صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 910111213141516171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 190

موضوع: آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

سلام دوستان
    من آزمون 12 جولای خوارزمی رو دادم. از خود امتحانم راضی هستم چون سطح زبانم خوبه و مشکلی با خود آزمون نداشتم.
    ولی اکیدا به همه دوستان پیشنهاد میکنم از ثبت نام و امتحان دادن با خوارزمی منصرف بشن که واقعن یه فااااااااجعه س. بسیار بی نظمن. حتی برای اطلاع دادن روز امتحان شفاهی یه زنگ نزدن! من خودم زنگ زدم روز قبلش! روز امتحان شفاهی توی اون گرما توی راهرو تنگ یه عاااااالمه آدم منتظر بودن نوبتشون بشه! من بعد از دو ساعت و نیم یه لنگ پا وایسادن نوبتم شد. اگزمینرها که دیگه داغون: البته من شاااااانس آوردم اگزمینرم کانادایی بود ولی بقیه شون دو تا ایرانی و یه هندی (!) و یه آفریقایی بودن!!! نمیدونم به جز کانادایی کدومشون نیتیو محسوب میشن؟! روز کتبی هم همینطور. یعنی از ساعت 7 و نیم که رفتیم ساعت 1 و نیم امتحان تموم شد! برگزارکننده ها هم دو تا عرب و دو تا فیلیپینی و یه هندی بودن با چن تا ایرانی. از نظر من برخوردشون بی ادبانه بود و انگار طلب داشتن. فک میکردن خیلی کارشون درسته در حالی که نبود. انگار خیلی لطف کردن اومدن اینجا پولای ما رو میگیرن تا امتحان بگیرن! اون برگزارکننده های ایرانی هم اطلاع درست و حسابی حتی از مرکز خودشون نداشتن طوری که وقتی من آخر امتحان پرسیدم نتایج رو باید از کجا ببینیم گف نمیدونم!!! بعد از اعلام نتایج آزمون هم که من یه مشکلی با سایت داشتم و زنگ زدم موسسه انگار طلب کارن! به جای اینکه درست پیگیری کنن و جواب آدمو بدن میپیچونن!
    خلاصه فقط اعصابتونو خورد میکنین و عزت و احترام خودتونو میدین دست چن تا آدم بی شخصیت. به نظر من این کارو نکنین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

سلام

متاسفانه من برای آزمون جنرال2 آگست در خوارزمی ثبت نام کرده بودم.امروز به من اطلاع دادند که آزمون در تاریخ 16 آگست در ایرسافام برگزار میشه!!!نگرانم .کسی اینجا هست که شرایط من را داشته باشه؟

Junior Member

دوستان من با موسسه خوارزمی 10 جولای امتحان دادم، بعد از 13 روز نتایج توی سایت آیلتس آمد ولی هنوز از کارنامه خبری نیست و زنگ هم که میزنی بهشون هیچ جواب روشن و مشخصی نمیگیری که با توجه به عملکردشون خیلی هم دور از ذهن نیست. پیشنهادم اینه که کلا زمان انتخاب مرکز امتحان فکر کنید اصلا چنین گزینه ای وجود ندارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aidini نمایش پست ها
    دوستان من با موسسه خوارزمی 10 جولای امتحان دادم، بعد از 13 روز نتایج توی سایت آیلتس آمد ولی هنوز از کارنامه خبری نیست و زنگ هم که میزنی بهشون هیچ جواب روشن و مشخصی نمیگیری که با توجه به عملکردشون خیلی هم دور از ذهن نیست. پیشنهادم اینه که کلا زمان انتخاب مرکز امتحان فکر کنید اصلا چنین گزینه ای وجود ندارد.
    نتيجه من كه تو سايت آيلتس هم نيست!!!

Junior Member

خدا رو شکر که کلا این مرکز از لیست مراکز سایت Ielts.org حذف شد. خوشبختانه هم نه سایتی ازشون به جا مونده نه اسمی.
    من ازماه می دنبال امتحان دادن بودم که متاسفانه فقط همینجا خالی داشت که ای کاش همچین خبطی نکرده بودم و منتظر میموندم یه جا دیگه امتحان میدادم. امتحان اولم 21 جون با اینها بود که 3 روز مانده به امتحان کنسل کردن به 10 جولای، از اون تاریخ هم نزدیک یک ماه میگذره هنوز معلوم نیست کارنامه میدن، نمیدن، با عربهای برگزارکننده به مشکل خوردن، پولو درست ندادن عربها کارنامه رو گرو گرفتن؟

Junior Member

سلام دوستان من هم 2 آگوست امتحان داشتم که زنگ زدن برای 16 آگوست انداختم با موسسه ایرسافام واقعآ وقتی که از من گرفتند فقط میخوام امتحان بدم خیالم راحت بشه که اگر نمره خوب نیاوردم دوباره ایرسافام ثبت نام کنم

Junior Member

كارنامه هاي خوارزمي اومده من ديروز گرفتم

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

گویا مثل اینکه دارن تلاش میکنن دوبار مجوز بگیرن من زنگ زدم کفت گرفتیم فقط مونده تاریخ برگزاری آزمونا

Junior Member sanuser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

سلام دوستان؟
    آزمون کتبی و شفاهی خوارزمی کجا برگزار میشه؟ من شهریور می خوام امتحان بدم. ممتحن های اسپیکینگش کجایی هستن؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

سلام دوستان، من ۵ آپریل ۲۰۱۴ امتحان دادم اینجا، بعد اعتراض زدم، خورد به تعطیلی مرکز احتمالا. الان جواب رو لازم دارم، چه طوری باید پیگیری کنم، واقعاااا لازمش دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)