صفحه 45 از 76 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

سلام و خسته نباشید
    من مهر امتحان آیلتس دادم و 6.5 شدم. الان میخوامGRE بدم و نمیدونم چیکار باید بکنم. برای رایتینگ ریدینگ و کلمه چه کتابهایی رو بخونم. حدودا تا آخر شهریور فقط وقت دارم. آیا این زمان کافیه؟ کوانت رو از روی کتاب بارون بخونم کافیه؟ چون فنی بودم فک میکنم با این مورد مشکلی ندارم
    ممنون

سلام دوستان،
    اگر فردی مثلا قراره که در دسامبر تازه اپلای کنه ولی آزمون GRE رو در سپتامبر بده و نمره اش رو چند ماهی زودتر به دانشگاه مقصد ریپورت کنه، چی به سر نمرش در دانشگاه مقصد میاد؟ آیا اونا کارنامه ی ارسال شده رو نگهداری میکنن برای چند ماه؟

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط SalehPezhman نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    اگر فردی مثلا قراره که در دسامبر تازه اپلای کنه ولی آزمون GRE رو در سپتامبر بده و نمره اش رو چند ماهی زودتر به دانشگاه مقصد ریپورت کنه، چی به سر نمرش در دانشگاه مقصد میاد؟ آیا اونا کارنامه ی ارسال شده رو نگهداری میکنن برای چند ماه؟

سپاس
    salam
    The records remain in the university database as long as it is valid The department code which you going to apply is more important to remember on the test day
    and other important point is that you have entered the right name of yours to be addressed.
    regards,
    Yousef.

نقل قول نوشته اصلی توسط GeorgiaTech نمایش پست ها
    salam
    The records remain in the university database as long as it is valid The department code which you going to apply is more important to remember on the test day
    and other important point is that you have entered the right name of yours to be addressed.
    regards,
    Yousef.
    خیلی ممنون از جواب شما دوست گرامی،
    یک سوال متفرقه ی دیگر اینکه آیا اساسا آزمون GRE در مرکز سنجش در تابستان هم برگزار می شود؟ آیا تعداد آزمون های آنها در تابستان به اندازه ی سایر اوقات سال است؟ و سوال آخر اینکه در کدام ایام سال آزمون های خلوت تری برگزار می شود؟ منظورم اینه که در کدام ایام شرکت کننده های کمتری در آزمون حاضر بوده و سالن امتحان خلوت تر است؟

سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط SalehPezhman نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جواب شما دوست گرامی،
    یک سوال متفرقه ی دیگر اینکه آیا اساسا آزمون GRE در مرکز سنجش در تابستان هم برگزار می شود؟ آیا تعداد آزمون های آنها در تابستان به اندازه ی سایر اوقات سال است؟ و سوال آخر اینکه در کدام ایام سال آزمون های خلوت تری برگزار می شود؟ منظورم اینه که در کدام ایام شرکت کننده های کمتری در آزمون حاضر بوده و سالن امتحان خلوت تر است؟سپاسگزارم
    Hi again
    Yest it has regular time schedule
    the time near the deadline of universities is the most crowded times like spring and fall semester application times and in my view the summer will be solace and the least busy time
    You may choose other centers that has less candidates too for seeing which of them has the more available seats in your profile or the institution in which you like to participate
    Have fun

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo0far نمایش پست ها
    سلام،

این تاپیک صرفا برای سوالاتی ایجاد شده است که مرتبط با هیچ کدام از زیرگروه ها و تاپیک های موجود برای امتحان GRE General نمی باشند. لطفا پیش از ارسال پست جدید از عدم وجود تاپیک مرتبط اطمینان حاصل کنید.

ممنون از همکاریتون،
    موفق باشید
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    من به تازگی عضو شدم در این سایت. یه سوال داشتم کسی واسه رشته biostatistics اینجا امتحان GRE داده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوستان
    ددلاین یکی از دانشگاه هامن 15 جولای هست، به نظر شما من ماتحان رو 26 ژوئن ثبت نام کنم، خوبه؟ برای ریپورت نمره میگم، به نظرتون وقت به اندازه کافی هست برای ریپورت نمره ؟

Junior Member

با عرض سلام،

من برای جی آر ای جنرال شیراز تو سایت ای تی اس ثبت نام کردم ولی تو ایمیلی که فرستادند تاریخ امتحان توش قید نشده (مقابلش نوشته شده null، اما بقیه اطلاعات کامله) با ای تی اس تماس گرفتم گفتند باید با مرکز برگزاری تماس بگیرم و من نتونستم با مرکز شیراز تماس بگیرم. حتی نمیدونم دقیقا کجاست، محل برگزاری دانشکده ادبیاته، به اونجا زنگ زدم گفتند اطلاع ندارند، تو سایت ای تی اس نه ایمیلی نه تلفنی هیچی نیست ازشون. تو سایت دانشگاه شیراز هم اطلاعاتی پیدا نکردم. نمی دونم چکار کنم، راهم هم دوره نمی تونم برم شیراز پی گیری کنم. تا حالا برای کسی مشکل مشابه تو ثبت نام پیش اومده؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

دوستان یه سوالی برام ایجاد شده،من میخواستم ثبت نام کنم واسه جی آر ای جنرال سنتر آمل منتها پر شده و دیگه به جز دو تا تاریخ تاریخ دیگه ای تو سایت ای تی اس نیست،یعنی دیگه تاریخ باز نمیشه تو 2016 همین دو تا هست؟اگر تاریخ برای تابستون باز میشه لطفا بگید معمولا کی باز میشه؟زود پر میشه مثل آیلتس که به ثانیه نکشیده همه صندلی ها پر شد؟ممنون

سلام
    این امکان وجود دارد که اگر دوبار آزمون GRE رو دادیم، بخشی از هر آزمون که بالاترین نمره رو گرفته، گزارش کنیم؟ مثلن در آزمون اول بخش وربال نمره کمی گرفتیم و در آزمون دوم این بخش نمره بهتری گرفتیم. پس نمره آزمون دوم را ارسال می کنیم. گویا قبلن این شرایط بوده.
    لطفن دوستانی که اطلاع دارند، راهنمایی کنند.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)