صفحه 3 از 76 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون کامپیوتری June 2014

اصلا استرس نداشته باشین. سطح سوالا کاملا از آسون به سخت طراحی شده و مطمئن باشین خیلی از سوالارو میتونین جواب بدین.
    برای رایتینگ هم اصلا ریسک نکنین. 3 قالب (رد کامل- قبول کامل- تقریبا موافق) رو برای Issue حفظ کنین که بدونین رایتینگ رو چطور شروع کنین و نتیجه گیری کنین و همون سمپل هایی که تو کتای آفیشال گاید نوشته رو با دقت بخونین. برای Argument هم دقیقا 3 قالب حفظ کنین کافیه. خیلی حیفه همون اول چیزی ننویسین. سطح رایتینگ من معمولیه. ولی با این روش 4 پاراگراف برای هر انشا نوشتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics - IUST

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

سلام. نمیدونستم این سوال رو کجا مطرح کنم. دانشگاه مقصد نوشته باید این آزمون رو بدید:Aptitude Section of the Graduate Record Examination (GRE)
    این همون General هست دیگه؟
    ممنون
    توی پادگانی که خدمت میکردم، این رو پرینت گرفتم و گذاشتم روی تابلو اعلانات: پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:بدترین مردم در روز قیامت کسانی هستند که (در این دنیا) از ترس شرّشان مورد اکرام و احترام واقع میشوند.

Junior Member

سلام
    یک سوال داشتم gre فرمت کاغذیش دیگه برگزار نمیشه تو ایران ؟
    اگه میشه زمان ثبت نامش کیه؟

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی میدونه تو وربال همه سوالها یک نمره دارند؟یا مثل تافل بعضی سپوالات نمرات بالاتری دارند؟ مثلا سوالایی که ۳ جواب خالی دارند تو وربال با سوالی که فقط یک جواب خالی داره نمرش یکیه؟؟

Junior Member lastquark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مخابرات میدان

سلام به همتون
    من زیاد با GRE آشنا نیستم. چند تا سوال دارم و از همتون ممنونم : این که میگن مثلا نمره "کلی" باید 315 باشه یعنی چی؟ یعنی جمع نمره وربال و کوانت باید 315 باشه؟ پس رایتینگ چی؟ اصلا رایتینگ چه جوری با این دو تا مقایسه میشه. یعنی نمره 6 در مقابل 170 که اصلا به حساب نمیاد که بخواد باهاش جمع بشه.
    ممنونم بچه ها.

سلام دوستان. جی آر ای جنرال اینترنتی چند بخش وربال و کوانت داره؟ و در هر بخش تقریبا چند سوال هستش؟ و زمان هر بخش چند دقیقه است؟ خواهشا کسایی که امتحان دادن راهنمایی کنن. ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط morvarid2191 نمایش پست ها
    اصلا استرس نداشته باشین. سطح سوالا کاملا از آسون به سخت طراحی شده و مطمئن باشین خیلی از سوالارو میتونین جواب بدین.
    برای رایتینگ هم اصلا ریسک نکنین. 3 قالب (رد کامل- قبول کامل- تقریبا موافق) رو برای Issue حفظ کنین که بدونین رایتینگ رو چطور شروع کنین و نتیجه گیری کنین و همون سمپل هایی که تو کتای آفیشال گاید نوشته رو با دقت بخونین. برای Argument هم دقیقا 3 قالب حفظ کنین کافیه. خیلی حیفه همون اول چیزی ننویسین. سطح رایتینگ من معمولیه. ولی با این روش 4 پاراگراف برای هر انشا نوشتم.

سلام دوست عزیز. من دقیقا به دنبال قالب های برای ریدینگ هستم. چگونه میتونم این قالب های که شما میگین ازتون بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graduate-control

سلام
    ببخشید اگر تکراریه اما واقعا نگرانم. بعضی از دوستان نوشتن برای آزمون کاغذی ثبت نام کردن اما من هر چی سایت چک میکنم همش کامپیوتری هست.لطفا یکی راهنمایی کنه که کاغذی برگزار میشه و اگر میشه کجا؟؟؟

سلام.کسایی که امتحان دادن معلوم نیست معمولا قسمت Unscored از وربال هست یا کوانت؟ چون تو تافل دیگه مشخص شده بود که اخیرا قسمت اضافیه مربوط به لیسنینگه. میخام بدونم تو این خیلی مشخص نیس بر اساس امتحانای اخیر؟
    ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graduate-control

سلام دوستان
    لطفا یک نفر راجع به کلیات. منابع. نمره آزمون بیشتر و کاملتر توضیح بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)