صفحه 62 از 76 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

سلام
    کسی تجربه آزمون آزمایشی gre داره؟ کجاها برگزار میشه و ثبت نامش به چه صورت و با چه هزینه ای هست؟ اصلا مفید هست که شرکت کنم؟ چقدر قبل آزمون اصلی شرکت کنم؟
    با تشکر از پاسختون

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

13 تا درست از 40 تا نمره چند میشه در وربال؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sb_urmia نمایش پست ها
    سلام
    کسی تجربه آزمون آزمایشی gre داره؟ کجاها برگزار میشه و ثبت نامش به چه صورت و با چه هزینه ای هست؟ اصلا مفید هست که شرکت کنم؟ چقدر قبل آزمون اصلی شرکت کنم؟
    با تشکر از پاسختون
    علامه سخن آزمون آزمایشی GRE برگزار میکنه. شرایط و اطلاعات ثبت نام هم در خود سایتشون (اینجا) قید شده. در مورد کم و کیف آزمون بی اطلاعم. فقط اطمینان حاصل کنید که مثه تافل آزمایشی امیربهادر بسته آزمون توسط این مرکز از ETS خریداری شده باشه. منظورم اینه که موارد مشابه کتب موجود در بازار یا صرفا سوالات ابتکاری خودشون نباشه.
    امیدوارم کسایی که تجربه آزمون رو دارن در اینجا نظراتشون رو بگن. کما اینکه تو این مدت دیدم چندتا از بچه های AA این آزمون آزمایشی رو تو همین مرکز تجربه کردن. تو فورم یه جستجویی داشته باشید.
    موفق باشید.
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_R نمایش پست ها
    علامه سخن آزمون آزمایشی GRE برگزار میکنه. شرایط و اطلاعات ثبت نام هم در خود سایتشون (اینجا) قید شده. در مورد کم و کیف آزمون بی اطلاعم. فقط اطمینان حاصل کنید که مثه تافل آزمایشی امیربهادر بسته آزمون توسط این مرکز از ETS خریداری شده باشه. منظورم اینه که موارد مشابه کتب موجود در بازار یا صرفا سوالات ابتکاری خودشون نباشه.
    امیدوارم کسایی که تجربه آزمون رو دارن در اینجا نظراتشون رو بگن. کما اینکه تو این مدت دیدم چندتا از بچه های AA این آزمون آزمایشی رو تو همین مرکز تجربه کردن. تو فورم یه جستجویی داشته باشید.
    موفق باشید.
    خود ای تی اس هم ایا ازمون ازمایشی برگزار میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_R نمایش پست ها
    موفق باشید.
    منهم متقاضی آزمون آزمایشی GRE هستم. قبلا آزموهای آزمایشی تافل را در امیربهادر شرکت کردم بسیار مفید بود و نحوه برگزاری هم کاملا شبیه آزمون اصلی. به همین جهت با پذیرش امیربهادر تماس کرفتم برای آزمون آزمایشی جی آر ئی گفتنید سئوالات خریداری شده و نرم افزار آزمون ساز هم مراحل پایانی خود را طی میکند و بزودی ووجرهای این آزمون بصورت آنلاین عرضه و آزمون برگزار میکردد. روش ثبت نام را هم گفتند مثل آزمونای آزمایشی تافل هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط leoneed نمایش پست ها
    منهم متقاضی آزمون آزمایشی GRE هستم. قبلا آزموهای آزمایشی تافل را در امیربهادر شرکت کردم بسیار مفید بود و نحوه برگزاری هم کاملا شبیه آزمون اصلی. به همین جهت با پذیرش امیربهادر تماس کرفتم برای آزمون آزمایشی جی آر ئی گفتنید سئوالات خریداری شده و نرم افزار آزمون ساز هم مراحل پایانی خود را طی میکند و بزودی ووجرهای این آزمون بصورت آنلاین عرضه و آزمون برگزار میکردد. روش ثبت نام را هم گفتند مثل آزمونای آزمایشی تافل هست.
    بسیار عالی. امیربهادر مدت زیادی ست که بدنبال عملی کردن این ایده ست. بنظرم امیربهادر امتحانش رو برای آزمون آزمایشی تافل بخوبی پس داده و احتمالا در مورد آزمون آزمایشی GRE هم بخوبی عمل می کنه. فقط دوستان عنایت داشته باشن روی نمراتی که امیربهادر اعلام میکنه حسابی باز نکنند. چرا که برای تافل آزمایشی مصححین گویا سطح توقعشون از زبان آموزان بالاست. با این حال، آزمون GRE این نگرانی ها رو نداره. با وجود اینکه دو بخش کوانت و وربال ماشینی تصحیح میشه، امیدوارم برخلاف ریدینگ و لیسنیگ تافل که مشخص نیست امیربهادر با چه اصولی تصحیح می کنه، وربال و کوانت را طبق اصول ETS تصحیح کنند. فقط نمره رایتینگ تحلیلی میمونه که حتی خود نمره آزمون اصلی هم خیلی از درجه اهمیتی برخوردار نیست، علی الخصوص برای بچه های فنی و مهندسی.
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

Junior Member

دوستان سیت GRE واسه ژانویه باز شده.
    یه سوال، می‌تونم از سنجش وچر بخرم، و امیر بهادر ثبت نام کنم؟

سلام. خسته نباشید.

من امروز gre دادم و احساس کردم که کمی سخت بود. می خواستم بدونم امکانش هست نمرات را روی نمودار ببرند یا همچین چیزی وجود ندارد؟ برای تافل این موضوع را شنیده بودم و برای خودم احساس کردم نمره ریدینگم بیشتر از اون چیزی شد که فکر می کردم.

ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط sam57 نمایش پست ها
    دوستان سیت GRE واسه ژانویه باز شده.
    یه سوال، می‌تونم از سنجش وچر بخرم، و امیر بهادر ثبت نام کنم؟
    بله میشه. اینکه از کجا ووچر بخرید ربطی به سنتری که واسه امتحان انتخاب میکنید نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil007d نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید.

من امروز gre دادم و احساس کردم که کمی سخت بود. می خواستم بدونم امکانش هست نمرات را روی نمودار ببرند یا همچین چیزی وجود ندارد؟ برای تافل این موضوع را شنیده بودم و برای خودم احساس کردم نمره ریدینگم بیشتر از اون چیزی شد که فکر می کردم.

ممنون از شما
    خیر نمرات GRE روی نمودار برده نمیشه. هر نمره ای که در پایان امتحان بهتون دادن همون ثبت نهایی میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)