صفحه 63 از 76 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil007d نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید.

من امروز gre دادم و احساس کردم که کمی سخت بود. می خواستم بدونم امکانش هست نمرات را روی نمودار ببرند یا همچین چیزی وجود ندارد؟ برای تافل این موی باضوع را شنیده بودم و برای خودم احساس کردم نمره ریدینگم بیشتر از اون چیزی شد که فکر می کردم.

ممنون از شما
    نمودار نمی برن ولی ممکنه نمره تون ثابت بموه ولی درصدتون تغییر کنه. این با ارزیابی نمراتتون نسبت به سال قبل یا زمون های افراد بعدی ممکنه تغییر کنه. تا جاییکه می دونم درصد در کل آزمون هاست نه آزمون این بار

من پاور پرپ خود ای تی اس رو دادم. ولی بعد از پایان به من سوالها و پاسخ رو نشون نمیده که بتونم غلطهام رو تصحیح کنم. از کجا میشه سوالا و پاسخشونو ببینم؟

چه قدر جواب پاور پرپ به امتحان اصلی نزدیکه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    چه قدر جواب پاور پرپ به امتحان اصلی نزدیکه؟
    ساختار سوالای پاورپرپ دقیقا مثل امتحان اصلیه.. حتی ترتیبشون هم مشابهه.. برای جواب دادن وربال هم بعضا اعتقاد دارن باید از همین نوع استدلال هایی که توی جواب های پاورپرپ اومده استفاده کرد و دیگه تمرکز وربال حفظ صرف لغات نیست. کوانت هم که دقت میخواد فقط

برای سرجلسه امتحان غیر از کارت شناسایی باید چیز دیگه هم همراهمون باشه؟ جی ار ای مثل تاکت پرینت برگه ثبت نام نمیخاد؟
    برای ریپورت رایگان نمره هم همون سرجلسه امتحان و بعد امتحان انجام میشه؟

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    برای سرجلسه امتحان غیر از کارت شناسایی باید چیز دیگه هم همراهمون باشه؟ جی ار ای مثل تاکت پرینت برگه ثبت نام نمیخاد؟
    برای ریپورت رایگان نمره هم همون سرجلسه امتحان و بعد امتحان انجام میشه؟
    - دو تا کارت شناسایی همراه‌تون باشه؛ بعضی سنترها گیرهای بی‌خودی میدن.
    - پرینت برگه‌ی ثبت نام لازم نیست. ولی همراه‌ باشه هم خب ضرری نداره. مشخصات فرد آزمون‌دهنده در اون روز در سنتر ثبت شده و نیازی به این برگه نیست.
    -ریپورت نمره‌ هم بعد از آخرین سوال در آزمون و دیدن نمره‌ات انجام میشه. قبل از شروع آزمون بهتون یه برگه میدن که کد دانشگاه‌ها رو در اون وارد کنید و با خودتون ببرید داخل. اسم یا کد دانشگاه‌هایی که قصد ارسال نمره دارید رو با خودتون داشته باشید تا در اون برگه وارد کنید و وقت کمتری گرفته شه ازتون.
    - شاد و موفق باشید. :‌)

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_r7 نمایش پست ها
    - دو تا کارت شناسایی همراه‌تون باشه؛ بعضی سنترها گیرهای بی‌خودی میدن.
    - پرینت برگه‌ی ثبت نام لازم نیست. ولی همراه‌ باشه هم خب ضرری نداره. مشخصات فرد آزمون‌دهنده در اون روز در سنتر ثبت شده و نیازی به این برگه نیست.
    -ریپورت نمره‌ هم بعد از آخرین سوال در آزمون و دیدن نمره‌ات انجام میشه. قبل از شروع آزمون بهتون یه برگه میدن که کد دانشگاه‌ها رو در اون وارد کنید و با خودتون ببرید داخل. اسم یا کد دانشگاه‌هایی که قصد ارسال نمره دارید رو با خودتون داشته باشید تا در اون برگه وارد کنید و وقت کمتری گرفته شه ازتون.
    - شاد و موفق باشید. :‌)
    سلام خوب هستین؟
    نمیشه بعد از آزمون یعنی چند روز بعد از آزمون ریپورت نمره ها رو انجام داد؟
    مثلا ایلتس میگه تا یک ماه بعد از اعلام نتایج.
    وسایل دیگه با خودمون چی ببریم؟ من اولین بارمه دارم امتحان میدم. پنجشنبه هم امتحان دارم. ببخشید سوال هام سطحیه

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidwesley نمایش پست ها
    سلام خوب هستین؟
    نمیشه بعد از آزمون یعنی چند روز بعد از آزمون ریپورت نمره ها رو انجام داد؟
    مثلا ایلتس میگه تا یک ماه بعد از اعلام نتایج.
    وسایل دیگه با خودمون چی ببریم؟ من اولین بارمه دارم امتحان میدم. پنجشنبه هم امتحان دارم. ببخشید سوال هام سطحیه
    سلام،
    نه؛ برای آزمون جی‌آرای نمیشه بعد از آزمون ریپورت "رایگان" نمره انجام داد. قبل آزمون هم نمیشه. فقط بعد از اتمام جلسه‌ی آزمون می‌تونی به ۴ تا دانشگاه ریپورت "رایگان" ارسال کنی. می‌تونی بعد از روز آزمونت با ۲۷ دلار ناقابل ریپورت کنی نمره‌هات.

من امیربهادر بود امتحانم. وسایل دیگه‌ای جز خودتون و کارت‌های شناسایی لازم نیست ;‌)
    آب معدنی باشه خب گیر نمیدن. امیربهادر خودکار هم خودشون میدن. بقیه موسسات رو نمی‌دونم.
    زیاد سخت‌ نگیرید. مثل آزمون‌های دانشگاهیه؛ قرار نیست چیز خاصی ببریم.

موفق باشید در آزمونتون :‌)

با سلام.
    دوستان به نظر شما میشه حدس زد که با چندتا غلط نمره وربال مثلا 145 شده

Junior Member

سلام، من دیروز GRE دادم و نمرمو هم آخرش دیدم ولی الان تو پروفایلم نمرم نیومده، طول میکشه بیاد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)