صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: پیشنهاد موضوعات بروز در زمینه Big Data و Cloud computing

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد موضوعات بروز در زمینه Big Data و Cloud computing

نقل قول نوشته اصلی توسط ezi نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که تجربه دارند لطفا راهنماییم کنند.
    من ترم یک ارشد آی تی گرایش شبکه هستم.این ترم بهمون سمینار دادند.
    واقعا نمیدونم چه موضوعی رو انتخاب کنم که هم توی پایان نامه به مشکل بر نخورم هم اینکه برای دکتری هم به دردم بخوره یااگر خواستم از ایران برم جزء مواردی باشه که رو هوا قبول کنن اگر در این موضوع مهارت داشته باشم.
    اینطور که تحقیق کردم کلود و حسگر بی سیم موضوعات خوبی هستند.اما در کدوم شاخه هاش بیشتر کاربرد دارند؟
    Sensor network ها رو بگذارید کنار، فعلا اونقدرها داغ نیستند و کاربردشون رو به افت است. در زمینه Cloud خوبه ولی خوب تحقیق کنید قبل از انتخاب موضوعات.

Junior Member

با سلام به دوستان
    من کارشناسی مخابراتم را تازه تموم کردم و میخوام ببینم چه موضوعاتی هستند که میتونم با مدرکم، اونها را دنبال کنم.
    از اونجا که من کلا به شبکه خیلی علاقمندم، به نظر شما، میتونم مستقیما در یکی از موضوعات زیر پذیرش بگیرم (بدون مقاله)؟
    1- social media networks
    2- wireless sensor networks
    3- data analytics and big data
    4- network information theory

Junior Member mida آواتار ها

سلام دوستان
    پروژه ی پایانی من (کارشناسی) data mining و کار با ابزار weka هست. در واقع موضوع کلی این هست. قراره که روی الگوریتمای classification کار کنم و خروجیشون رو روی دیتاست ها بررسی کنم. دوستانی که در زمینه data mining تجربه دارن می خواستم بدونم با توجه به اینکه در ابتدای کار هستم چه کاری میتونم انجام بدم توی این پروژه که یه کار تحقیقاتی خوب بشه. مثلا بعدا حتی بتونم توی ارشد دنبالش کنم. مثلا روی چه الگوریتمایی بیشتر کار کنم یا یه ایده کلی.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    گاهي بايد بي رحم بود! نه با دوست نه با دشمن! بلكه با خودت و چه بزرگت مي كند آن سيلي كه خودت مي خواباني توي صورتت!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mida نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پروژه ی پایانی من (کارشناسی) data mining و کار با ابزار weka هست. در واقع موضوع کلی این هست. قراره که روی الگوریتمای classification کار کنم و خروجیشون رو روی دیتاست ها بررسی کنم. دوستانی که در زمینه data mining تجربه دارن می خواستم بدونم با توجه به اینکه در ابتدای کار هستم چه کاری میتونم انجام بدم توی این پروژه که یه کار تحقیقاتی خوب بشه. مثلا بعدا حتی بتونم توی ارشد دنبالش کنم. مثلا روی چه الگوریتمایی بیشتر کار کنم یا یه ایده کلی.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
    پروژه قوی ای انتخاب نکردید چون کار با الگوریتم های مختلف Weka بیشتر در حد یک پروژه برای یک درس است تا پروژه پایانی. به هر حال سعی کنید خودتون رو با تکنیک های Dimensionality reduction و Feature selection در دیتاسیت های بزرگ و Sparse آشنا کنید.

Junior Member mida آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    پروژه قوی ای انتخاب نکردید چون کار با الگوریتم های مختلف Weka بیشتر در حد یک پروژه برای یک درس است تا پروژه پایانی. به هر حال سعی کنید خودتون رو با تکنیک های Dimensionality reduction و Feature selection در دیتاسیت های بزرگ و Sparse آشنا کنید.
    ممنون از راهنماییتون، ببینین من اگر بخوام میتونم کارهای دیگه ای هم انجام بدم درواقع این که گفتم حداقل کاره و درست میگین یه بحث ایتدایی هست تو این زمینه. واسه همین پرسیدم که در این موضوع چه چیزایی میتونم اضافه کنم به پروژه ام تا قوی تر بشه و روشون کار کنم.
    گاهي بايد بي رحم بود! نه با دوست نه با دشمن! بلكه با خودت و چه بزرگت مي كند آن سيلي كه خودت مي خواباني توي صورتت!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - شبکه

سلام
    دوستان من ترم سه کارشناسی ارشد هستم ، یک موضوع واسه پایان نامم میگردم در حوضه بیگ دیتا که بتونم واسه دکتری در آمریکا پذیرش بگیرم.اگه کسی موضوع یا مقاله ی خوبی سراغ داره ممنون میشم راهنماییم کنه .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Siamak8218 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من ترم سه کارشناسی ارشد هستم ، یک موضوع واسه پایان نامم میگردم در حوضه بیگ دیتا که بتونم واسه دکتری در آمریکا پذیرش بگیرم.اگه کسی موضوع یا مقاله ی خوبی سراغ داره ممنون میشم راهنماییم کنه .
    از مقاله های تاثیرگذار 2000-2010 شروع کنید (مثل MapReduce, Dryad و ...) و بعد کم کم بیاید روی ساختارهای مدرن تر و متدهای یکی از این معماریها رو روی یکی از دیتاست های آزاد پیاده سازی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - شبکه

من واس پایان نامم میخواستم تحلیل احساسات در شبکه های اجتماعی با (latent dirichlet allocation )کار کنم . بنظرتون این حوزه برای گرفتن فاند از دانشگاه ها آمریکا میتونه خوب باشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Siamak8218 نمایش پست ها
    من واس پایان نامم میخواستم تحلیل احساسات در شبکه های اجتماعی با (latent dirichlet allocation )کار کنم . بنظرتون این حوزه برای گرفتن فاند از دانشگاه ها آمریکا میتونه خوب باشه؟
    تحلیل احساسات در شبکه های اجتماعی میتونه جالب باشه البته مطمئن نیستم LDA بتونه به شما چنین نتیجه ای بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - شبکه

خود بحث‌ lda برای کار کردن خوبه؟
    حدیدا مقاله های زیادی ازش دادن

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)