صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 190

موضوع: آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

سلام مهربانان

اخیرا موسسه ای با نام موسسه آموزشی فرزانگان خوارزمی برای برگزاری آزمون آیلتس توسط سازمان سنجش مورد تایید قرار گرفته است.

لطفا از این تالار جهت بحث و گفتگو پیرامون ثبت نام آزمون آیلتس در این مرکز استفاده نمایید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت این موسسه مراجعه فرمایید.

لطفا از این تالار فقط برای موضوعات مرتبط با عنوان تاپیک (ثبت نام) استفاده نمایید و برای بیان تجربیات خود از این مرکز به تالار زیر مراجعه فرمایید :

تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

ببینید از لحاظ وابستگی به سنتر دبی وضعیتی مشابه موسسه xxx دارد (نمیتونم اسمشو ببرم چون احتمالا اگر قبلا با موسسه xxx سروکار داشتید خاطرات بد این موسسه رو ناخداگاه به خوارزمی هم ربط میدید.). موسسه xxx هم که ازمون برگزار میکرد، ممتحنینی که داشت هم ایرانی بودند و هم خارجی. الان تهران ایلتس و دانشگاه ازاد (البته فکر کنم ازاد کمتر) هم ممتحن خارجی دارد. الان واقعا نمیشه راجع به هیچ مورد این موسسه قضاوت کرد. باید دوتا ازمون برگزار کنه و نتایج و بازخورد داوطلبین بیاد تا یکسری موارد مشخص بشه.

موفق باشید
    ویرایش توسط Simon : January 8th, 2014 در ساعت 12:16 AM دلیل: حذف نقل قول حذف شده.

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering,barajin

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

دوست عزیز شما که خوارزمی ثبت نام کردین با کارته ملی میشه ؟ هنوز باز هست ؟ منم مثل شما ۱۳ ام آزمون دارم اما خوب اونجا هم تازه تاسیس هست و اعتباری بش نیست، امیدوارم تا قبل از ما که ۳ آزمون دیگه برگزار میکنه نرمال بشه این موسسه

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

نقل قول نوشته اصلی توسط asd12345 نمایش پست ها
    ببینید از لحاظ وابستگی به سنتر دبی وضعیتی مشابه موسسه xxx دارد (نمیتونم اسمشو ببرم چون احتمالا اگر قبلا با موسسه xxx سروکار داشتید خاطرات بد این موسسه رو ناخداگاه به خوارزمی هم ربط میدید.). موسسه xxx هم که ازمون برگزار میکرد، ممتحنینی که داشت هم ایرانی بودند و هم خارجی. الان تهران ایلتس و دانشگاه ازاد (البته فکر کنم ازاد کمتر) هم ممتحن خارجی دارد. الان واقعا نمیشه راجع به هیچ مورد این موسسه قضاوت کرد. باید دوتا ازمون برگزار کنه و نتایج و بازخورد داوطلبین بیاد تا یکسری موارد مشخص بشه.

موفق باشید
    من امروز با موسسه تماس گرفتم یه خانمی برداشتن درمورد اگزمینر ها پرسیدم . گفتن بین المللی هستن و از دبی میان . من تاکید هم کردم که از ایران هستن گفتن نه . گفتن ما از طرف CES دبی هستیم .
    حالا دیگه نمیدونم چقدر قابل اعتماد هستن . اصلا خارجی بودنشون منکته مثبتی یا نه ؟
    امیدوارم نمره دادنشون مثل ایرسافام نشه فقط .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milano_eng نمایش پست ها
    من امروز با موسسه تماس گرفتم یه خانمی برداشتن درمورد اگزمینر ها پرسیدم . گفتن بین المللی هستن و از دبی میان . من تاکید هم کردم که از ایران هستن گفتن نه . گفتن ما از طرف CES دبی هستیم .
    حالا دیگه نمیدونم چقدر قابل اعتماد هستن . اصلا خارجی بودنشون منکته مثبتی یا نه ؟
    امیدوارم نمره دادنشون مثل ایرسافام نشه فقط .
    سلام

