صفحه 17 از 76 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

سلام
    من وقتی در ETS ثبت نام کردم ایمیلی مبنی بر Confirmation number برای من ارسال نشده الان ک در امتحان سرکت کرده ام و می خواهم تیکت را ویو کنم در این قسمتOne of the following: Select one of three options:
    Email Address
    Undergrad Institution Code (See Code List)
    Paper Based Test Center Code (See Code List)
    Enter email address or code
    نمی دانم باید چه عددی بزنم لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام
    برای شرکت در امتحان از چند وقت قبل باید ثبت نام کرد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Anahita_m نمایش پست ها
    سلام
    برای شرکت در امتحان از چند وقت قبل باید ثبت نام کرد؟
    سلام

هر زمان که برای تاریخ مد نظرتون آزمونی در My GRE Account قابل track بود می تونید برای رزرو seat اقدام بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

امیدوارم این سوال ابلهانه نباشه و، از اون مهم‌تر، جای درستی مطرح شده باشه: من و دوستم از فردا داریم شروع می‌کنیم برای خوندن GRE. بیش از یک سال هم وقت داریم. سوال من اینه: چه کمکی می‌تونیم به هم بکنیم؟! منظورم اینه که آیا اساسا 2 نفره خوندن برای جی.آر.ای رو توصیه می‌کنید؟ چه مزیتی داره به تک‌نفره خوندن؟ کسی تجربه‌ای داره؟ چی کار کنیم که بتونیم از این کار دو نفره بیش‌ترین استفاده رو ببریم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rumusustam نمایش پست ها
    امیدوارم این سوال ابلهانه نباشه و، از اون مهم‌تر، جای درستی مطرح شده باشه: من و دوستم از فردا داریم شروع می‌کنیم برای خوندن GRE. بیش از یک سال هم وقت داریم. سوال من اینه: چه کمکی می‌تونیم به هم بکنیم؟! منظورم اینه که آیا اساسا 2 نفره خوندن برای جی.آر.ای رو توصیه می‌کنید؟ چه مزیتی داره به تک‌نفره خوندن؟ کسی تجربه‌ای داره؟ چی کار کنیم که بتونیم از این کار دو نفره بیش‌ترین استفاده رو ببریم؟
    معمولا دو نفره خوندن باعث افزایش انگیزه میشه. اگه یه نفر جا موند نفر دوم میتونه کمکش کنه که دوباره مطالعه رو شروع کنه.

به طور اختصاصی برای gre، میتونید لغت ها رو از هم بپرسید ولی از اون مفیدتر اینه که راجع به لغات با هم صحبت کنید. بارها و بارها شده من یه لغتی رو فکر میکنم بلدم ولی زمانی که با دوستم راجع بهش صحبت میکنم به شدت جا میفته.

برای ریدینگ و کوانت و رایتینگ هم میتونید در رفع اشکال یه همدیگه کمک کنید.

ولی واقعیت اینه که در وربال لغت خوندن نقش مهمی داره و کاری هست فردی!!

Junior Member

سلام نمره رایتنیگ جی ار ای برای تحصیل مقطع ارشد مهم است؟
    اگر بله باید حداقل نمره رو خود دانشگاه توی سایتش اعلام کنه؟
    نمره رایتینگ جدا از وربال اعلام می شه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mikail نمایش پست ها
    سلام نمره رایتنیگ جی ار ای برای تحصیل مقطع ارشد مهم است؟
    اگر بله باید حداقل نمره رو خود دانشگاه توی سایتش اعلام کنه؟
    نمره رایتینگ جدا از وربال اعلام می شه؟
    سلام

1- به کیفیت دانشگاه مقصد و رشته بستگی داره... در رشته های فنی بار quantitative و verbal به مراتب بیشتر هست...
    در رشته های humanity نمره AW می تونه مهم تر باشه...

2 و 3- بله...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام. من سایت چند تا دانشگاه آمریکا را چک کردم ولی مینیممی برای نمره آزمون gre ندیدم. معمولا مینیممی را برای application در نظر نمیگیرن؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط GodFather1 نمایش پست ها
    سلام. من سایت چند تا دانشگاه آمریکا را چک کردم ولی مینیممی برای نمره آزمون gre ندیدم. معمولا مینیممی را برای application در نظر نمیگیرن؟
    سلام، خیر مینیمم نداره و یه بحث رقابتی هست، یعنی نمره بالاتر شانس رو بیشتر می کنه ولی از یه حدی پایین تر هم میشه گفت دیگه قبول نمی کنن ادمیشن به طرف بدن، شما میانگین نمره پذیرفته شدگان رو می تونی توی لیست رنکینگ US News ببینی، توی همین فروم رنکینگ رشته ات رو برای 2015 دانلود کن و بعد می تونی ببینی میانگین قبولی های پارسال(البته فکر کنم فقط کوانت) چند بوده.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    سلام، خیر مینیمم نداره و یه بحث رقابتی هست، یعنی نمره بالاتر شانس رو بیشتر می کنه ولی از یه حدی پایین تر هم میشه گفت دیگه قبول نمی کنن ادمیشن به طرف بدن، شما میانگین نمره پذیرفته شدگان رو می تونی توی لیست رنکینگ US News ببینی، توی همین فروم رنکینگ رشته ات رو برای 2015 دانلود کن و بعد می تونی ببینی میانگین قبولی های پارسال(البته فکر کنم فقط کوانت) چند بوده.
    با تشکر از توضیحتون. من سایت us news زا چک کردم ولی خیلی از اطلاعاتش که شامل نمره GRE میشه پولی هست. این موضوع توی این لینک مشخصه. اگه راهی میشناسین ممنون میشم توضیح بدین.
    یک سوال دیگه هم داشتم که آیا برای پذیرش فقط quant مهمه برای مهندسی و یا بقیشون هم مهمن. آخه واقعا منصفانه نیست که یک غیر بومی بخوات از لحاظ verbal و writing با یک بومی مقایسه بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)