صفحه 74 از 76 نخستنخست ... 2464656667686970717273747576 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 758

موضوع: سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درباره آزمون GRE General

سلام دوستان
    دانشگاه مقصد به من گفته هزینه آزمون GRE رو بهم برمیگردونه فقط یک رسید از پرداخت رو باید بهشون نشون بدم. یعنی نوشته:

Please, keep any billing receipt so that we can reimburse you

حالا موقع ثبت نام و خرید ووچر چطوری میتونم رسیدی دریافت کنم که قابل ارائه باشه برای اون دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Amir نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه مقصد به من گفته هزینه آزمون GRE رو بهم برمیگردونه فقط یک رسید از پرداخت رو باید بهشون نشون بدم. یعنی نوشته:

Please, keep any billing receipt so that we can reimburse you

حالا موقع ثبت نام و خرید ووچر چطوری میتونم رسیدی دریافت کنم که قابل ارائه باشه برای اون دانشگاه؟
    سلام! من نظر خودم رو میگم. شما باز پرس و جو بفرمایید.

اگر قصد دارید که با ووچر هزینه‌ی آزمون رو بدید، فکر نمی‌کنم رسید تهیه‌ی ووچر ایران تاثیری در کار شما داشته باشه. زمانی که برای آزمون ثبت نام می‌کنید و پرداخت هزینه رو انجام میدید (با وارد کردن کد ووچر) به شما یک ایمیل زده میشه که توش Order No نوشته شده (با Appointment No فرق داره). شاید این به دردتون بخوره. البته که همه‌ی اینا توی پروفایل‌تون هم هست. این قضیه که billing receipt رو داشته باشید، حس می‌کنم بیشتر به فضای پرداخت با کردیت کارت میخوره که شما توی پنل مدیریت کارت هم یه سری اطلاعات از پرداخت‌تون ذخیره میشه. به نظرم بهشون ایمیل بزنید و بگید که با ووچر هزینه‌ی آزمون رو پرداخت می‌کنید و ببینید غیر از شماره‌ی Order و Appointment چه چیزی ممکنه به دردتون بخوره. شاید همینا کفایت کرد.

موید باشید.

سلام خوب هستیدیک سوال درمورد آزمونGREداشتم.
    ایا امکان گرفتن فاند برای امریکا یا کانادا و بورسیه شدن هست اگه نمره ی بالایی بگیرم؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza3661 نمایش پست ها
    سلام خوب هستیدیک سوال درمورد آزمونGREداشتم.
    ایا امکان گرفتن فاند برای امریکا یا کانادا و بورسیه شدن هست اگه نمره ی بالایی بگیرم؟
    نمره GRE می تونه ضعف های رزومه شما را پوشش بده. در صورت کسب نمره بالا میتونه روی گرفتن بورس کمک کنه. البته به رشته و استاد بستگی داره. اما در کل خیلی روی شرایط موثره

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم، من با یه استاد تو امریکا صحبت کردم و اوکی رو گرفتم ولی نمره جی ار ایی نداشتم و اون هم گفت اوکیه امتحان رو بده بعدا نمره رو بفرست نمره برامون مهمه، من امتخان رو دادم ولی نمره ام اصلا خوب نشد، بنظرتون به استاد بگم و یا اینکه نگم و دوباره امتخان بدم؟
    اگ بگم چجوری بگم که روی نظرش تاثیر منفی نذاره ؟
    ممنون

Junior Member

دوستان از روزی که امتحان gre میدیم چقدر طول میکشه تا نمره به دانشگاه برسه؟چهار ریپورت رایگان زودتر میرسه؟

Junior Member muogen آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda222 نمایش پست ها
    دوستان از روزی که امتحان gre میدیم چقدر طول میکشه تا نمره به دانشگاه برسه؟چهار ریپورت رایگان زودتر میرسه؟
    اگر آمریکا باشن همه اون چهار ریپورت رایگان طبق گفته ای تی اس، ۱۷ تا ۲۵ روز بعد امتحان میرسن. که خودشون میگن ۱۰ تا ۱۵ روز طول میکشه جواب رو خود ای تی اس منتشر کنه و جای دیگه گفته هفت تا ده روز هم طول میکشه تا به دانشگاه های درون خاک آمریکا برسه.

https://www.ets.org/gre/revised_general/faq/
    Don't worry, don't be afraid, ever, because this is Just A Ride

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون کامپیوتری June 2014

1- آزمون GRE General برای چه رشته هایی نیازه؟
    2- در ضمن فقط امریکا به این آزمون نیاز داره یا جاهای دیگه مثل اروپا کانادا استرالیا و ... هم ممکنه این مدرک رو بخوان؟

سلام بچه ها... اقا من دیروز امتحان دادم و کوانت 161 و وربال 149 شدم.... با یه استادی هم صحبت کردم که رنک دانشگاه 170 هستش.. این نمره کمک میکنه به نظرتون؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinsharafi نمایش پست ها
    سلام بچه ها... اقا من دیروز امتحان دادم و کوانت 161 و وربال 149 شدم.... با یه استادی هم صحبت کردم که رنک دانشگاه 170 هستش.. این نمره کمک میکنه به نظرتون؟؟؟؟
    سلام.
    بستگی به بقیه رزومه داره ولی کوانت کمه یه مقدار به نظرم. اگه استادمحور هست و استاد هم واقعا میخواد بگیره و تشویق ساده نکرده که خوبه؛ چون زیاد رقابتی نیست این نمره راستش.
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)