صفحه 4 از 19 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 190

موضوع: آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

سلام .
    دوستانی که در این مرکز امتحان دادید : میخواستم از نحوه ی ثبت نام بپرسم .
    نحوه ی ثبت نام مثل تهران آیلتس هست که یک روز باز میشه ؟ یا در چند روز میشه ثبت نام کرد .

و اینکه من توی سایت timetable برای امتحان های آیندشون پیدا نکردم یا test schedule . آیا همچین بخشی داره ؟؟؟؟ من میخوام امتحان 28 جون رو بدم . میخوام ببینم این موسسه برگذار میکنه با نه ؟؟؟!!
    اگه همچین قسمتی داره میشه لینکش و بذارید ؟؟؟؟؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    سلام .
    دوستانی که در این مرکز امتحان دادید : میخواستم از نحوه ی ثبت نام بپرسم .
    نحوه ی ثبت نام مثل تهران آیلتس هست که یک روز باز میشه ؟ یا در چند روز میشه ثبت نام کرد .

و اینکه من توی سایت timetable برای امتحان های آیندشون پیدا نکردم یا test schedule . آیا همچین بخشی داره ؟؟؟؟ من میخوام امتحان 28 جون رو بدم . میخوام ببینم این موسسه برگذار میکنه با نه ؟؟؟!!
    اگه همچین قسمتی داره میشه لینکش و بذارید ؟؟؟؟؟
    مرسی
    سلام

این موسسه شبیه آیلتس تهران نیست. بدون پروفایل ساختن می تونید ثبت نام کنید و دردسرای بقیه موسسه ها رو نداره
    هنوز باز نشده برای جون فقط تا April‌باز شده

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD International Law & European Law - Università degli studi di Firenze

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

سلام دوستان؛
    من 4 April امتحان دارم اما هیچ ایمیلی یا sms بهم نرسیده که ساعت و محل برگزاری رو مشخص کنه.
    چه زمانی خبر میدن و آیا چه چیزی لازمه ببرم سر جلسه امتحان؟

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

نقل قول نوشته اصلی توسط syawash_m17 نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    من 4 April امتحان دارم اما هیچ ایمیلی یا sms بهم نرسیده که ساعت و محل برگزاری رو مشخص کنه.
    چه زمانی خبر میدن و آیا چه چیزی لازمه ببرم سر جلسه امتحان؟
    سلام

وقتی پول را پرداخت می کنید و فیش را براشون ایمیل می کنید یه ایمیل confirm براتون میاد که جزییات امتحان (به جز زمان اسپیکینک) توش ذکر شده.
    اگه به دستتون نرسیده و پول را پرداخت کردید حتما یه زنگ بزنید سریع جواب میدن.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar8564 نمایش پست ها
    سلام

وقتی پول را پرداخت می کنید و فیش را براشون ایمیل می کنید یه ایمیل confirm براتون میاد که جزییات امتحان (به جز زمان اسپیکینک) توش ذکر شده.
    اگه به دستتون نرسیده و پول را پرداخت کردید حتما یه زنگ بزنید سریع جواب میدن.

موفق باشید
    باسلام خدمت دوستان عزیز
    یکی ازدوستان من قصد شرکت در این موسسه رو داره
    دوستان کسی اینجا امتحان داده؟راضی بوده؟
    نحوه ثبت نامی که منم از سایتشون چک کردم عجیب بود دیگه خیلی وقته کارا الکترونیکی شده و اسکن فیش و ... قدیمی شده!
    این ایمیلی هست که باید براشون فیش اسکن شده رو ایمیل کنی؟support@ieltskharazmi.com
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power, Islamic Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    دوست عزیز هر چی تو سایت نوشته من اون رو میگم از خودم نمیگم هم برای آنلاین نوشته هم بانکی ولی من خودم از طریق بانک پرداخت کردم.
    با سلام خدمت دوستان عزيز
    من 5 ايپريل با اين مركز در هتل اسقلال امتحان جنرال دادم.
    اولا پرداخت بايد حضوري باشه و جايي ننوشته پرداخت آنلاين قابل قبوله فقط رجيستريشن آنلاين دارن.
    دوما براي كساني كه پرسيدن تايم تيبل كجاست بايد برين قسمت بالاي صفحه سمت راست روي register كليك كنين بعد از سمت چپ تاريخي كه مي خواين و شهر و نوع امتحان رو مشخص مي كنين بعد find رو مي زنين اونوقت يه صفحه باز ميشه كه امتحانهاي موجود رو براتون مياره.

Junior Member

من ثبت نام کردم برای 24 April -
    کی مشخص میشه امتحان اسپیکینگم کیه؟ پیامک میدن یا ایمیل.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power, Islamic Azad University

نقل قول نوشته اصلی توسط mzam نمایش پست ها
    من ثبت نام کردم برای 24 April -
    کی مشخص میشه امتحان اسپیکینگم کیه؟ پیامک میدن یا ایمیل.
    با سلام
    تقریبا ۱۰ تا ۱۲ روز قبل بهت اطلاع میدن ه پیامک هم ایمیل چند روز قبل امتحان هم تلفنی اطلاع میدن با من دوبار تماس گرفتن.

سلام.منم برا 24april ثبت نام کردم ولی هنوز چیزی نگفتن راجع به اسپیکینگ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- علوم فنون مازندران

سلام
    بچه ها چرا تاریخ بعد از 24April باز نمیشه؟
    بقیه سنتر ها تا 1 ماه بعدشم باز و ثبت نام کردن ولی از فرزانگان خوارزمی خبری نیست
    ممکنه دیگه امتحان برگزار نکنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)