صفحه 57 از 76 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط mklnmlknmkljnm نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من برای ارشد دوباره یا دکتری حقوق تجارت بین الملل می خوام اپلای کنم آمریکا ولی یک سوالی خیلی داره اذیتم میکنه آیا امتحان GRE برای حقوق هم لازمه در آمریکا؟ بعضی ها میگن لازمه بعضی ها هم میگن نه لازم نیست خیلی خیلی ممنون میشم یکی با مدرک بهم جواب بده
    بسیار ممنون
    به طور کلي شما بايد هردانشگاه و هردپارتمان و هر پروگرمي که مدنظر داريد قسمت admission requirements رو چک کنيد. مثلا دانشگاه ييل روببينيد https://www.law.yale.edu/studying-la.../phd-admission
    براي PhD فقط LSAT رو ميخواد ولي براي LLM تافل درخواست کرده
    https://www.law.yale.edu/studying-la.../llm-admission
    هميشه FAQ رو بخونيد https://www.law.yale.edu/studying-la...mmon-questions
    سوال 4:
    I do not have a J.D. degree from a U.S. law school, but I have a first law degree from a university outside the United States. Can I apply for the Ph.D. in Law program
    The Ph.D. in Law program at Yale Law School is designed specifically for candidates with J.D. degrees from U.S. law schools. You may, however, consider applying for admission to Yale Law School's LL.M. degree
    program
    در هر حال با graduate adviser مشورت کنيد

موفق باشيد
    ویرایش توسط maxi1 : September 26th, 2016 در ساعت 12:43 PM

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

من دو تا سوال دارم راجع به جی آر ای:

۱- اگه اشتباه نکنم برای اینکه بالای ۹۰ درصد بخش کوانت رو زده باشیم باید نمره ی ۱۶۵ به بالا بگیریم. خواستم بدونم ۱۶۵ یعنی ۵ تا غلط از مجموع ۴۰ سوال یا اینکه سیستم دیگه ای هست؟

۲- نظرتون راجع به خرید شش آزمون اضافی منهتن پرپ چیه؟ اگه اشتباه نکنم قیمتش حدودا ۳۹ دلار در میاد. کسی هست تجربه ی خریدش رو داشته باشه؟
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    نظرتون راجع به خرید شش آزمون اضافی منهتن چیه؟ اگه اشتباه نکنم قیمتش حدودا ۳۹ دلار در میاد. کسی هست تجربه ی خریدش رو داشته باشه؟
    سلام کسری جان،

من تجربه شو ندارم، تنها مگوش رو امتحان کردم.
    از اونجایی که هزینه چندانی نیست و می شه با خرید یک گیفت کارت این کار رو انجام داد و از طرفی اگه آزمون برا تمرین کم داری، می تونی بخری. البته این تنها نظر شخصی من هست و اینکه تجربه ای در رابطه با منهتن ندارم ولی کارشناسان مگوش از منهتن تعریف می کنن. تنها گویا وربالش کمی زیادی لغت محور هست و لغات دشوارتری هم داره، که خوب باز از نظر من محک خوبی هست برات.

موفق باشی.

سلام دوستان. ممنون میشم راهنماییم کنید. این توضیح خود ای تی اس هست:
    The Verbal Reasoning and Quantitative Reasoning measures of the computer-based GRE revised General Test are section-level adaptive. This means the computer selects the second section of a measure based on your performance on the first section.
    الان سوال من اینه. سکشن بعدی سختتر بشه و نتونیم جواب بدیم نمره چطوری حساب میشه؟ واقعا برام سوال شد. اون وقت چطوری نمره دو نفر باهم قابل مقایسه هست؟ یکی آزمون سخت داده و یکی آسون.

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم راهنماییم کنید. این توضیح خود ای تی اس هست:
    The Verbal Reasoning and Quantitative Reasoning measures of the computer-based GRE revised General Test are section-level adaptive. This means the computer selects the second section of a measure based on your performance on the first section.
    الان سوال من اینه. سکشن بعدی سختتر بشه و نتونیم جواب بدیم نمره چطوری حساب میشه؟ واقعا برام سوال شد. اون وقت چطوری نمره دو نفر باهم قابل مقایسه هست؟ یکی آزمون سخت داده و یکی آسون.
    سلام،

خوب قانون این آزمون اینطوریه دیگه! ولی خودشون گفتن نوع سوالات سخت گویا تاثیر بیشتری داره (ببین به زبون خودمون بخوام برگردونم من می گم انگار بارم بیشتری داره و تاثیر صحیح زدن سوال سخت بالاتر از صحیح زدن سوال آسونه)

این اتفاق متاسفانه به این صورت هم می تونه باشه که کلا بدشانسی بیاری و سکشن آسون که خوب زدی رو experimental بوده باشه و نمرش در نظر گرفته نشه برا من پارسال "فکر می کنم" بخش ریاضیش اینطوری بوده، چون بعد اینکه اولی رو خیلی خوب دادم دومی سخت تر شد و سومی (مال من بخش اضافه اش ریاضی بود) خیلی سخت تر شد و من خسته گرسنه مغزم کار نمی کرد!

در کل فکرتو مشغول این موضوعات نکن، خودتو صرفا واسه امتحان آماده کن.

موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان.
    من دیروز ازمون GRE دادم و نمراتش رو بعد آزمون بلافاصله دیدم ولی وقتی رسیدم خونه دیدم که نمراتم در پروفایلم ثبت نشده هرچند نمره writing طول میکشه بیاد ولی وربال و کوانت چرا درج نشده بود؟
    الان نگرانم. لطفا راهنمایی نمایید. سپاس

اگه اشتباه نکنم GRE کاغذی هم در ایران برگزار میشه! لا اقل اون موقعی که من ثبت نام میکردم سنتر سازمان سنجش GRE کاغذی داشت! چون من اول paper ثبت نام کردم ولی موقعی که دیدم نمرات 50 روز بعد میاد و عملا ددلاین دانشگاه ها میگذره 50 دلار دیگه دادم و تبدیلش کردم به کامپیوتری! تاریخ ازمونم هم فکر کنم وسط های نوامبر(14 ام) 2016 هستش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 12 اکتبر 2013 (20 مهر 92)

سلام
    آیا امتحان paper base هم فقط 3 بار در سال برگزار می شود؟
    و آیا می شود تا قبل از 1 January من امتجان GRE بدم؟

دوستان یه سوال، من چون تافل دارم میخوام اواسط اذر ثبت نام کنم برا جی ار ای ( از اونجایی که ددلاین اکثره یونی ها 1 یا 15 دسامبره (بماند که یه سری یونی هایی که من پیدا کردم تا 15 ژانویه وقت دارن) ) ،به نظرتون دانشگاه ها اگه بهشون میل بزنیم قبول میکنن با دو هفته تاخیر نمره جی ار ای رو بفرستیم؟
    میکلانژ زندگی خودت باش

Junior Member

سلام. الان برای نوامبر صندلی خالی برای آزمون توی تهران نداره، میخواستم بدونم که آیا توی نوامبر تاریخ باز میشه یا اینکه دیگه کامل پر شده ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)