صفحه 13 از 19 نخستنخست ... 345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 190

موضوع: آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- علوم فنون مازندران

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

سلام بچه ها
    من قبلا 2 بار آیلتس تهران امتحان دادم و از نمرات اسپیکینگ و رایتینگم راضی نبودم.
    با توجه به صحبت بچه ها می خواستم خوارزمی ثبت نام کنم. ولی سایتشون یجوری عجیب و غریب شده
    با توجه به اینکه قبلا به british council لینک میداد و الان نمی ده یکمی نگران کننده شده
    من برای 10th July می خوام ثبت نام کنم ولی نگرانم مثل دین و دانش مجوزش اینا لغو بشه و حالا بدو دنبال پولت
    لطفا اگر اطلاعاتی بدست اوردید اینجا بیان کنید که بقیه هم بتونن استفاده کنن

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

دوستانی که ثبت کرده بودن چی شد؟ مگه قرار نبود ایمیل ها رو باز کنند و تاییدیه هارو بفرستند؟ آمده؟قطعی شد؟؟؟ لطفا .....خبر دهید.........

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh2 نمایش پست ها
    دوستانی که ثبت کرده بودن چی شد؟ مگه قرار نبود ایمیل ها رو باز کنند و تاییدیه هارو بفرستند؟ آمده؟قطعی شد؟؟؟ لطفا .....خبر دهید.........
    دوست عزیز
    تاییدیه به چه دردی میخوره؟؟
    وقتی آزمون های خوارزمی در هیچ سایت رسمی (آیلتس ، بریتیش کانسیل) ثبت نشده تاییدیه چه اعتباری داره؟؟
    به راحتی میشه یه ایمیل بزنن بگن تایید میگردد آزمون شما!!!!!!!!

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

من تماس گرفتم اطمینان داد گفت همه چیز اوکی نگران نباشید هم میتونید از سازمان سنجش آمار بگیرید هم اینکه اطلاعات آرمون تا آخر هته یا اوائل هفته تو سایت بریتیش کانسیل خواهد آمد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    شانس حالا ما گفتیم تو ایران یک جا استاندارد پیدا شد مثل ادمیزاد امتحان بگیرن اونم که اینطوری شد.... اگر دیدید نشد برید خود کردستان خوب امتحان بدید بهتر از هیجی هست...
    سلام دوست عزیز

من دو بار خوارزمی امتحان دادم و از خود مرکزش واقعا راضی بودم. ولی با توجه به توصیه اگزمینر پوریا تصمیم گرفتم ایران امتحان ندم. امروز برای 12 July تو اربیل، کردستان عراق، ثبت نام کردم. شما در مورد این مرکز اطلاع دارید؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام نه اطلاعی ندارم...
    دیگه ثبت نام کردید تحقیق لازم نیست دیگه بشین روی نقاط ضعف کار کن... من احتمالا یا ایرسافام یا خوارزمی امتحان میدم... مراکز دیگه صداقت را نشون بده و امکانات به روز بگذارند وگرنه تا جند وقت دیگه اگزمینر هاشون باید از مراقب ها امتحان بگیرند... هدفون باید باشه استاندارد نیست کار اینا... چک کن که هدست داشته باشه اربیل...

نقل قول نوشته اصلی توسط nsm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من دو بار خوارزمی امتحان دادم و از خود مرکزش واقعا راضی بودم. ولی با توجه به توصیه اگزمینر پوریا تصمیم گرفتم ایران امتحان ندم. امروز برای 12 July تو اربیل، کردستان عراق، ثبت نام کردم. شما در مورد این مرکز اطلاع دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoojabbar نمایش پست ها
    من می خوام خوارزمی امتحان بدم اما هزینه ارسال کارنامه به دانشگاه خیلی زیاده هر مقصد 150.000 تومان، مگه میشه!!!!!!!!! کسی از مراکز دیگه خبر داره؟
    دوست من 18 فروردین کارنامه اش رو از ایرسافام فرستاد فرانسه حدودا 60 هزار تومن، شاید اشتباه می منید چون این پول پست هست 5 کارنامه اول من شنیدم مجانیه!

Junior Member

دوست عزیز فرقی نمیکنه و این هزینه در همه مراکز همینه. در واقع این هزینه را به DHL می دید که مدرک رو میفرسته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nsm نمایش پست ها
    دوست عزیز فرقی نمیکنه و این هزینه در همه مراکز همینه. در واقع این هزینه را به DHL می دید که مدرک رو میفرسته.
    فکر نمی کنم رایگان باشه. برای هر مدرک اضافی باید هزینه ای داده بشه. برای اطلاع دقیق می تونید از DHL سوال کنید. من آخرین تماسی که داشتم با این شماره بود و آقای فائز پاسخ گوی سوالات در مورد ایلتس بود : 02184079

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoojabbar نمایش پست ها
    من می خوام خوارزمی امتحان بدم اما هزینه ارسال کارنامه به دانشگاه خیلی زیاده هر مقصد 150.000 تومان، مگه میشه!!!!!!!!! کسی از مراکز دیگه خبر داره؟
    ////////////////////
    سلام. آره دوست عزیز. ظاهرا کمی بالاتر از جاهای دیگر است و از 1 تا 5 تا درخواست هزینه اش 150.000 تومان جهت صدور+ مبلغی جهت پست با (تنها انتخاب این مرکز)DHL که من پرسیدم اونم150.000 تومان و رویهم 300.000 تومانی آب میخورد. رایگانی هم بصورت ارسال کاغذی در کار نیست! همه این هزینه های بالا هم بخاطر اینه که واقعا بریتیش کنسیل ایران را ساپورت نکرده و اینها از طریق امارات عمل میکنند.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! بازهم بپرسید والبته الان که شرایطشون هم مبهمه و دوستانی که ثبت نام کردن هم خبر ندادن که تاییدیه ثبت نامشون اومد یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)