من هم امروز تماس گرفتم و گفتند که اوراق در دبی تصحیح میشه و سپس به ایران ارسال میشه. بنظرم اگزمینر خارجی بودن نکته منفی نمیتونه باشه، مثلا سنتر استانبول هم به این صورت نیست که ممتحنها همه ترک باشن. من خودم با ممتحنهای هندی مشکل دارم، چون واقعا فهمیدن اینکه چی میگن سخته. خوشحال میشم نظر دوستان با تجربه رو هم بشنویم.

نقل قول نوشته اصلی توسط asd12345 نمایش پست ها

موفق باشید
    من نمیدونم چرا پستهام پاک میشه ؟
    درسته ولی الان دیگه شرایط سخت گذشته نیست . احتمالا همه به خوبی و خوشی آزمونها را برگزار میکنن و فقط مونده شرایط برگزاری و نمره دادن .

من زنگ زدم به این موسسه شرایط ثبت نام را پرسیدم . گفتن همه اگزمینرها از خارج میان من تاکید هم کردن که ایرانی نیستن ؟ گفتن نه از دبی میان. گفتن از طرف CES دبی هستیم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Milano_eng نمایش پست ها
    من نمیدونم چرا پستهام پاک میشه ؟
    درسته ولی الان دیگه شرایط سخت گذشته نیست . احتمالا همه به خوبی و خوشی آزمونها را برگزار میکنن و فقط مونده شرایط برگزاری و نمره دادن .

من زنگ زدم به این موسسه شرایط ثبت نام را پرسیدم . گفتن همه اگزمینرها از خارج میان من تاکید هم کردن که ایرانی نیستن ؟ گفتن نه از دبی میان. گفتن از طرف CES دبی هستیم .
    سلام

عجب! منم دیشب اینجا پست گذاشتم ولی ظاهرا پاک شده. منم دیروز زنگ زدم بهشون و گفتند که اوراق امتحانی به دبی ارسال و اونجا تصحیح میشه. دوستان با تجربه اگر نظر خاصی در این مورد دارند خوشحال میشیم استفاده کنیم.

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" ايرسافام"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

نقل قول نوشته اصلی توسط h_hashemi_k نمایش پست ها
    دوست عزیز شما که خوارزمی ثبت نام کردین با کارته ملی میشه ؟ هنوز باز هست ؟ منم مثل شما ۱۳ ام آزمون دارم اما خوب اونجا هم تازه تاسیس هست و اعتباری بش نیست، امیدوارم تا قبل از ما که ۳ آزمون دیگه برگزار میکنه نرمال بشه این موسسه
    من وقتی داشتم فرم ثبت نام را پر میکردم میتونستیم شماره کارت ملی را وارد کنیم اما یک تذکر داده بودن و نوشته بودن از موسسه ای که ثبت نام میکنید در مورد کارت شناساییتون سوال کنید .
    بهتره زنگ بزنید بپرسید .

Junior Member

سلام

من برای ازمون 22 فوریه ثبت نام کردم میخواستم بدونم بعد ثبت نام اگر تا 48 ساعت فیش بانکی ایمیل نشه میتونیم باز دوباره ثبت نام مجدد کنم؟
    برای من امتحان اوایل مارچ بهتره ولی چون بعد 22 ام تاریخی اعلام نشده میترسم امتحانی هم درکار نباشه و همین تاریخ هم پر بشه نظر بقیه چیه هنوز رزرو اولین تاریخ این موسسه بسته نشده ظرفیت هم که اعلام نکردن چطوریه کسی میدونه؟

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران، مدیریت ساخت - علم و صنعت ایران

دوستان کسی می دونه این مرکز march - General برگزار می کنه یا خیر؟ تلفنشون رو که جواب نمی دن.

صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)