صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 93

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

سلام مهربانان

اخیرا موسسه ای با نام موسسه آموزشی فرزانگان خوارزمی برای برگزاری آزمون آیلتس توسط سازمان سنجش مورد تایید قرار گرفته است.

لطفا از این تالار فقط جهت بیان تجربیات خود در این مرکز استفاده نمایید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت این موسسه مراجعه فرمایید.

برای بیان سوالات خود پیرامون نحوه ثبت نام به تالار زیر مراجعه فرمایید :
    آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز)

با تشکر
    ویرایش توسط nimaafshar8 : December 25th, 2013 در ساعت 11:11 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

من در یک سال اخیر 3 بار آزمون آیلتس دادم و آخریش ایرسافام بود (18 ژانویه) و کمترین نمره اسپیکینگ در این مرکز گرفتم. از نظر من این مرکز در اسپسکینگ بدترین نمره میده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

نقل قول نوشته اصلی توسط soilscientist نمایش پست ها
    دوست عزیز نمره اتون تو مرکز ایرسافام چطور بود؟ من 13 فوریه اونجا امتحان دارم و کلی نکات منفی درباره شون شنیدم. ممنون می شم شما هم نظرتونو بگید.
    من پاسخمو دادم اما نمیدونم چرا پاکش کردن. انشالله اینو پاک نکنند.

ایرسافام عالی بود.
    با اینکه اسپیک باور نداشتم بالای 5.5 بهم بده 6.5 داد. شرایط امتحان خیلی خوب بود. اروم خوش برخورد بدون استرس.
    خوارزمی هم عالی بود.
    تو خوارزمی کلا 56 نفر بودیم. گوشی هدفون معرکه بود. راست کاره جاخالیاست. 10 تای اول 10 تای اخر همش جا خالی بود که میتونم بگم 18 تا از این 20 تارو زدم. اسپیک هم امروز دارم. ریدینگ رایتینگ هم معمولی بود. فضای امتحان نوع برخورد عالی بود. من 3تامرکز امتحان دادم.
    ازاد 5 هفته پیش :
    L 5 R 6.5 S 5.5 W 5.5 اورال 5.5
    ایرسافام 2هفته پیش :
    L 6 R 6.5 S 6.5 W 6.5 اورال 6.5
    خوارزمی دیروز دادم که نمرش بیاد میگم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid22 نمایش پست ها
    من پاسخمو دادم اما نمیدونم چرا پاکش کردن. انشالله اینو پاک نکنند.

ایرسافام عالی بود.
    با اینکه اسپیک باور نداشتم بالای 5.5 بهم بده 6.5 داد. شرایط امتحان خیلی خوب بود. اروم خوش برخورد بدون استرس.
    خوارزمی هم عالی بود.
    تو خوارزمی کلا 56 نفر بودیم. گوشی هدفون معرکه بود. راست کاره جاخالیاست. 10 تای اول 10 تای اخر همش جا خالی بود که میتونم بگم 18 تا از این 20 تارو زدم. اسپیک هم امروز دارم. ریدینگ رایتینگ هم معمولی بود. فضای امتحان نوع برخورد عالی بود. من 3تامرکز امتحان دادم.
    ازاد 5 هفته پیش :
    L 5 R 6.5 S 5.5 W 5.5 اورال 5.5
    ایرسافام 2هفته پیش :
    L 6 R 6.5 S 6.5 W 6.5 اورال 6.5
    خوارزمی دیروز دادم که نمرش بیاد میگم
    سلام دوست عزیز
    من 22 فوریه خوارزمی امتحان دارم،میخوام بدونم شرایط برگزاری چطور بود؟چی بردید با خودتون سره امتحان؟محیطش گرم بود یا سرد؟آیا امتحان اسپیکینگ هم همون محل امتحان کتبی بود؟

