صفحه 15 از 76 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط heliyaaa نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید شاید سوالم یکم مسخره باشه ولی چون تازه شروع کردم واسه خوندن اطلاعاتم کمه.
    واسه قسمت ریاضی از ماشین حساب میشه استفاده کرد سر جلسه امتحان؟
    با تشکر
    بله. خود نرم افزار امتحان ماشین حساب داره.

Junior Member

سلام
    ببخشید میخواستم بدونم سایت ets تاریخ آزمون های بعد ژوئن رو کی اعلام میکنه؟اخه الان فقط از April تا June رو داره...
    بعد اینکه مثلا اگه اعتبار ووچر من تا آخر ژوئن باشه،دیگه نمیتونم برا مثلا آگوست ثبت نام کنم؟(حتی اگه تا قبل پایان ژوئن ثبت نام برا آگوست رو انجام بدم)

Junior Member

سلام
    یه سوال دارم اونم اینکه من متوجه نشدم کارنامه کاغذی اگر وجود داره برای جی آر ای به همون آدرس منزل که توی سایت ای تی اس وارد کردم میاد؟ یا به موسسه ای که امتحان میدم؟
    ممنونم

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط shouka نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم اونم اینکه من متوجه نشدم کارنامه کاغذی اگر وجود داره برای جی آر ای به همون آدرس منزل که توی سایت ای تی اس وارد کردم میاد؟ یا به موسسه ای که امتحان میدم؟
    ممنونم
    برای GRE کارنامه ی کاغذی صادر نمیشه.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

سلام دوستان گرامی
    من 9 اردیبهشت در ارومیه امتحان gre general میدم ولی آذرماه اپلای میکنم چطوری باید اصل و کپی مدرک رو به دانشگاهای ترکیه بفرستم

ApplyAbroad Veteran

اصل مدرکی که برای شما پست نمیشه.
    در انتهای امتحان شما میتونید نمره-تون رو به 4 دانشگاه به طور رایگان ارسال کنید. بعد از امتحان هم با پرداخت 27 دلار به ازای هر دانشگاه، نمره-تون رو به دانشگاه های موردنظرتون بفرستید.

Senior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای بار دوم امتحان جی آر ای بدم ولی قضیه اینه که فقط باید نمره کوانتم رو درست کنم و وربال و رایتینگم رو دفعه قبل خوب شدم
    من شنیده بودم که توی امتحان کامپیوتری خود ای تی اس از بین دو آزمون هر قسمت که بیشتر شده باشی اون نمره رو ریپورت میکنه توی اون بخش....این درسته؟
    اما خب من امتحانی که دادم کاغذی بود...و اینکه نمیشه جفت نمره ها رو ریپورت کنم به دانشگاه؟
    و سوال آخرم اینکه توی کامپیوتری هم مثل کاغذی ترتیب کوانت و وربال مشخص نیست؟ ...یعنی من میتونم اول برم سوالای کوانت رو جواب بدم و بعد برم برای وربال؟ چون دفعه قبل برای ما اول وربال و رایتینگ بود و من برای کونت حسابی خسته بودم و نتونستم اون نمره ای که باید رو بیارم. ممنون میشم کمکم کنین.

سلام دوستان
    لطف مي كنيد راهنمايي بفرماييد كه آزمون GRE General چند بار در سال و در چه تاريخي برگزار ميشه و از چند وقت قبل بايد براي ثبت نام اقدام كرد ؟
    سپاسگذارم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmohajerat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطف مي كنيد راهنمايي بفرماييد كه آزمون GRE General چند بار در سال و در چه تاريخي برگزار ميشه و از چند وقت قبل بايد براي ثبت نام اقدام كرد ؟
    سپاسگذارم.
    قبلاً که کاغذی بود دو بار در سال در ایران برگذار میشه ولی حدوداً یک سال هست که در ایران هم کامپیوتری شده و ماهی 5 یا 6 بار برگذار میشه. برای ثبت نام باید در سایت ETS پروفایل بسازید و بعد می تونید وقت های خالی رو مشاهده کنید، توی تایم پیک اپلای که حدود آبان تا بهمن هست معمولاً وقت ها از سه ماه قبل پر میشه.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering at ITU

سلام دوستان

من توی Barron's GRE خوندم که توی روز امتحان، بعد اینکه سوالات رو جواب دادید و تموم شد یک نمره ی غیر رسمی براتون نشون میده روی مانیتور؟ کسانیکه امتحان دادند می تونن اینو تایید کنند؟ چونکه من توی Official GRE چیزی در این مورد پیدا نکردم. و در آخر اگر نمره غیر رسمی نشون میده، این نمره همون نمره رسمی خواهد بود یا بعدا با توجه به نتایج کلیه شرکت کنندگان تغییر می کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)