! رفتم جای تست سنتر رو عوش کردم الان تو اکانتم دو تا تست نوشته!! چی کار کنم؟؟ یکی کمک کنه لطفا!!
    تست سنتر قبلیم زنجان بود برا 22 بهمن
    الانم برا تهران NODET دوشنبه ی هفته ی بعد ثبت نام کردم یکی کمک کنه لطفا
    سلام

نگران دو تا بودن تست ها نباشید...
    الان باید تست جدید به درستی در سیستم ثبت شده باشه و confirmation number به اضافه ticket در پروفایلتون قابل مشاهده باشه...
    به اون تست cancel شده هم کاری نداشته باشید!

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

سلام
    برا نوشتن میشه از template استفاده کرد؟ منظورم اینکه که برم نمونه های رایتنیگ رو بخونم و یه سری جمله ها رو از توش حفظ کنم.
    آخه تو کتاب ETS این رو دیدم یه خورده مردد شدم.

ETS reserves the right to cancel test scores of any test taker when an essay response includes any of the following:
    • Text that is unusually similar to that found in one or more other GRE essay responses;
    • quoting or paraphrasing, without attribution, language that appears in any published or unpublished sources, including sources from the Internet and/or sources provided by any third party;
    • Unacknowledged use of work that has been produced through collaboration with others without citation of the contribution of others;
    • essays submitted as work of the test taker that appear to have been borrowed in whole or in part from elsewhere or prepared by another person

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Seigneur نمایش پست ها
    سلام
    برا نوشتن میشه از template استفاده کرد؟ منظورم اینکه که برم نمونه های رایتنیگ رو بخونم و یه سری جمله ها رو از توش حفظ کنم.
    آخه تو کتاب ETS این رو دیدم یه خورده مردد شدم.

ETS reserves the right to cancel test scores of any test taker when an essay response includes any of the following:
    • Text that is unusually similar to that found in one or more other GRE essay responses;
    • quoting or paraphrasing, without attribution, language that appears in any published or unpublished sources, including sources from the Internet and/or sources provided by any third party;
    • Unacknowledged use of work that has been produced through collaboration with others without citation of the contribution of others;
    • essays submitted as work of the test taker that appear to have been borrowed in whole or in part from elsewhere or prepared by another person
    سلام

از خوندن template ها باید صرفا الگو برداری کنید و بعد از personalize کردنشون، از نسخه مختص خودتون استفاده کنید...
    مگر در مورد proverb ها و بقیه ساختار های embedded در یک زبان که همیشه باید عینا تکرار بشن...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان من یه سوالی داشتم شاید برای خیلی ساده یاشه ولی برای منی که اولین تجریه gre نتونستم جوابشو پیدا کنم.
    آخر امتحان چه طوری و کجا باید اسم 4 دانشگاهی که میخوام نمرم فرستاده بشه رو وارد می کنیم؟ وکد دانشگاه ها رو از کجا گیر بیارم؟
    ممنون میشم جواب سوالمو بدین؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط versacnz نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوالی داشتم شاید برای خیلی ساده یاشه ولی برای منی که اولین تجریه gre نتونستم جوابشو پیدا کنم.
    آخر امتحان چه طوری و کجا باید اسم 4 دانشگاهی که میخوام نمرم فرستاده بشه رو وارد می کنیم؟ وکد دانشگاه ها رو از کجا گیر بیارم؟
    ممنون میشم جواب سوالمو بدین؟
    سلام

خدمت شما...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

خدمت شما...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    ممنون از جوابتون ولی من دانبال کد دانشگاه های که می خوام نمرم واسشون فرستاده بشه می گردم نه دنبال کد رشته( کد رشته در وقع ثبت نام ثبت شده است).
    یکی از دوستانم که gre داده می گفت آخر امتحان باید کد 4 دانشگاهو که می خوای نمرت واسشون فرستاده شه رو بنویسی. ولی مشکل من اینجاس که می دونم کدا رو از کجا گیر بیارم و آخر آزمون کجا و کدوم قسمت باید وارد کنم؟؟؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط versacnz نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون ولی من دانبال کد دانشگاه های که می خوام نمرم واسشون فرستاده بشه می گردم نه دنبال کد رشته( کد رشته در وقع ثبت نام ثبت شده است).
    یکی از دوستانم که gre داده می گفت آخر امتحان باید کد 4 دانشگاهو که می خوای نمرت واسشون فرستاده شه رو بنویسی. ولی مشکل من اینجاس که می دونم کدا رو از کجا گیر بیارم و آخر آزمون کجا و کدوم قسمت باید وارد کنم؟؟؟
    بهترین کار اینه که در وبسایت دانشکده ی مربوطه، بخش international students، دنبال مینیمم نمره های تافل و GRE باشید. کد تافل و GRE یکی هست و کافیه توی یکی از اون بخش ها اون کد رو پیدا کنید. یه راه دیگه هم اینه که توی گوگل مثلا بنویسید Ohio state university (department name) ETS code
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    بهترین کار اینه که در وبسایت دانشکده ی مربوطه، بخش international students، دنبال مینیمم نمره های تافل و GRE باشید. کد تافل و GRE یکی هست و کافیه توی یکی از اون بخش ها اون کد رو پیدا کنید. یه راه دیگه هم اینه که توی گوگل مثلا بنویسید Ohio state university (department name) ETS code

خیلی مچکرم از راهنماییتون من بالاخره فایل و پیدا و دانلود کردم
    با اجازتون لینکشو ایجا کپی میکنم تا دوستان دیگر در صورت نیاز دانلودش کنن. بازم هر جایی خودتون صلاح می دونید کپیش کنین.
    www.ets.org/s/gre/pdf/gre_aidi_fellowships.pdf

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)