من 1 فبریه امتحان دادم .
    2 روز قبل از امتحان کتبی تاریخ و روز امتحان اسپیکینگ را هم خودشون تماس گرفتن گفتن و هم با اس ام اس و ایمیل خبر دادن .
    امتحان کتبی هتل استقلال برگزار شد . از در که وارد ساختمان شدیم هر چی وسیله داشتیم گرفتن و فقط پاسپورت را بردیم داخل . بعد ازمون عکس گرفتن و پاسپورت را چک کردن و بعد هم یکی بهمون را راهنمایی کرد تا روی صندلی بشینیم . ( هر کسی هم که همراه داشت میتونست بره و داخل لابی هتل بشینه )
    توی یه سالن خیلی شیک و شکیل صندلی چیده بودن و یک میز گذاشته بودن جلوی صندلی که آب معدنی و مداد خودکار و تراش و پاک کن روش بود .
    هدفون هم مشکلی نداشت . چک هم میکردن میتونستیم اگر مشکلی بود بگیم .
    حدود 60 نفر شرکت کننده بود .
    مرتب هم همه چی چک میشد و خیلی حواسشون بود .
    امتحان اسپیکینگ هم خیابان میرداماد بود . ادرسش راحت بود . من از طرف ولی عصر رفتم راحت پیدا کردم. طبقه فوقانی یه نمایشگاه ماشین بود .
    داخل موسسه هم شربت و شکلات و بیسکویت گذاشته بود و نشستیم تا نوبتمون شد .

اگزمینر هم خودشون اومدن دنبالمون . یک خانم حدودا 60 ساله استرالیایی بودن . در مورد برخوردشون باید بگم عالی بود.
    قبل از اینکه صدا را شروع به ضبط کردن کنن کلی باهام صحبت کردن و خندیدن . بعد گفتن وقتی ضبط شروع شد چی کار کن . واقعا برخوردشون را دوست داشتم . واقعا احساس نمیکردیم که داریم امتحان ایلتس میدیم من اولش شوکه شدم . باورم نمیشد اینقدر راحت و صمیمی هستن . فکر کنید وسط سوالا با علامت دست بهم میگفتن خوب گفتی و تایید میکردن . اینقد عکس العمل نشون دادن من هی دلم میخواست صحبت کنم. البته نمرم را هنوز ندیدم ولی به نظرم تا اینجا بهترین اگزمینر ایران ایشون باشن . واقعا رفتارشون غافلگیرم کرد . راستش من وقتی دیدم نفر قبلی خیلی صحبت کردنش طول کشید نگران شدم .وقتی اومد بیرون گفتم چقدر زیاد سوال پرسید گفت اصلا نگران نباش خیلی ادم جالبیه و راست میگفت .
    فقط امیدوارم خوب نمره بدن . فعلا همینا را میگم تا نمره ها بیاد بعد بهتر میتونم نظر بدم . فقط برای برگزاری اصلا نگران نباشید خیلی خوش برخورد بودن و همه چی منظم بود .

نقل قول نوشته اصلی توسط Milano_eng نمایش پست ها
    من 1 فبریه امتحان دادم .
    2 روز قبل از امتحان کتبی تاریخ و روز امتحان اسپیکینگ را هم خودشون تماس گرفتن گفتن و هم با اس ام اس و ایمیل خبر دادن .
    امتحان کتبی هتل استقلال برگزار شد . از در که وارد ساختمان شدیم هر چی وسیله داشتیم گرفتن و فقط پاسپورت را بردیم داخل . بعد ازمون عکس گرفتن و پاسپورت را چک کردن و بعد هم یکی بهمون را راهنمایی کرد تا روی صندلی بشینیم . ( هر کسی هم که همراه داشت میتونست بره و داخل لابی هتل بشینه )
    توی یه سالن خیلی شیک و شکیل صندلی چیده بودن و یک میز گذاشته بودن جلوی صندلی که آب معدنی و مداد خودکار و تراش و پاک کن روش بود .
    هدفون هم مشکلی نداشت . چک هم میکردن میتونستیم اگر مشکلی بود بگیم .
    حدود 60 نفر شرکت کننده بود .
    مرتب هم همه چی چک میشد و خیلی حواسشون بود .
    امتحان اسپیکینگ هم خیابان میرداماد بود . ادرسش راحت بود . من از طرف ولی عصر رفتم راحت پیدا کردم. طبقه فوقانی یه نمایشگاه ماشین بود .
    داخل موسسه هم شربت و شکلات و بیسکویت گذاشته بود و نشستیم تا نوبتمون شد .

