صفحه 2 از 76 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

Banned

پیش فرض پاسخ : آزمون (GRE Revised General Test (CBT در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط ELMIRA70 نمایش پست ها
    دوستان من میخوام آزمون 8 فوریه رو کنسل کنم به جاش واسه CBT ثبت نام کنم به نظرتون منطقیه؟ یا مثل آزمونای قبلی اینا هم نصفه کاره میمونه و از این جا رونده از اون جا مونده میشم
    جواب آزمون کاغذی یک ماه بعد میاد ولی نتیجه آزمون کامپیتوی را بعد امتحان می تونید ببینید (به جز رایتینگ). اگه دانشگاهی می خواید اپلای کنید که ددلاینش اواخر فوریه هست منطقی به نظر میرسه که امتحان کامپیوتری بدید. اگه تصمیمتون قطعی شد ابتدا واسه کامپیتوری ثبت نام کنید و سپس کاغذی را کنسل کنید. ضمنا به بولتن GRE هم نگاهی بندازید که آیا سیستم اجازه میده در یک بازه زمانی کوتاه شما واسه هر دو ثبت نام کرده باشید.

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General "کاغذی"

نقل قول نوشته اصلی توسط ELMIRA70 نمایش پست ها
    سلام دوستان من واسه آزمون 8 فوریه کاغذی رو ثبت نام کردم حالا میشه اینو کنسل کنم به جاش کامپیوتری ثبت نام کنم؟
    نصف هزينه بعد از 3 ماه به كرديت كارتي كه پول رو به حسابشون واريز كرده بر ميگرده. ضرر ميكنيد.از يك نظر هم ممكنه آزمون كامپيوتري به نفعتون باشه. به نظر من تجربيات اخير رو بخونيد و ببينيد اينكار چه منافع و مضراتي داره. كامپيوتري نتيجه اش زودتر مياد و به ددلاين هاي بيشتري مي رسيد. باز هم بررسي كنيد كامپيوتري آيا بازه و اگر مطمئن شديد اقدام كنيد. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ثبت نام، تغییر زمان و یا لغو GRE CBT

سلام
    کسی میدونه تو GRE کامپیوتری نحوه سوالات، تعداد سوالات و ترتیبشون چه شکلیه؟ میشه برگشت عقب و جواب سوالی رو اصلاح کرد یا نه؟ اون 4 تا دانشگاهی که میخواییم رایگان نمره ریپورت شه رو کی باید اعلام کنیم؟ ممنون

Member meisamnissan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    water resource, Razi university

ما که از شهرستان میایم باید یه جا نزدیکای میدان فردوسی شب قبل از آزمون رو بگذرونیم. دوستان خبر ندارن که کجا میشه یه اتاق ارزان و ترجیحا تمیز برای اون شب با هزینه مناسب پیدا کرد؟
    As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamnissan نمایش پست ها
    ما که از شهرستان میایم باید یه جا نزدیکای میدان فردوسی شب قبل از آزمون رو بگذرونیم. دوستان خبر ندارن که کجا میشه یه اتاق ارزان و ترجیحا تمیز برای اون شب با هزینه مناسب پیدا کرد؟

سلام

من از قيمت كنونيه هتل ها خبر ندارم ولي نگراني نداشته باشيد اون خيابون قرني از شمال به فردوسي ختم ميشه و خيابون فردوسي از جنوب به فردوسي ختم ميشه. در هر دو هتل زياده با درجه هاي متفاوت. قاعدتا هتل هاي خيابون فردوسي از خيابون قرني ارزونتره. چون جنوب ميدونه. مخصوصا هر چي به سمت توپخانه نزديك شيد ارزونتر بايد باشه. فكر كنم تو قرني
    كتاب اول ميتوني سرچ كني. تو خيابون فردوسي گزينه هاي ارزونتر موجوده. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    .Electrical Eng

پیش فرض پاسخ : ثبت نام، تغییر زمان و یا لغو GRE CBT

نقل قول نوشته اصلی توسط david87 نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه تو GRE کامپیوتری نحوه سوالات، تعداد سوالات و ترتیبشون چه شکلیه؟ میشه برگشت عقب و جواب سوالی رو اصلاح کرد یا نه؟ اون 4 تا دانشگاهی که میخواییم رایگان نمره ریپورت شه رو کی باید اعلام کنیم؟ ممنون
    سلام
    شما میتونید برای آگاهی از نحوه سوالات،...از آفیشال گاید ای تی اس کمک بگیرید. در هر "سکشن" میشه سوالاتی که میخوایم رو علامت بزنیم و برگردیم جواب بدیم ولی اگر از اون سکشن خارج شدیم خیر( برای آشنایی با امتحان حتما نرم افزارPOWERPREP رو کار کنید)، اون 4 تا دانشگاه رو در پایان آزمون بعد از اینکه نمرتون رو مشاهده کردید می تونید انتخاب کنید و همینطور موقع ثبت نام.
    موفق باشید
    (When we're focused on what we want, things begin to slot perfectly into place. (Paulo Coelho

آیا کارنامه کاغذی از سوی سازمان سنجش برای شرکت کنندگان آزمون کاغذی 8 فوریه داده خواهد شد؟ درغیراینصورت باتوجه به اینکه من هیچ دانشگاهی را برای ریپورت نمرات مشخص نکرده ام آیا امکان دریافت کاغذی کارنامه وجود دارد؟

پیش فرض پاسخ : تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    با توجه به زمان کم پاسخ واسه هرسوال حدود 1.5 دقیقه. فکر نمیکنید که دوستان راست دست بهتره با چپ موس کارکنن وبا راست روی Scratch Paper نوت بردارن وبرعکس؟
    ممنون میشم اگه ازدوستان باتجربه کسی پاسخگوی من باشه که فکرکنم میشه بعنوان یه نکته کلیدی فنی در مدیریت زمان استفاده شه.
    !Never Give Up! Never Back Down! Just Concentrate on Your Target and Minimize Effects of Negative Aspects

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون کامپیوتری June 2014

سلام سلام

ممنون از مروارید. فقط یه سوال: سوال های 8 جون با سوال های 22 جون ممکنه یکی باشه؟
    من 22 جون امتحان دارم. خیلی نگرانم!!!

یه سوال دیگه: برای من نمره های وربال و کوانت مهمه. روی رایتیینگ اصلا سرمایه گذاری نکردم. ننویسم چی میشه؟؟؟ یا اگر سوال ها مشابه 8 جون هست (که مروارید اشاره کردند) روی همونها کار کنم.

لطفا راهنمایی کنید. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Zaim University-CS

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون کامپیوتری June 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط khz نمایش پست ها
    سلام سلام

ممنون از مروارید. فقط یه سوال: سوال های 8 جون با سوال های 22 جون ممکنه یکی باشه؟
    من 22 جون امتحان دارم. خیلی نگرانم!!!

یه سوال دیگه: برای من نمره های وربال و کوانت مهمه. روی رایتیینگ اصلا سرمایه گذاری نکردم. ننویسم چی میشه؟؟؟ یا اگر سوال ها مشابه 8 جون هست (که مروارید اشاره کردند) روی همونها کار کنم.

لطفا راهنمایی کنید. ممنون
    من هم 22 جون امتحان دارم.
    استرس دارم
    فکر نکنم یکی باشه ولی مشابه دارند حداقل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)