نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 30

موضوع: پیشنهاد موضوعات بروز در زمینه Big Data و Cloud computing

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member mida آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد موضوعات بروز در زمینه Big Data و Cloud computing

سلام دوستان
    پروژه ی پایانی من (کارشناسی) data mining و کار با ابزار weka هست. در واقع موضوع کلی این هست. قراره که روی الگوریتمای classification کار کنم و خروجیشون رو روی دیتاست ها بررسی کنم. دوستانی که در زمینه data mining تجربه دارن می خواستم بدونم با توجه به اینکه در ابتدای کار هستم چه کاری میتونم انجام بدم توی این پروژه که یه کار تحقیقاتی خوب بشه. مثلا بعدا حتی بتونم توی ارشد دنبالش کنم. مثلا روی چه الگوریتمایی بیشتر کار کنم یا یه ایده کلی.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    گاهي بايد بي رحم بود! نه با دوست نه با دشمن! بلكه با خودت و چه بزرگت مي كند آن سيلي كه خودت مي خواباني توي صورتت!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mida نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پروژه ی پایانی من (کارشناسی) data mining و کار با ابزار weka هست. در واقع موضوع کلی این هست. قراره که روی الگوریتمای classification کار کنم و خروجیشون رو روی دیتاست ها بررسی کنم. دوستانی که در زمینه data mining تجربه دارن می خواستم بدونم با توجه به اینکه در ابتدای کار هستم چه کاری میتونم انجام بدم توی این پروژه که یه کار تحقیقاتی خوب بشه. مثلا بعدا حتی بتونم توی ارشد دنبالش کنم. مثلا روی چه الگوریتمایی بیشتر کار کنم یا یه ایده کلی.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    پروژه قوی ای انتخاب نکردید چون کار با الگوریتم های مختلف Weka بیشتر در حد یک پروژه برای یک درس است تا پروژه پایانی. به هر حال سعی کنید خودتون رو با تکنیک های Dimensionality reduction و Feature selection در دیتاسیت های بزرگ و Sparse آشنا کنید.

Junior Member mida آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    پروژه قوی ای انتخاب نکردید چون کار با الگوریتم های مختلف Weka بیشتر در حد یک پروژه برای یک درس است تا پروژه پایانی. به هر حال سعی کنید خودتون رو با تکنیک های Dimensionality reduction و Feature selection در دیتاسیت های بزرگ و Sparse آشنا کنید.
    ممنون از راهنماییتون، ببینین من اگر بخوام میتونم کارهای دیگه ای هم انجام بدم درواقع این که گفتم حداقل کاره و درست میگین یه بحث ایتدایی هست تو این زمینه. واسه همین پرسیدم که در این موضوع چه چیزایی میتونم اضافه کنم به پروژه ام تا قوی تر بشه و روشون کار کنم.
    گاهي بايد بي رحم بود! نه با دوست نه با دشمن! بلكه با خودت و چه بزرگت مي كند آن سيلي كه خودت مي خواباني توي صورتت!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)