صفحه 6 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 190

موضوع: آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

نقل قول نوشته اصلی توسط elisab نمایش پست ها
    دیروز باز نمیشد اما امروز درست شد سایت ولی همچنان تاریخی رو اعلام نکرده ... من حتما باید ژوئن امتحان بدم ، اگه منتظر بمونم و آزاد و باقی موسسه ها رو از دست بدم ... اینم ثبت نام نکنه چی ؟!
    فكر ميكنم بهتره با خود موسسه تماس بگيريد شايد بتونن جوابتون رو بدن.

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

دیروز باز نمیشد اما امروز درست شد سایت ولی همچنان تاریخی رو اعلام نکرده ... من حتما باید ژوئن امتحان بدم ، اگه منتظر بمونم و آزاد و باقی موسسه ها رو از دست بدم ... اینم ثبت نام نکنه چی ؟!
    سلام

زنگ بزنید به موسسه.

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BA.Urbanism & MA.Urban Planning

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

سلام دوستان
    امتحان اسپیکینگ این موسسه قبل از آزمون کتبی هست یا بعدش؟
    کسایی که امتحان دادن دقیقن چقدر قبل یا بعد از آزمون کتبی اسپیکیتگ داشتن؟

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

نقل قول نوشته اصلی توسط khalilisarah نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امتحان اسپیکینگ این موسسه قبل از آزمون کتبی هست یا بعدش؟
    کسایی که امتحان دادن دقیقن چقدر قبل یا بعد از آزمون کتبی اسپیکیتگ داشتن؟
    سلام.من 24 اپریل امتحان دادم.تا اینجا که همه امتحانا برگذار شده اسپیکینگش بعدش بوده.ولی اگه تعداد زیاد باشه شاید قبلشم باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam10701 نمایش پست ها
    سلام.من 24 اپریل امتحان دادم.تا اینجا که همه امتحانا برگذار شده اسپیکینگش بعدش بوده.ولی اگه تعداد زیاد باشه شاید قبلشم باشه
    ممنونم دوست عزیز
    ممکنه بگید چند روز بعدش؟ چون من GRE هم دارم و نمی خوام تداخل پیدا کنن .. و اینکه جواب آزمون 2 هفته ای میاد؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط khalilisarah نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز
    ممکنه بگید چند روز بعدش؟ چون من GRE هم دارم و نمی خوام تداخل پیدا کنن .. و اینکه جواب آزمون 2 هفته ای میاد؟
    ممنون
    سلام

قانون خاصی نداره . مثلا یه آزمونش هم قبل امتحان کتبی بود و هم بعد ولی 24 آپریل از همون روز امتحان کتبی بچه ها امتحان اسپیکینگ داشتند تا 4 روز بعدش. کلا شما یه هفته قبل تا یک هفته بعد آزمون را در نظر بگیرید.
    جواب هم دو هفته ای میاد
    موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوست عزیز شرایط من هم مثل شماست . امروز تماس گرفتم گفتند اوایل هفته آینده به سایت سر بزنید.

Junior Member

سلام،امروز جواب های 24 April اومده اما نمیدونم چرا مشخصات منو قبول نمیکنه،آیا کسی هم مثل من این مشکل داره؟

Junior Member

سلام

مشخصات من هم قبول نمیکنه. تماس گرفتم گفتن فقط تاریخ رو باز کردن و هنوز نتایج رو وارد نکردن و اینکه تا آخر وقت وارد می شه!

سلام چرا سایت باز نمیشه وهمچنان تاریخی رو اعلام نکرده واسه ژوئن ! ،راستی اینکه نوشته واسهپیش ثبت نام آزمون های موسسه آموزشی خوارزمی ، اون مدارک را به آدرسی که دادن ایمیل کنیم . میتونیم هزینه آزمون رو فعلا واریز کنیم که جامون محفوظ باشه تا وقتی تاریخ ها رو واسه آزمون برنند یا نمیشه؟ من حتما باید ژوئن امتحان بدم میترسم از دستش بدم!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)