صفحه 6 از 76 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

سلام به همه.
    منظور از آوردن حداقل 60 درصد نمره در هر بخش gre چیه؟ بعضی از دانشگاهها دیدم اینو نوشتن. ممنون.

سلام دوستان.
    من زمان ثبت نام 4 تا دانشگاه رایگان رو معرفی نکردم. حالا می خوام اینکار رو بکنم اما نمی دونم کدوم قسمت هستش. راهنمایی کنید لطفا. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط missfa نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من زمان ثبت نام 4 تا دانشگاه رایگان رو معرفی نکردم. حالا می خوام اینکار رو بکنم اما نمی دونم کدوم قسمت هستش. راهنمایی کنید لطفا. مرسی
    سلام

روز آزمون و بعد از اتمام امتحان، مرحله انتخاب دانشگاه هاست که بر اساس کشور و ایالت دسته بندی شدن.
    توصیه میکنم از الان اسم و کد دانشگاه های موردنظرتون و دپارتمان مربوطش رو پیدا کنید تا بعد از آزمون کلافه نشید.
    الان نمیتونید انتخاب کنید. باید منتظر بمونید تا روز آزمون.

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    سلام به همه.
    منظور از آوردن حداقل 60 درصد نمره در هر بخش gre چیه؟ بعضی از دانشگاهها دیدم اینو نوشتن. ممنون.
    نمره ی شما به دو صورت گزارش میشه.
    یکی نمره خام
    یکی درصد که همون Percentile هست . ( یعنی چند درصد در اون امتحان نمرشون از شما پایین تر شده )

وقتی میگه 60 درصد توی امتحان بیارین نه به این معنی که 60 درصد از 170 بلکه یعنی Percentile شما باشه 60 درصد . یعنی شما جزو 40 درصد بالای امتحان باشید. مثلاً نمره به این صورت گزارش میشه.

وربال : 150 (40%)
    کوانت : 165 (96%)
    رایتینگ : 3 (15%)

کلاً اون درصد ها میشه گفت مهم تره هرچند بستگی به دانشگاه ها داره.

بعضی ها مینویسن مثلاً " مینیموم 306 مجموع وربال و کوانت"
    بعضی ها مینویسن مثلاً " مینیموم 60 درصد توی جفت وربال و کوانت+مینیمم 3 برای رایتینگ"
    بعضی ها مینویسن مثلاً " مینیموم 40 درصدر روی جفت وربال و کوانت"

هر دانشگاه سیستم خودش و داره و باید دید اون دانشگاه خاص چی مد نظرش هست.

موفق باشی
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

سلام ایا میشه مثل تافل جی ارای رو هم 4 تا ریپورت رایگان برای دانشگاه ها فرستاد؟ من موقع ثبت نام این کار رو نکردم الان چه جوری می تونم این کار رو بکنم؟

سلام دوستان

توی سایت ای تی اس نوشته از سال 2014 عکس داوطلب و متن رایتینگ هایی که مینویسه همراه با نمره ش به دانشگاه ها ارسال میشه.
    Scores Reported

In late 2014, ETS will make test-taker photos and essay responses on the Analytical Writing section available to designated score recipients as part of an institutional portal that we are launching. Photos and Analytical Writing essay responses of all individuals who report their scores to institutions on or after July 1, 2014, will be included in the portal when it is launched. In the portal, the photo and essay responses from each revised General Test administration you select from your five-year reportable history will be made available as part of your score record to the institutions you designated to receive your scores on or after July 1, 2014.
    حالا من میخواستم بپرسم توی نتیجه ای که برای خودمون میاد هم متن رایتینگ ها هست؟ کلا راهی داره بتونیم ببینیم چی نوشته بودیم؟! یا فقط واسه دانشگاه ها فرستاده میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام ایا میشه مثل تافل جی ارای رو هم 4 تا ریپورت رایگان برای دانشگاه ها فرستاد؟ من موقع ثبت نام این کار رو نکردم الان چه جوری می تونم این کار رو بکنم؟
    سلام

روز آزمون و بعد از اتمام امتحان، مرحله انتخاب دانشگاه هاست که بر اساس کشور و ایالت دسته بندی شدن.
    توصیه میکنم از الان اسم و کد دانشگاه های موردنظرتون و دپارتمان مربوطش رو پیدا کنید تا بعد از آزمون کلافه نشید.
    الان نمیتونید انتخاب کنید. باید منتظر بمونید تا روز آزمون.

نقل قول نوشته اصلی توسط brilliance نمایش پست ها
    سلام دوستان

توی سایت ای تی اس نوشته از سال 2014 عکس داوطلب و متن رایتینگ هایی که مینویسه همراه با نمره ش به دانشگاه ها ارسال میشه.
    Scores Reported

In late 2014, ETS will make test-taker photos and essay responses on the Analytical Writing section available to designated score recipients as part of an institutional portal that we are launching. Photos and Analytical Writing essay responses of all individuals who report their scores to institutions on or after July 1, 2014, will be included in the portal when it is launched. In the portal, the photo and essay responses from each revised General Test administration you select from your five-year reportable history will be made available as part of your score record to the institutions you designated to receive your scores on or after July 1, 2014.
    حالا من میخواستم بپرسم توی نتیجه ای که برای خودمون میاد هم متن رایتینگ ها هست؟ کلا راهی داره بتونیم ببینیم چی نوشته بودیم؟! یا فقط واسه دانشگاه ها فرستاده میشه؟
    بله میتونید ببینید ولی با پرداخت پول , البته اینجور که اینجا نوشته فقط verbal و quant رو میشه دید
    http://www.ets.org/gre/revised_general/scores/services/

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. یه سوال داشتم. من کامپلیت تستهای بخش کوانت آفیشیال گاید رو زدم. نمرم هر دو شد 157 نمیدونم سطحش در مقایسه به امتحان اصلی چطوره؟. من دیدم دوستهای خودم 9 ماه پیش امتحان اصلی 165 شدن در صورتی که قبلنا میگفتم اینا 165 شدن من حداقل از اینا بهتر میشم نمیدونم الان 157 شدم جفتشونو. مرسی
    سلام
    میشه بگید با چه روشی نمرتون رو حساب می کنید؟ ممنون

پیش فرض پاسخ : تجربیات شرکت در امتحان GRE CBT (امتحان، نحوه مسافرت، هزینه ها و مسائل مربوطه)

نقل قول نوشته اصلی توسط shalaleh نمایش پست ها
    سلام
    میشه بگید با چه روشی نمرتون رو حساب می کنید؟ ممنون
    خود کتاب آفیشیال گاید برا هر کامپلیت تست نحوه محاسبه نمره رو در پابان تست گذاشته. البته برا هر کدوم از دو تا کامپلیت تست به ازای تعداد سوال درستی که جواب دادی نمره متفاوتی میگیری که به سطح هر کدوم بستگی داره دیگه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)