صفحه 71 از 76 نخستنخست ... 2161626364656667686970717273747576 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

سلام دوستای عزیز
    همونطور که کم و بیش میدونید یه سری تاریخهای امیربهادر کنسل شدن
    آزمون جی ار ای من هم کنسل شده
    حالا سوالم اینه که چطوری باید تاریخ جدید ثبتنام کنم؟
    آخه تو اکانتم هرچی نگاه میکنم شماره ووچر جدیدی نمیبینم که فرستاده باشن و با اون ثبتنام کنم
    لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nlec نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیز
    همونطور که کم و بیش میدونید یه سری تاریخهای امیربهادر کنسل شدن
    آزمون جی ار ای من هم کنسل شده
    حالا سوالم اینه که چطوری باید تاریخ جدید ثبتنام کنم؟
    آخه تو اکانتم هرچی نگاه میکنم شماره ووچر جدیدی نمیبینم که فرستاده باشن و با اون ثبتنام کنم
    لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه.
    ممنون
    من هم امیربهادر GRE داشتم و کنسل شده. به ETS ایمیل زدم هنوز جواب ندادن. به امیربهادر هم زنگ زدم گفتن از طرف ETS کل آزمون‌های ما کنسل شده و دلیلش هم هنوز مشخص نیست. گفتن از طرف خود ETS پیگیری کنید، احتمالا طی چند روز آینده ووچر می‌فرستن براتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Finance

سلام دوستان
    آزمون جی ار ای من امیر بهادر بود و کنسل شد.
    به ای تی اس ایمیل زدم جواب ندادن. کسی از دوستان هست که جواب گرفته باشه؟ شما به کدوم ایمیل ای تی اس پیام میدین؟
    لطفا اگه ممکنه کمک کنید خیلی استرس دارم تاریخ امتحانم داره نزدیک میشه.
    ممنون

Junior Member

آزمون من هم کنسل شد (۳۰ نوامبر، امیربهادر). ووچر جدید خریدم و برای ۱۶ نوامبر علامه سخن ثبت‌نام کردم خودم، بی منت...
    اما امروز از ETS جواب دادن شما ثبت‌نام جدید کردی پس حتمن مشکلت حل شد (ووچر جدید ندادند دیگه)... یعنی در واقع هزینهٔ دو تا آزمون رو دادم برای یک آزمون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Finance

آخه چرا؟ نمیشه که خودشون کنسل کنن و ضررشو ما بکنیم
    میشه آدرس ایمیلی که واسشون پیام فرستادید و جواب دادند رو بزارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrtzn نمایش پست ها
    آزمون من هم کنسل شد (۳۰ نوامبر، امیربهادر). ووچر جدید خریدم و برای ۱۶ نوامبر علامه سخن ثبت‌نام کردم خودم، بی منت...
    اما امروز از ETS جواب دادن شما ثبت‌نام جدید کردی پس حتمن مشکلت حل شد (ووچر جدید ندادند دیگه)... یعنی در واقع هزینهٔ دو تا آزمون رو دادم برای یک آزمون.

Junior Member

سلام
    دوستانی که آزمون جی ار ای یا تافلشون کنسل شده عجله نکنن برای خرید ووچر جدید
    چون ETS خودش ثبت نام میکنه
    برا منم ایمیل اومد که آزمون کنسل شده و با پیگیری مستمر در عرض سه چار ساعت جواب گرفتم و یه تاریخ جدید من گفتم و اونا اسم منو اونجا ثبت کردن
    به نظر من اگه خیلی عجله دارید زنگ بزنید به همون شماره هایی که تو سایت ets هست و اگه وقت دارید (چن روز) ایمیل بدید. اگه ایمیل اومده براتون که ازمون کنسل شده همونو ریپلای کنید اگه قابل ریپلای نیست تو قسمت تاریخ های آزمون امیر بهادر ادرس ایمیل گذاشتن به اونا ایمیل بدید
    فقط یادتون باشه موقع ایمیل دادن برا اینکه حتما جواب بدن و کارتون زیاد طول نکشه اطلاعات خودتون مثل تاریخ تولد ETS ID اسم و فامیل و ... رو تو ایمیل ذکر کنید.

Senior Member kran آواتار ها

دروود

دوستان امتحان اصلی GRE چقدر از کتاب آفیشل گاید و ریزنینگ سختتر است؟ وربال و کوانت
    نمیونم سوالم چقدر منطقی است اما برای برآوردی از آمادگی خودم جواب این سوال واقعا بهم کمک میکنه.

