صفحه 58 از 76 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

دوستان خوبم سلام
    میخواستم بپرسم الآن هیچ اطلاعاتی راجع به برگزاری آزمون توی ژانویه یا فوریه نیست آیا واسه ژانویه یا فوریه زمان امتحان قرار میده ETS ؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhonya نمایش پست ها
    دوستان خوبم سلام
    میخواستم بپرسم الآن هیچ اطلاعاتی راجع به برگزاری آزمون توی ژانویه یا فوریه نیست آیا واسه ژانویه یا فوریه زمان امتحان قرار میده ETS ؟
    سلام
    سرتاسر سال امتحان برگزار می شه.

ایا برای جی ار ای مثل تافل که تی پی او هست ایا نرم افزار یا معادل ساز ازمونی وجود داره؟

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    ایا برای جی ار ای مثل تافل که تی پی او هست ایا نرم افزار یا معادل ساز ازمونی وجود داره؟
    سلام،

یکی نرم‌افزار رسمی خود ای‌تی‌اس هست به اسم POWERPREP؛ این فقط دو تا آزمون داره. [لینک دانلود]
    در [این بخش] از سایت هم دو تا نرم‌افزار گذاشتند. هنوز کار نکردم، احتمالا هفته‌ی آینده تست کنم این‌ها رو. بعضی سایت‌ها هم هستند که تست‌های آزمایشی GRE در تعداد محدودی دارند. و البته در انتهای کتاب‌های آموزشی هم یک دو تا تست دیده میشه.

Junior Member

سلام دوستان
    می خوام یه آزمون آزمایشی بدم که ببینم نمراتم تقریبا چطوریه؟ کمتر از دو ماه دیگه آزمون دارم و می خوام شروع کنم. چیکار باید بکنم؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام
    سرتاسر سال امتحان برگزار می شه.
    سلام. پس بنظرتون چرا وقتی محل رو انتخاب میکنیم ایران و ماههای Jan و Feb انتخاب میکنیم، میگه تست یافت نشد. ؟ امیربهادرم جواب نمیده

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    سلام. پس بنظرتون چرا وقتی محل رو انتخاب میکنیم ایران و ماههای Jan و Feb انتخاب میکنیم، میگه تست یافت نشد. ؟ امیربهادرم جواب نمیده
    سلام،

یا تاریخ جدید در اون زمان هنوز باز نشده، یا تاریخ های اون موقع پر شده. از این دو حالت خارج نیست.
    برای ژانویه و فوریه تا اونجایی که من میدونم هنوز باز نشده، نه اینکه پر شده باشه ولی به زودی باید باز شه. البته من این اواخر تاریخ ها رو چک نکردم ولی آخرین سری که دیدم تنها تا دسامبر باز بود.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saberfe نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خوام یه آزمون آزمایشی بدم که ببینم نمراتم تقریبا چطوریه؟ کمتر از دو ماه دیگه آزمون دارم و می خوام شروع کنم. چیکار باید بکنم؟
    مرسی
    آزمون آزمایشی مجانی زیاد هست، استانداردترینش پاورپرپه که میتونی از سایت ETS دانلود کنی.

Junior Member

سلام دوستان
    سوالات وربال این سایت چقدر می تونه مفید باشه؟
    http://gre.kmf.com
    (به نظرم خود امتحان باید خیلی سخت تر باشه از نظر کلمات) اگر این سایت توصیه نمیشه لطفا نرم افزار دیگه ای که بهتره رو معرفی کنید.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

یا تاریخ جدید در اون زمان هنوز باز نشده، یا تاریخ های اون موقع پر شده. از این دو حالت خارج نیست.
    برای ژانویه و فوریه تا اونجایی که من میدونم هنوز باز نشده، نه اینکه پر شده باشه ولی به زودی باید باز شه. البته من این اواخر تاریخ ها رو چک نکردم ولی آخرین سری که دیدم تنها تا دسامبر باز بود.

موفق باشید.
    سلام. ممنون از پاسختون.
    بله هنوزم تا دسامبر فقط تاریخ بازه. به ETS ایمیل زدم و پرسیدم که بعد دسامبر ایران ازمون برگزار میکنین، جواب داد که وضعیت ماه های بعد هنوز unannounced هست. و تنها راه همون مونیتور کردن تاریخ هاست. امیربهادرم تلفنی گفت که ما هیچ اطلاعی نداریم دست ای تی اس!
    ددلاین دانشگاهای مورد نظر من اکثرا 15 ژانویه است، به همین دلیل 18 دسامبر زوده برام و میخوام بیشتر بخونم. از طرفی میترسم ژانویه تاریخ باز نشه و 18 دسامبرم داره پر میشه زود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)