صفحه 60 از 76 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

سلام دوستان؛

مثل تافل که میشه ۴ تا از نمره‌ها رو از سایت به طور رایگان ریپورت کرد، نمره‌ی جی‌آرای همچین چیزی نداره؟ تو سایتشون نوشته بعد از اتمام آزمون میشه این‌ها رو مشخص کرد. [لینک]

ممنون.

Junior Member shilana88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی، دانشگاه تهران

سلام.
    بله برای GRE هم این خدمات وجود داره. امتحانتون که تموم شد، بعد از انتخاب گزینه ریپورت نمره میتونین اسم اون 4 تا دانشگاه رو وارد کنین.

رشته و دانشگاه
    روانشناسی، دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_r7 نمایش پست ها
    سلام دوستان؛

مثل تافل که میشه ۴ تا از نمره‌ها رو از سایت به طور رایگان ریپورت کرد، نمره‌ی جی‌آرای همچین چیزی نداره؟ تو سایتشون نوشته بعد از اتمام آزمون میشه این‌ها رو مشخص کرد. [لینک]

ممنون.
    سلام.
    بله برای GRE هم این خدمات وجود داره. امتحانتون که تموم شد، بعد از انتخاب گزینه ریپورت نمره میتونین اسم اون 4 تا دانشگاه رو وارد کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط shilana88 نمایش پست ها
    سلام.
    هنوز هم بعد امتحان باید اسم چهار تا دانشگاه رو وارد کنیم؟ این که می گن با قوانین جدید یک روز قبل از امتحان باید از طریق سایت ای تی اس دانشگاه ها رو تعیین کنیم صحت نداره؟

رشته و دانشگاه
    روانشناسی، دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    هنوز هم بعد امتحان باید اسم چهار تا دانشگاه رو وارد کنیم؟ این که می گن با قوانین جدید یک روز قبل از امتحان باید از طریق سایت ای تی اس دانشگاه ها رو تعیین کنیم صحت نداره؟
    من 3 نوامبر، یعنی دو روز پیش امتحان داشتم و آخر امتحان بعد از دیدن نمره م اسم دانشگاها رو وارد کردم. از قانونی که شما میگید اطلاع ندارم

Junior Member

سلام،
    می‌شه لطفا راهنمای کنید.
    من احتیاج دارم که نمره GRE تا ۱۵ ژانویه سابمیت کنم، هنوز امتحان برا اوائل ژانویه باز نشده. شما‌ها اگه تجربشو دارید، لطفا بگید معمولا ۱-۲ ژانویه امتحان میذارن؟ کسی‌ یادش هست پارسال، پیلارسال چطور بود? آخرین امتحان ۱۸ دسامبر هست، خیلی‌ به اون تاریخ امید ندارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    قدرت آزاد خمینی شهر

دوستان...اگر در امتحان هویت فرد رو تایید نکنن چی میشه؟
    یکی از دوستان شناسنامه برده که عکسش قدیمی بوده و تایید نکردن...امتحان داده...حالا چی میشه و چه میشه کرد؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahram.EE نمایش پست ها
    دوستان...اگر در امتحان هویت فرد رو تایید نکنن چی میشه؟
    یکی از دوستان شناسنامه برده که عکسش قدیمی بوده و تایید نکردن...امتحان داده...حالا چی میشه و چه میشه کرد؟

ممنون
    دقیقا همین اتفاق برای منم همین سه روز پیش افتاد. گفتند عکس کارت ملی شبیهم نیست!!! مجبور شدم رفتم از پایین کارت پایان خدمت بیارم.
    با ETS مکاتبه کنند و احتمال زیاد باید اسکن کارت های شناسایی رو براشون بفرسته تا تایید کنند. نگرانی نداره اصلا.
    من پارسال تافل دادم به خاطر اشتباه در وارد کردن تاریخ تولد و نام گفتند نمره ام نمیاد. اما با مکاتبه ای که خودشون و خودم با ETS داشتیم موارد رفع شد.
    اصلا نگرانی نداره. خیالتون راحت.

Junior Member

سایت امیربهادر رو چک کنین لطفا. تاریخ برگزاری آزمون ها رو قید کردند و تاریخ های بالقوه ای که هنوز باز نشده رو ذکر کردند که احتمال زیاد بنابه درخواست شرکت کنندگان باز خواهد شد. اگه جواب نگرفتین باهاشون تماس بگیرین. موفق باشین.

دوستان قبل نشون دادن نمرات اسم دانشگاه ها برای ریپورت را وارد میکنیم یا بعد از نشون دادن نمرات؟ منظورم نمرات وربال و کوانت هستش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)