نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: مهم- عمران و تکنولوژی ساختمان

Junior Member

پیش فرض مهم- عمران و تکنولوژی ساختمان

سلام

الان برای مقطع کارشناسی از بین دانشگاههای آزاد مشهد و سراسری دارالفنون بجنورد و غیر انتفاعی (که فقط تا همین پنجشنبه 92/10/5 برای تکمیل ظرفیت مهلت داره)
    کدوم برای دانشگاه های کانادا (یا بصورت جهانی) مناسب تره؟؟

نکته اینجاست که آزاد , عمران و سراسری , تکنولوژی ساختمان داره.

برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای معتبر عمران بهتره؟؟ یا فرق چندانی نمیکنه؟؟

لطفا اگه ممکنه زودتر جواب بدین چون تا 92/10/5 بیشتر مهلت ندارم.
    ممنون

پیش فرض پاسخ : مهم- عمران و تکنولوژی ساختمان

من از یه نفر شنیدم رشته اجرایی عمران آوردن که یه سری از دروس محاسباتی عمران رو نداره . حالا شما چارت دروس رو مقایسه کن چون یکی از فاکتورهایی که مدنظر قرار میدن همین تطابق واحدهاست با خودشون. ضمن اینکه مثلا دانشگاه یو بی سی کانادا یه سری دانشگاه رو بعنوان معتبر معرفی کرده بود که پیشنهاد میکنم چک کنی. ازاد مشهد توی عمران فعال یه خاوران هم شنیده بودم که فعال بودن . نکته دیگه بحث معدل هست یه پرس و جو باید بکنی ببینی یه وقت سخت گیری الکی نشه . در آخر هم اساتید معروف جهت ریکام هستن که باید ببینی کدومشون قویتره ؟

Junior Member

دقیقا به همین صورت هستش که اجرایی یه تعداد از دروس عمران رو نداره ,پس به گفته شما ممکنه مشکل ساز بشه.

در آخر هم اساتید معروف جهت ریکام هستن که باید ببینی کدومشون قویتره ؟
    میشه در مورد ریکام و منظورت از استاد معروف توضیح بدی؟؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering--ghiasodin jamshid kashane

سلام دوست من من فکر میکنم که بیشتر معدل و نمره ی زبان مورد توجه اساتید اونوری باشه چون اگه به چارت درسی و عناوین رشته ها باشه در خیلی از رشته ها با رشته های اونور تفاوت وجود داره چیزی که در این میان بیشتر نمود پیدا خواهد کرد میزان تلاش و فعال بودن شما در دوران کارشناسی خواهد بود در مورد دانشگاه هم به جز دانشگاه های مطرح و شناخته شده بقیه ی ان ها ناشناخته خواهند بود و پس نباید زیاد با هم فرقی داشته باشند از لحاظ اسم و رسم

نقل قول نوشته اصلی توسط Behn4m نمایش پست ها
    دقیقا به همین صورت هستش که اجرایی یه تعداد از دروس عمران رو نداره ,پس به گفته شما ممکنه مشکل ساز بشه.

میشه در مورد ریکام و منظورت از استاد معروف توضیح بدی؟؟
    ممنون
    مثلا یه استاد خیلی غول توی رشته عمران توی اون دانشگاه باشه که بخاطر فعالیتهای پژوهشی معروف باشه یا ارتباطاتی با اونور داشته باشه که بتونه شما رو ترانسفر کنه که صدالبته به تلاش شما و کسب معدل عالی نیازمنده. در غیر این صورت خیلی تفاوتی نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)