صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 190

موضوع: آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

سلام
    من امروز صبح تماس گرفتم گفتن تو May امتحان ندارن و امتحان بعدی تو June هست که البته هنوز تو سایت باز نشده برای ثبت نام.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

سلام٬
    من برای تاریخ ۲۴ آپریل (۴ اردیبهشت) در این موسسه ثبت نام کردم٬ اما برای اطلاع از محل و ساعت امتحان٬ تا الان نه ایمیل دریافت مردم نه پیامکی.
    موقع ثبت نام یک ایمیل confirm اومد که شماره account رو داشت و آدرس موسسه اما به محل و ساعت امتحان اشاره ای نکرده.
    به شماره موسسه (۸۸۶۷۳۵۰۳) هم که زنگ می زنم قطع هست و یک پیام ضبط شده که میگه به دلیل عدم پرداخت تلفن قطع شده٬ ایمیل هم به support@ieltskharazmi.com زدم و خواستم که زمان دقیق و محل رو بگن که بعد از ۲ روز هنوز جوابی نگرفتم.
    راستش کم کم نگران شدم که داستانی هست یا نه؟!!
    دوستانی که تو این تاریخ تو خوارزمی ثبت نام کردین٬ آیا به شما اطلاع دادن یا مشکل مشابهی دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pai نمایش پست ها
    سلام٬
    من برای تاریخ ۲۴ آپریل (۴ اردیبهشت) در این موسسه ثبت نام کردم٬ اما برای اطلاع از محل و ساعت امتحان٬ تا الان نه ایمیل دریافت مردم نه پیامکی.
    موقع ثبت نام یک ایمیل confirm اومد که شماره account رو داشت و آدرس موسسه اما به محل و ساعت امتحان اشاره ای نکرده.
    به شماره موسسه (۸۸۶۷۳۵۰۳) هم که زنگ می زنم قطع هست و یک پیام ضبط شده که میگه به دلیل عدم پرداخت تلفن قطع شده٬ ایمیل هم به support@ieltskharazmi.com زدم و خواستم که زمان دقیق و محل رو بگن که بعد از ۲ روز هنوز جوابی نگرفتم.
    راستش کم کم نگران شدم که داستانی هست یا نه؟!!
    دوستانی که تو این تاریخ تو خوارزمی ثبت نام کردین٬ آیا به شما اطلاع دادن یا مشکل مشابهی دارید؟
    شماره موسسه خوارزمی تو سایت شون آخرش 5 نه 3. به این شماره زنگ بزن (3505 67 88).

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

سلام بچه ها
    با توجه به اینکه سایت تاریخی رو اعلام نکرده واسه ماه های آینده ، از کجا باید مطمئن شد دو ماه دیگه آزمون برگزار میشه یا نه ؟ من ژوئن باید امتحان بدم اما نمی دونم آزمونای اون ماه هم کنسل شده یا نه ؟ میشه راهنماییم کنید

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

سلام

دوستانی که 24 آپریل این موسسه امتحان دارند. اسپیکینگ طبق گفته خود موسسه (امروز باهاشون تماس گرفتم) بعد از امتحان کتبی خواهد بود.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

سلام
    منم زنگ زدم و گفتش شایدیسریها جمعه مصاحبه باشه و یسری هم شنبه.به منم هنوز میل و پیامک جهت اطلاع دقیق ندادن

سلام
    الان با من تماس گرفتن گفتن 7.30 صبح پنجشنبه هتل استقلال باشم. 2 ظهر جمعه هم اسپکینگ میرداماد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD International Law & European Law - Università degli studi di Firenze

سلام

با من هم تماس گرفتن و گفتن شنبه ساعت 1 Speaking داری!

نقل قول نوشته اصلی توسط elisab نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    با توجه به اینکه سایت تاریخی رو اعلام نکرده واسه ماه های آینده ، از کجا باید مطمئن شد دو ماه دیگه آزمون برگزار میشه یا نه ؟ من ژوئن باید امتحان بدم اما نمی دونم آزمونای اون ماه هم کنسل شده یا نه ؟ میشه راهنماییم کنید

حتی وب سایتش هم دیگه باز نمیشه. میگه : Page Not Found
    شما چی؟ به وب سایتش دسترسی دارید؟

Junior Member

دیروز باز نمیشد اما امروز درست شد سایت ولی همچنان تاریخی رو اعلام نکرده ... من حتما باید ژوئن امتحان بدم ، اگه منتظر بمونم و آزاد و باقی موسسه ها رو از دست بدم ... اینم ثبت نام نکنه چی ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)