صفحه 48 از 76 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

سلام دوستان.
    جی آر ای جنرال تو ایران کامپیوتریه فقط ؟ و سابجکت برعکس، کاغذیه؟ ممنون میشم جوابمو بدین بچه های مطلع

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    جی آر ای جنرال تو ایران کامپیوتریه فقط ؟ و سابجکت برعکس، کاغذیه؟ ممنون میشم جوابمو بدین بچه های مطلع
    سلام. بله

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    برای کسی که سطح زبانش در حد معمولی هست و یک ماه برای خوندن فرصت باقی مونه یک وقفه یک هفته ای چقدر میتونه باعث عقب افتادن بشه؟
    با تشکر
    یک هفته که قطعا بی تاثیره. حتی یک ماه هم می تونه بی تاثیر باشه . وقتی کسی به سطح خاصی می رسه، دیگه بعد از اون بالا رفتن خیلی سخت و زمانگیر میشه. تجربه من میگه این مدت ها تاثیر چندانی نداره. البته شاید دیگران تجربه متفاوتی داشته باشند.

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

1) ببخشید امتحان ساعت چند صبحه؟ من واسه سنتر اصفهان می خوام ثبت نام کنم اما توی سایت هنوز ننوشته که ساعت چنده. می خواستم بدونم میرسم به وقت امتحان یا نه. آخه من شب باید برم هتل و صبح از داخل شهر به محل دانشگاه صنعتی که بخوام برم یه ساعت توی راهم.

2) راستی دوستان اصفهانی کسی هتلی نزدیک دانشگاه صنعتی معرفی می کنید که من این قدر توی راه نمونم و راهم تا دانشگاه نزدیک تر بشه؟ کلا نزدیک ترین هتل به دانشگاه صنعتی اصفهان اسمش چیه؟ مرسی

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام دوستان
    یکی از بستگانم از خارج کشور برام ثبت نام کرده ولی میخوام ببینم ثبت نام شدم یا نه ؟ از کدوم قسمت اکانتم باید برم ببینم تاریخ امتحان ؟؟؟

ممونم

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

نقل قول نوشته اصلی توسط e133218228 نمایش پست ها
    1) ببخشید امتحان ساعت چند صبحه؟ من واسه سنتر اصفهان می خوام ثبت نام کنم اما توی سایت هنوز ننوشته که ساعت چنده. می خواستم بدونم میرسم به وقت امتحان یا نه. آخه من شب باید برم هتل و صبح از داخل شهر به محل دانشگاه صنعتی که بخوام برم یه ساعت توی راهم.

2) راستی دوستان اصفهانی کسی هتلی نزدیک دانشگاه صنعتی معرفی می کنید که من این قدر توی راه نمونم و راهم تا دانشگاه نزدیک تر بشه؟ کلا نزدیک ترین هتل به دانشگاه صنعتی اصفهان اسمش چیه؟ مرسی
    وقتی ثبت نام رو تکمیل می کنی توی اون تاییده ی ثبت نام آدرس دقیق و ساعت امتحان رو می نویسن. برای تافل که ساعتش رو برای من نوشته بود (ساعت 9 صبح)، نگرانش نباش. با یه برنامه ریزی دقیق می تونی به امتحان برسی. فوقش از صبح یه تاکسی می گیری و میگی من رو ببرین دانشگاه صنعتی

فکر کنم دانشگاه صنعتی اصفهان یه کم از خود شهر اصفهان خارج باشه اما نباید یه مسافت طولانی باشه. من یه پرس و جو می کنم و اگه هتلی که نزدیک تر به خود مرکز باشه رو پیدا کردم حتما بهت خبر میدم.
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Junior Member

با سلام،

من یکشنبه آزمون جی آری ای دارم. چه وسایل و مدارکی باید سر جلسه ببرم. آیا پاسپورت کفایت می کند یا کارت ملی و شناسنامه هم لازم است؟ آیا نیاز هست مداد و خودکار با خودم ببرم یا خودشان به ما می دهند؟
    سوال دوم اینکه آیا این حقیقت دارد که سوالات در ازای پاسخ درست به سوالات قبلی مشکل تر و در نتیجه امتیازشان بیشتر میشود؟ حدودا چند سوال در بخش وربال بایستی درست جواب داد تا نمره 160 گرفت؟

پیشاپیش ممنونم.

Junior Member

سلام بچها.... میگم اگه بخوام 1 ماه دیگه برای اوایل ابان gre ثبت نام کنم به نظرتون پر میشه؟ چون تا ی ماه دیگه کارام مشخص میشه....ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط bnafas نمایش پست ها
    سلام بچها.... میگم اگه بخوام 1 ماه دیگه برای اوایل ابان gre ثبت نام کنم به نظرتون پر میشه؟ چون تا ی ماه دیگه کارام مشخص میشه....ممنون
    سلام، نمیشه با قطعیت نظر داد ولی چیزی که مشخص هست اینه که روز به روز تعدا شرکت کننده ها بیشتر میشه و سنترها سریعتر پر میشن (مخصوصا GREکه سنترهاش محدودتر هستن). آبان ماه پیک تعداد شرکت کننده های جی آری ای هست به نظر من سریعتر اقدام کنید چون ممکنه سنتر موردنظرتون پر بشه و مجبور بشید برید جای دیگر (شایدم پرنشه)
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه رباره آزمون GRE General

سلام ,دوستان من اواخر شهریور ازمون جی ار ای دارم و کتاب کاپلن رو گرفتم ولی کلا نمیدونم مسیری که میرم درسته یا نه ,میشه کمکم کنید که بهتره برم کلاس یا خودم بخونم ,اگه خودم بخوام بخونم باید از چه منابعی بخونم و یا اگه کلاس میشه کلاس خوب به من معرفی کنید ,خیلی ممنونم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)