صفحه 59 از 76 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    سلام. ممنون از پاسختون.
    بله هنوزم تا دسامبر فقط تاریخ بازه. به ETS ایمیل زدم و پرسیدم که بعد دسامبر ایران ازمون برگزار میکنین، جواب داد که وضعیت ماه های بعد هنوز unannounced هست. و تنها راه همون مونیتور کردن تاریخ هاست. امیربهادرم تلفنی گفت که ما هیچ اطلاعی نداریم دست ای تی اس!
    ددلاین دانشگاهای مورد نظر من اکثرا 15 ژانویه است، به همین دلیل 18 دسامبر زوده برام و میخوام بیشتر بخونم. از طرفی میترسم ژانویه تاریخ باز نشه و 18 دسامبرم داره پر میشه زود.
    شما همون 18 دسامبر رو ثبت نام کن، حسابی نیست که حتما 1ژانویه آزمون برگزار شه که نمره شما تا قبل 15 ژانویه برسه! شاید اوایل ژانویه تاریخی نداشته باشند، چون رو اینکه چه روزهایی از یک ماه رو تاریخ آزمون بزارن مشخص نیست، گاها دیده شده حتی چند روز پشت سر هم آزمون هست، و بعصی وقت ها، امکان داره کلا یک ماه دو تاریخ داشته باشه. ایده آلش برا شما این بود که الان اواخر دسامبر تاریخ باز بود که فرصت بیشتری برای مطالعه داشته باشید، ولی ما همیشه با ایده آلهامون زندگی نمی کنیم و مجبوریم با شرایط وقف بدیم خودمون رو. پس‌ ترجیحا همون 18 دسامبر رو انتخاب کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    شما همون 18 دسامبر رو ثبت نام کن، حسابی نیست که حتما 1ژانویه آزمون برگزار شه که نمره شما تا قبل 15 ژانویه برسه! شاید اوایل ژانویه تاریخی نداشته باشند، چون رو اینکه چه روزهایی از یک ماه رو تاریخ آزمون بزارن مشخص نیست، گاها دیده شده حتی چند روز پشت سر هم آزمون هست، و بعصی وقت ها، امکان داره کلا یک ماه دو تاریخ داشته باشه. ایده آلش برا شما این بود که الان اواخر دسامبر تاریخ باز بود که فرصت بیشتری برای مطالعه داشته باشید، ولی ما همیشه با ایده آلهامون زندگی نمی کنیم و مجبوریم با شرایط وقف بدیم خودمون رو. پس‌ ترجیحا همون 18 دسامبر رو انتخاب کنید.
    ای وای یعنی دو هفته! طول میکشه تا نمره برسه به دانشگاه؟؟
    شما از سال قبل یادتون نیست که از ژانویه چندتا تاریخ برگزار شد؟
    ممنون از راهنماییت

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    ای وای یعنی دو هفته! طول میکشه تا نمره برسه به دانشگاه؟؟
    شما از سال قبل یادتون نیست که از ژانویه چندتا تاریخ برگزار شد؟
    ممنون از راهنماییت
    نه دو هفته، مال من ۹‌روزه رسید، ولی شما باید فرصت بیشتری در نظر بگیرید و تمام احتمالات. در صمن نمی خوایید که مدارکتون دقیقه ۹۰ آماده شه! من یادمه ژانویه و فوریه خیلی کم بود تاریخ آزمونها، مخصوصا فوریه فکر می کنم تنها ۲ تاریخ باز بود! ولی شما همیشه هم نمی تونید رو احتمالات پارسال حساب کنید. شاید امسال کلی تاریخ باز شه.
    من با در نظر گرفتن احتمالات مختلف و برای کاهش استرس ناشی از یه سری بی برنامگی ها که از دست شما خارجه (نظیر دیر رسیدن نتایج، کم بودن تاریخ آزمون و غیره) تاریخ ۱۸ دسامبر رو پیشنهاد دادم. باز هم میل خودتونه. اگه دانشگاه ها موردی نداره براشون که شاید نمره تون چند روزی دیرتر برسه (بعصی دانشگاه ها قبول می کنن، بعصی نه) می تونین صبر کنین برا تاریخ های ژانویه و بعدا ثبت نام کنید که اگه احتمالا برا تاریخ های اول ژانویه هم آزمون نبود، شما مشکلی نداشته باشید و دانشگاه قبول کرده باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

سلام دوستان
    یکی از دوستانم که الان آمریکا هست میگه ets هنوز هم تاریخچه نمرات GRE رو برای دانشگاه ها میفرسته. کسی در این مورد اطلاعی داره؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از دوستانم که الان آمریکا هست میگه ets هنوز هم تاریخچه نمرات GRE رو برای دانشگاه ها میفرسته. کسی در این مورد اطلاعی داره؟
    سلام موقع ریپورت اخه انتخاب می کنید که چیو بفرستن، اگر این حرف درست باشه خب انتخاب کردن واسه چیه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    اگه اشتباه نکنم برای اینکه بالای ۹۰ درصد بخش کوانت رو زده باشیم باید نمره ی ۱۶۵ به بالا بگیریم. خواستم بدونم ۱۶۵ یعنی ۵ تا غلط از مجموع ۴۰ سوال یا اینکه سیستم دیگه ای هست؟

نه دوست عزیز نحوه محاسبه نمره خطی نیست. برید توی پاورپرپ امتحان کنید. مثلا من یک آزمونشو 6 تا غلط زدم و نمرم شد 160.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام موقع ریپورت اخه انتخاب می کنید که چیو بفرستن، اگر این حرف درست باشه خب انتخاب کردن واسه چیه!
    والا منم برای همین پرسیدم ولی دوستم گفت فقط اشاره میکنن که کاندیدا فلان آزمون رو برای ریپورت انتخاب کرده. منم خیلی دو دل شدم الان. میخواستم دوباره ثبت نام کنم موندم توی دو راهی.

سلام دوستان، من می خوام 15-20نوامبر امتحان بدم اما امتحانی توی این بازه نیست... چیکار باید کنم؟ به نطرتون خارج کشور برم و کدوم کشور رو پیشنهاد می کنید؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmech نمایش پست ها
    والا منم برای همین پرسیدم ولی دوستم گفت فقط اشاره میکنن که کاندیدا فلان آزمون رو برای ریپورت انتخاب کرده. منم خیلی دو دل شدم الان. میخواستم دوباره ثبت نام کنم موندم توی دو راهی.
    خب برای امتحان جدید یه اکانت دبگه بسازید اصن! اگر انقد این موضوع مهمه که به ریسکش نمی ارزه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    خب برای امتحان جدید یه اکانت دبگه بسازید اصن! اگر انقد این موضوع مهمه که به ریسکش نمی ارزه
    نمیشه دوست عزیز. مگر اینکه برم و اسم و فامیلم رو عوض کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)