ممنون
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

سلام دوستان
    من ریاضی و زبانم خوبه و الان ۲ ساله امریکا درس میخونم. میخوام برای مستر اپلای کنم ولی نمره ی جی ار ای خیلی کم شده و سر جلسه از استرس چشام سیاهی میرفت.
    خواستم برای بار دوم درخواست accommodation کنم به خاطر استرس و نداشتن تمرکز که خیلی گرون در میومد چون بیمه ندارم. ولی وقتی امتحان تستی میدم نمره کوانتم بالای ۱۵۵ و ۱۶۰ میشه و وربال ۱۴۵ تا ۱۵۵ - ولی رایتینگ رو ۴ شدم چون زمانش مناسبه. راهنمایی خواستم ازتون نمیدونم چیکار کنم و ۲ ماه هم بیشتر وقت ندارم.
    نمره کوانتم ۱۴۵ شد و وربال ۱۳۹ - خیلی بده من حداقل برای هر کدوم ۱۵۰ میخوام....!
    الان دوباره شروع کردم به خوندن ولی خیلی میترسم که دوباره بد بدم تست رو ! افیشال گاید و کاپلان و پرسنستون رو خوندم+ ۱۱۰۰ و کلمات بارونز و متفرقه ریاضی نوا و ۵ پوندی !
    لطفا اگه میشه زاهنمایی کنید
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

نقل قول نوشته اصلی توسط missy1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ریاضی و زبانم خوبه و الان ۲ ساله امریکا درس میخونم. میخوام برای مستر اپلای کنم ولی نمره ی جی ار ای خیلی کم شده و سر جلسه از استرس چشام سیاهی میرفت.
    خواستم برای بار دوم درخواست accommodation کنم به خاطر استرس و نداشتن تمرکز که خیلی گرون در میومد چون بیمه ندارم. ولی وقتی امتحان تستی میدم نمره کوانتم بالای ۱۵۵ و ۱۶۰ میشه و وربال ۱۴۵ تا ۱۵۵ - ولی رایتینگ رو ۴ شدم چون زمانش مناسبه. راهنمایی خواستم ازتون نمیدونم چیکار کنم و ۲ ماه هم بیشتر وقت ندارم.
    نمره کوانتم ۱۴۵ شد و وربال ۱۳۹ - خیلی بده من حداقل برای هر کدوم ۱۵۰ میخوام....!
    الان دوباره شروع کردم به خوندن ولی خیلی میترسم که دوباره بد بدم تست رو ! افیشال گاید و کاپلان و پرسنستون رو خوندم+ ۱۱۰۰ و کلمات بارونز و متفرقه ریاضی نوا و ۵ پوندی !
    لطفا اگه میشه زاهنمایی کنید
    سلام
    منم خیلی استرسی هستم

اما می شود این مشکل نمره را براحتی حل کرد!
    من فکر می کنم مشکل از روش مطالعه ی شما برای امتحان باشد. شما آزمون آزمایشی را با آزمون اصلی مقایسه کردید خب کدام آزمون آزمایشی متعلق به کدام موسسه ؟ کاپلان؟
    من نمیدانم رشته ی شما چیست ولی با توجه به اینکه در امریکا دو سال درس خوانده اید پس مشکلی در فهم زبان جنرال انگلیسی نباید داشته باشید و دایره ی لغتتان باید بالا باشد.
    برای اینکه هم تمرکز هم دقتتان افزایش یابد پیشنهاد می کنم گاهی ریدینگ های جی ار ای را در محیط های شلوغ مانند مترو ....مطالعه کنید. برای افزایش دقت در بخش ریاضی و نیز کسب نمره ی بالا در آن حتما تمام تستهای بیگ بوک را بزنید و سوالاتی را که مشکل دارید در سایت urch و یا هر سایت انگلیسی زبان مربوط به جی آر ای چک کنید و توضیحات را با دقت بخوانید . چون جی ار ای شاید نحوه ی پاسخگویی اش کمی فرق کرده (اینکه گاهی خودمان باید پاسخ را تایپ کنیم) اما در عمل فرم و محتوای پرسشها مانند پیش است.
    برای کلمات هم بهتر است بخش وربال بیگ بوک را کار کنید چون حفظ کردن لغات به تنهایی واقعا سودی ندارد و در جمله و متن است که می شود آن لغت را آموخت!

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دروود

دوستان امتحان اصلی GRE چقدر از کتاب آفیشل گاید و ریزنینگ سختتر است؟ وربال و کوانت
    نمیونم سوالم چقدر منطقی است اما برای برآوردی از آمادگی خودم جواب این سوال واقعا بهم کمک میکنه.

ممنون
    شما با این تفکر و فرض ک، بعد از هر بار ازمون تستی ک ازخودتون میگیرید (همون دوتا افیشال) بشنید بعدش قشنگ علت یابی کنی و میزان و سطح خونتون افزایش پیدا کنه،
    با این دوتا فرض، نمرتون معمولا در بخش وربال همون میشه ک تو یکی از دوتا ازمونا گرفتین، ولی کوانتتون معمولا یک نمره یا دو نمره شاید این ور اون ور شه، ک بازم چولگی تابع سمت نمره بالاست یا
    در واقع به سمت کمتر گرفتن میل میکنه.
    (من بار GRE دادم!). در مجموع یکسال خوندم، ولی هرچی بیشتر خوندم نمرم کمتر شد! خیلی عجیبه.
    الان با قدیم فرق داره ک ملت میرفتن نخونده 170 یا 165 به بالا میشدن! الان بچه های مکانیک و برق شریف نمره کامل رو خیلی سخت میگیرن.
    کلا سختتر شده بخصوص کوانتش.
    این نظره بنده بود.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)