اگزمینر هم خودشون اومدن دنبالمون . یک خانم حدودا 60 ساله استرالیایی بودن . در مورد برخوردشون باید بگم عالی بود.
    قبل از اینکه صدا را شروع به ضبط کردن کنن کلی باهام صحبت کردن و خندیدن . بعد گفتن وقتی ضبط شروع شد چی کار کن . واقعا برخوردشون را دوست داشتم . واقعا احساس نمیکردیم که داریم امتحان ایلتس میدیم من اولش شوکه شدم . باورم نمیشد اینقدر راحت و صمیمی هستن . فکر کنید وسط سوالا با علامت دست بهم میگفتن خوب گفتی و تایید میکردن . اینقد عکس العمل نشون دادن من هی دلم میخواست صحبت کنم. البته نمرم را هنوز ندیدم ولی به نظرم تا اینجا بهترین اگزمینر ایران ایشون باشن . واقعا رفتارشون غافلگیرم کرد . راستش من وقتی دیدم نفر قبلی خیلی صحبت کردنش طول کشید نگران شدم .وقتی اومد بیرون گفتم چقدر زیاد سوال پرسید گفت اصلا نگران نباش خیلی ادم جالبیه و راست میگفت .
    فقط امیدوارم خوب نمره بدن . فعلا همینا را میگم تا نمره ها بیاد بعد بهتر میتونم نظر بدم . فقط برای برگزاری اصلا نگران نباشید خیلی خوش برخورد بودن و همه چی منظم بود .
    در مورد نمراتم چندتا نگته هست که میتونم بگم.
    من چند ماه قبل از اینکه خوارزمی امتحان بدم تهران ایلتس امتحان داده بودم.
    در خوارزمی نمرات اسپیکینگ و لیسنینگ و ریدینگم نیم نمره کمتر شده نمره رایتینگم هم تغییری نکرده .
    به نظر من سختگیرانه تر از تهران ایلتس نمره دادن . چون من بیشتر خونده بودم و اماده تر بودم حداقل انتظار داشتم نمراتم مثل قبل بشه نه کمتر .
    من کمبریج را که میزدم نمراتم شبیه نمراتی بود که تهران ایلتس گرفتم . برای همین فکر میکنم خوارزمی سختگیرانه نمره داده ، البته این نظر شخصی منه .
    ویرایش توسط kasek : March 1st, 2014 در ساعت 05:19 PM دلیل: برای یک کاربر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

خوارزمی معرکه بود. هم برگزاری امتحانش، هم امکاناتش، هم برخورد پرسنلش روز اسپیکینگ، هم اگزمینرشون که همونطور که گفتن یه خانم استرالیایی فوق العاده بود. در مورد نمره هم خیلی بهتر از ایرسافام بود. من ایرسافام بهم اسپیکینگ 5 داد که باعث شد اورالم پایین بیاد و مجبور شم دوباره امتحان بدم ولی 20 روز بعدش که خوارزمی امتحان دادم اسپیکینگ 7 شدم. مطمئنن من تو 20 روز نمی تونستم خیلی پیشرفت کنم تازه خودم از امتحان اول راضی تر بودم، تنها فرق ماجرا این بود که خوارزمی نمی خواست الکی به بچه ها پایین نمره بده اینو رئیس موسسشونم گفت. من 100 درصد خوارزمی رو پیشنهاد می کنم.

