صفحه 16 از 76 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط omidab نمایش پست ها
    سلام دوستان

من توی Barron's GRE خوندم که توی روز امتحان، بعد اینکه سوالات رو جواب دادید و تموم شد یک نمره ی غیر رسمی براتون نشون میده روی مانیتور؟ کسانیکه امتحان دادند می تونن اینو تایید کنند؟ چونکه من توی Official GRE چیزی در این مورد پیدا نکردم. و در آخر اگر نمره غیر رسمی نشون میده، این نمره همون نمره رسمی خواهد بود یا بعدا با توجه به نتایج کلیه شرکت کنندگان تغییر می کنه؟
    سلام
    غیررسمی و رسمی نداریم. درسته. وقتی آخرین سئوال رو جواب میدید بعدش (فکرکنم دوتا next میکنید) و نمرتونو روز صفحه مانیتور میبینید. این نمره تزار شده است و دقیقا همون چیزی هست که در پروفایلتان حدود 10 روز بعد خواهید دید. پس دیگر تغییری نخواهد کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای بار دوم امتحان جی آر ای بدم ولی قضیه اینه که فقط باید نمره کوانتم رو درست کنم و وربال و رایتینگم رو دفعه قبل خوب شدم
    من شنیده بودم که توی امتحان کامپیوتری خود ای تی اس از بین دو آزمون هر قسمت که بیشتر شده باشی اون نمره رو ریپورت میکنه توی اون بخش....این درسته؟
    اما خب من امتحانی که دادم کاغذی بود...و اینکه نمیشه جفت نمره ها رو ریپورت کنم به دانشگاه؟
    و سوال آخرم اینکه توی کامپیوتری هم مثل کاغذی ترتیب کوانت و وربال مشخص نیست؟ ...یعنی من میتونم اول برم سوالای کوانت رو جواب بدم و بعد برم برای وربال؟ چون دفعه قبل برای ما اول وربال و رایتینگ بود و من برای کونت حسابی خسته بودم و نتونستم اون نمره ای که باید رو بیارم. ممنون میشم کمکم کنین.
    1- خیر درست نیست.
    2- نمیدونم میتونید هم کاغذی رو و هم کامپیوتری رو ریپورت کنید یا نه. اگر الان اطلاعات کاغذی رو داخل حسابتون میبینید پس یعنی میشه.
    3- ترتیب مشخص نیست. قطعا اول رایتینگ خواهد بود. ولی اینکه بعدش وربال یا کوانت میاد رو نمیدونید.
    قبل آزمون همه ی این موارد رو کار کنید که توی جلسه براتون عادی باشه اگر اول وربال اومد.
    موفق باشید

Junior Member parifam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر

Question پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

سلام دوستان،وقت به خیر
    من تفاوت میان جی ار ای جنرال و سابجکت رو نمیدونم
    لطفا راهنماییم کنین.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parifam نمایش پست ها
    سلام دوستان،وقت به خیر
    من تفاوت میان جی ار ای جنرال و سابجکت رو نمیدونم
    لطفا راهنماییم کنین.
    جی آر ای سابجکت برای رشته های خاصی است مثلا فیزیک ریاضی کامپیوتر(اگه اشتباه نکنم) زیست شیمی...خلاصه که رشته های پایه بیشتر جی آر ای سابجکت باید امتحان بدن و بقیه جی آر ای جنرال.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjvd نمایش پست ها
    1- خیر درست نیست.
    2- نمیدونم میتونید هم کاغذی رو و هم کامپیوتری رو ریپورت کنید یا نه. اگر الان اطلاعات کاغذی رو داخل حسابتون میبینید پس یعنی میشه.
    3- ترتیب مشخص نیست. قطعا اول رایتینگ خواهد بود. ولی اینکه بعدش وربال یا کوانت میاد رو نمیدونید.
    قبل آزمون همه ی این موارد رو کار کنید که توی جلسه براتون عادی باشه اگر اول وربال اومد.
    موفق باشید
    خیلی ممنون از جوابتون
    بیشتر منظورم این بود که میشه ترتیب سوالات رو عوض کرد توی کامپیوتری؟(جای وربال و کوانت رو) چون یه جایی خوندم(اما مطمئن نیستم) که میشه سوالات رو ترتیبشو عوض کرد یا مارک کرد و دوباره برگشت جواب داد.

Junior Member parifam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    جی آر ای سابجکت برای رشته های خاصی است مثلا فیزیک ریاضی کامپیوتر(اگه اشتباه نکنم) زیست شیمی...خلاصه که رشته های پایه بیشتر جی آر ای سابجکت باید امتحان بدن و بقیه جی آر ای جنرال.
    پس یکی مثه من باید جی ار ای جنرال بده،که رشته ام مهندسی پلیمره
    سپاس از پاسختون

Junior Member s2015 آواتار ها

دوستان سوالم یکم ابتداییه

آیا نتیجه جی آر ای 45 روز بعد از امتحان اعلام میشه؟ نمی دونم این عدد از کجا تو ذهنم اومده :دی الان تو یه پست دیدم که 15 روز بعد به دانشگاه های گفته شده اعلام میشه ، آیا این عدد 15 روز فقط واسه 4 تا دانشگاهی هست که گفتیم و در حالت معمول 45 روز. البته سوالم یکم ... ولی خوب اطلاعات ندارم در این مورد
    اگه اینطوری باشه : کسی بخواد به ددلاین های ژانویه برسه حتما باید 2 ماه زودتر امتحانشو داده باشه؟
    ممنوننننم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط s2015 نمایش پست ها
    دوستان سوالم یکم ابتداییه

آیا نتیجه جی آر ای 45 روز بعد از امتحان اعلام میشه؟ نمی دونم این عدد از کجا تو ذهنم اومده :دی الان تو یه پست دیدم که 15 روز بعد به دانشگاه های گفته شده اعلام میشه ، آیا این عدد 15 روز فقط واسه 4 تا دانشگاهی هست که گفتیم و در حالت معمول 45 روز. البته سوالم یکم ... ولی خوب اطلاعات ندارم در این مورد
    اگه اینطوری باشه : کسی بخواد به ددلاین های ژانویه برسه حتما باید 2 ماه زودتر امتحانشو داده باشه؟
    ممنوننننم
    45 روز فکر کنم برات جی آر ای کاغذی بود، جواب امتحان رو که پس از اتمام امتحان روی صفحه مانیتور می بینید(البته به جز رایتینگ) ولی فکر کنم برای من حدود همون 15 روز جوابش توی پروفایلم اومد، شاید ماکزیمم یه هفته بعد از اومدن جواب توی پروفایل، به دانشگاه ها (البته توی آمریکا) ارسال میشه!
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

سلام من براي تاريخ 23may 2015 در آزمون computer delivered GRE در مركز اميربهادر از طريق سايت ETS ثبت نام كردم،ميشه اطلاعات كلي راجع به اين مركز و چگونگي برگزاري امتحان در آن رابديد؟ آيا بايد علاوه بر ثبت نام در سايت اصلي ETS ،در سايت موسسه اميربهادر هم ثبت نام كنم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Setareh212 نمایش پست ها
    سلام من براي تاريخ 23may 2015 در آزمون computer delivered GRE در مركز اميربهادر از طريق سايت ETS ثبت نام كردم،ميشه اطلاعات كلي راجع به اين مركز و چگونگي برگزاري امتحان در آن رابديد؟ آيا بايد علاوه بر ثبت نام در سايت اصلي ETS ،در سايت موسسه اميربهادر هم ثبت نام كنم؟
    سلام

نیازی به ثبت نام مجدد در امیربهادر یا test center های مشابه ندارید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)