صفحه 65 از 76 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

دوستان یک سوالی دارم شده برای کسی بیش از دو هفته طول بکشه تا نمراتش بیاد؟
    الان که تعطیلات ژانویه هم بوده ممکنه بیش از 10 تا 14 روز طول بکشه تا بیاد؟

نه باید توی همون بازه ده روز یا دوهفته مشخص بشه ولی قاعدتاً باید چند روز تعطیلی رو بهش اضافه کرد. معمولا دانشگاه ها چند روز تاخیر ریپورت نمره رو میپذیرند. به نظرم بعیده مشکلی در روند اعلام نمرات توسط ای تی اس پیش بیاد موسسه دقیقی هست ، باز شاید دوستان تجربه ی دیگه ای داشته باشند
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    دوستان یک سوالی دارم شده برای کسی بیش از دو هفته طول بکشه تا نمراتش بیاد؟
    الان که تعطیلات ژانویه هم بوده ممکنه بیش از 10 تا 14 روز طول بکشه تا بیاد؟
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    نه باید توی همون بازه ده روز یا دوهفته مشخص بشه ولی قاعدتاً باید چند روز تعطیلی رو بهش اضافه کرد. معمولا دانشگاه ها چند روز تاخیر ریپورت نمره رو میپذیرند. به نظرم بعیده مشکلی در روند اعلام نمرات توسط ای تی اس پیش بیاد موسسه دقیقی هست ، باز شاید دوستان تجربه ی دیگه ای داشته باشند
    من متوجه نشدم بالاخره 10 روز تا دو هفته مشخص میشه یا بیشتر؟ با توجه به اینکه ای تی اس جایی اشاره نکرده که تعطیلات ممکنه به این زمان اضافه کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    من متوجه نشدم بالاخره 10 روز تا دو هفته مشخص میشه یا بیشتر؟ با توجه به اینکه ای تی اس جایی اشاره نکرده که تعطیلات ممکنه به این زمان اضافه کنه.
    من تجربه ی خودم رو گفتم. من 4 سپتامبر امتحان دادم و 14 سپتامبر هم که mygre رو چک کردم دیدم نمرم اومده و توی همون بخش دیدم چهارتا ریپورتی هم که بعد از آزمون درخواست دادم ریپورت شده(ریپورت دیت 14 سپتامبر). خلاصه برای من ده روزه مشخص شد ،فکر میکنم (شایدم اشتباه باشه) تعطیلات پایان سال رو باید اضافه کنید به اون مدت (کریسمسه دیگه). باز دوستانی که قبلا توی همین تاریخ امتحان دادند بهتر میتونند کمک کنند.
    *** Never Give Up ***

سلام دوستان. دانشگاهی که من میخوام اپلای کنم مینیمم نمرش 310 هستش..
    رشته مارکتینگ میخوام اپلای کنم.. هم جی ار ای را قبول میکنن و هم جی مت ولی خب چون جی مت تو ایران برگزار نمیشه ترجیح میدم جی ار ای بگیرم
    ولی من اینجا دیدم نمره دوستان یه طور دیگه بود .

اگه امکان داره توضیح بدید من که گیج شدم

الان من نمیفهمم با این نمره 310 , وربال و کوانت و رایتینگ باید چند باشه؟؟!!

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramsafari نمایش پست ها
    سلام دوستان. دانشگاهی که من میخوام اپلای کنم مینیمم نمرش 310 هستش..
    رشته مارکتینگ میخوام اپلای کنم.. هم جی ار ای را قبول میکنن و هم جی مت ولی خب چون جی مت تو ایران برگزار نمیشه ترجیح میدم جی ار ای بگیرم
    ولی من اینجا دیدم نمره دوستان یه طور دیگه بود .

اگه امکان داره توضیح بدید من که گیج شدم

الان من نمیفهمم با این نمره 310 , وربال و کوانت و رایتینگ باید چند باشه؟؟!!

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    من رشتم مهندسی ولی فکر نمیکنم فرقی داشته باشه. وقتی صحبت از مجموع هست ، جمع وربال و کوانت مد نظره. مثلا کوانت 160 و وربال 150 . البته بهتره یه بالانسی بین این دونمره باشه یه جوره نباشه که کوانت نمره کامل گرفته باشید ولی وربال خراب شده باشه. نمره رایتینگ رو خیلی بهش توجه نمیکنند، 3 یا 3.5 مناسبه ، خیلی کم گرفته باشید ممکنه براتون مشکل ایجاد کنه.
    *** Never Give Up ***

Junior Member

سلام
    دوستان در مورد بخش کوانت مشخص هست که از هر بخش چند تا سوال می آید؟ مثلا هندسه چند تا یا بخش جبرش و...
    که تمرکز رو رو اون قسمتی بگذاریم که بیشتر سوال می آید.

سلام دوستان
    من حدود دو ماهه برای ازمون ایلتس میخونم اما هنوز اماده نیستم و راستشو بخواین یجورایی میترسم مخصوصا اسپیکینگ ولی نسبت به ازمون gre با اینکه میدونم خیلی سخته این حسو ندارم. حالا شک دارم اول فشرده بخونم و جی ار ای بدم تا سطح عمومی و واژگانم بره بالا و با اعتماد بنفس بیشتری ایلتس بدم یا نه این اشتباهه. سطح زبانم متوسطه و در استعداد دکتری ملی هم بدون خوندن 50 درصد زدم. لطفا راهنمایی کنن دوستان ممنونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc) Industrial Management )

سلام ی سوال داشتم ووچرهایی که مثلا از سایت سنجش خربداری میشه تا کی مهلت استفاده داره؟ بازه ی زمانی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Sissi نمایش پست ها
    سلام ی سوال داشتم ووچرهایی که مثلا از سایت سنجش خربداری میشه تا کی مهلت استفاده داره؟ بازه ی زمانی داره؟
    سلام،
    بهتر هستش تلفنی سوال کنید اما ETS اعلام کرده که ووچرها به طور کلی از زمان صدور فقط یک سال اعتبار دارند. این یعنی شما یک سال زمان دارید تا ثبت‌نام کنید و در زمان ثبت‌نام می‌توانید دو یا سه ماه بعد (آخرین تاریخ‌ موجود) را نیز ثبت‎‌نام کنید و مشکلی نیست. اما باز هم تکرار می‌کنم که حداکثر فقط و فقط یک سال از زمان صدور ووچر زمان برای ثبت‌نام دارید، پس از آن ووچو باطل می‌شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)