من دیروز امتحان دادم... قصد دارم که تجربیاتم رو بنویسم... ولی تا نمره ام نیاد شاید خیلی نتونم به خصوص در مورد نمره دادن رایتینگگ و اسپیکینگ صحبت کنم...
    -ولی به طور کلی بسیار مرکز منظم و دقیقی هستن... همه چی خوب بود و خوب برگزار شد...
    -جلسه اسپیکینگ هم یک خانم بسیار خوب و خوش برخورد نیتیو بودن همون حدودای 55-60 سال که سر موقع میومد دنبال هرکسی که نوبتش بود.... محیط هم خوب بود و اصلا استرس زا نبود... .گرچه موضوع کیو کارد من سخت بود (در رابط با family business) ولی خوب این ربطی به مرکز خوارزمی نداره...
    -هدفون هابرای لیسنینگ هم کیفیتش خوب بود ولی اکیدا به دوستان توصیه می کنم که با هدفون های بزرگ تست ها رو در منزل بزنن که به اون حالت عادت داشته باشن... من اولش یه کم انگار سختم بود و همین تمرکزم رو کم کرد... گرچه استرسم هم مزید بر علت شده بود...
    محیط برگزاری امتحان هم خوب بود و میز و صندلی ها هم مناسب و برخورد مسوولان بسیار محترمانه و در جهت کاهش استرس بچه ها...
    و در آخر...
    با آرزوی موفقیت واسه ی همه دوستان...
    واسه ما هم دعا کنین...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی. آزاد تهران مر

سلام دوستان
    من 15 فبریه خوارزمی آزمون دادم. شهریور هم آیلتس دانشگاه آزاد تهران آزمون دادم.
    1- برخود کارمندا قبل از آزمون ، روز آزمون و روز اسپیکینگ خیلی خوب بود.
    2- خانومی که روز اسپیکینگ ممتحن ما بود بسیار با آرامش و شمرده شمرده اینترویو کرد.
    3- محل برگزاری آزمون اصلی (3تا اسکیل کتبی)، یه کم دوره وقتتون رو تنظیم کنید/ هتل پارسیان استقلاله. پارک وی. من و دوستم روز قبل رفتیم و راجع ترافیک مسیرهای مختلف تحقیق کردیم. صبح آزمون یکم وقت تلف کردن و تا چک کنن کلافه شدیم اما حتا پذیرایی هم داشتن.
    4- ساعت همراهتون باشه با اون تنظیم کنید چون رو ساعت سالن اصلا نمیتونید حساب کنید واسه طی ازمون.
    5- هدفون برای لیسنینگ یه پوان مثبته چون هیچ صدای دیگه ای رو نمیشنوی. (لیسنینگ این دفعه خیلی جای خالی داشت و تند تند حرف میزدن. ما خیلی جاخالیها رو از دست دادیم.)
    6- هنوز نمرات نیومده. سوالی بود بپرسید. موفق باشید.

Junior Member

سلام به همه دوستان ، من ديروز امتحان speaking آيلتس رو توي اين مركز دادم ،،، اول بگم كه امتحان بعد از امتحان أصلي آيلتس هست،،، راجع به تجربه فقط ميتونم بگم عالي،،،من هم استانبول امتحان داده بودم هم آزاد،،، از لحاظ بر خورد پرسنل اينطوري بگم مثل استانبول كاملا دوستانه،،،، من به خاطر مسكني كه خورده بودم بخاطر بيماريم يكم حواسم جمع نبود و متاسفانه جواب سوال هاي listening رو جاي reading نوشتم ،،، داشتم جواب سوال ٣٥ رو وارد ميكردم كه يه خانم كه ممتحن بود برگم رو ديد و آروم گفت هل نشو جوابا رو اشتباه وارد كردي عيب نداره ، و سعي كرد به من آر امش بده بعد هم خانومي كه native بود و گويا مسئول بود اومد و گفت it's ok آخر جلسه هم مدير مؤسسه رو ديدم و ايشون هم به من اطمينان خاطر داد كه مشكلي نيست، براي امتحان speaking ممتحن من خانوم Linda بودن بسيار خوش برخورد،،، فقط اين رو بگم كه من قصد داشتم دوباره استانبول امتحان بدم ولي خوشحالم كه اين كار رو نكردم و اينجا رو انتخاب كردم، موفق باشيد

Junior Member

سلام دوستان
    بلاخره امروز برای اولین بار امتحان آیلتس دادم.خوارزمی واقعاً خوب بود،اصلاً استرس وجود نداشت تو محیط امتحان.اول عکس انداختند بعد رفتیم سره جامون نشستیم.سوالات هم خوب بود ولی لیسینینگ خیلی سریع می گفت.انشالله بچه هایی که امروز امتحان دادند همه نتیجه خوب بگیرند.

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)