صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 93

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

من خوارزمي امتحان دادم. برخورد پرسنل خيلي خوب بود. سالن امتحان ابتدا خيلي سرد بود، ولي بعد بهتر شد. فقط خيلي دير چك-اين شديم و همه خسته شدن. تو جيبتون خوراكي ببريد داخل سالن، متوجه نميشن، و مثل من وقت امتحان رو بخاطر خوردن ٢تا خرما از دست نميدين. چون حتي اگه در حال بيهوش شدن باشيد هم، براتون سر جلسه چيزي نميارن. بايد از سالن خارج بشيد و بيرون سالن خوراكي بخوريد.

من چند هفته قبل آيلتس آزاد امتحان دادم. برخورد پرسنل، مراقب ها و حتي مديريت در آيلتس آزاد افتضاح بود. اصولا امتحان آيلتس، آزمون بين المللي هست كه در ايران خارج از شرايط بين المللي برگزار ميشه.

تفاوت خوارزمي اما، لااقل تا الان تنها جايي بوده كه با شركت كننده هاي امتحان با احترام رفتار ميشه. نمره ها هم بهتره تو خوارزمي.
    من بعد از ديدن نتيجه امتحان آزاد، چون اصلا انتظار اون نمره رو نداشتم، به نمره ي آيلتس آزاد اعتراض زدم كه هنوز جوابش نيومده. و سريع ثبت نام كردم آيلتس خوارزمي.

آزاد 6.5 : R6.5W6S7.5L6

بعد از يه هفته كه دوباره آيلتس خوارزمي امتحان دادم، نتيجه امروز اومد:
    خوارزمي 8: R8W7.5S8L7.5

حتما آيلتس خوارزمي رو پيشنهاد ميكنم، به نظرم قابل اعتماد ترن.
    موفق باشيد.

Junior Member

این سنتر کاملا درست نمره میده ، اصلا استرس نمیدن به ویژه موقع speaking خیلی عالی رفتار میکنند ، منصفانه هم نمره میدن

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

من دیروز خوارزمی امتحان دادم .خیلی خوب بود .هم نحوه برگزاری هم سطح سوالات که متوسط بود . به نظرم مرکز خوبی هست با توجه به اینکه هدست برای لیسنینگ داره خوب تمرکز رو بالا میبره ....صندلی های نرم و برخورد خوب پرسنل هم مزید بر علت بود که من اینجا رو به همه پیشنهاد کنم

Junior Member

سلام دوستان
    من تک تک نظرهاتون را خوندم و همه نظرشون درباره خوارزمی مثبت هستش. اما همه از شرایط خوب امتحان گفتند و خیلی کم درباره نمره دادن نظر دادید. میشه لطفا بگین که آیا در اعلام نمره ها نظم دارند و دقیقا بعد از 14 روز اعلام میکنند؟ و اینکه نمره هاتون چند بودند و آیا نمره ای بوده که انتظارش را داشتید؟ اسپیکینگ و رایتینگ را چطور نمره میدن؟
    از اونجایی که من حتی ویزام را هم گرفتم و اصلا انتظار نداشتم که مرکز دین و دانش اینطوری اذیت کنه(اولا که هنوز نمره های آزمون 1 مارس را اعلام نکرده و بعد با اصرار زیاد داوطلبها یک اسمس برام اومده که اورال را 5.5 شدم!!!! واقعا داشتم شاخ در می آوردم چون دفعه قبلی که اصلا نخونده بودم تو آیلتس تهران اسپیکینگ و رایتینگ را 6.5 شدم حالا الان همه را برام زدند 5.5 واقعا خنده داره و من مجبورم خیلی سریع دوباره برای 5 آوریل خوارزمی ثبت نام کنم. امیدوارم که اینا سریع جواب نمره ها را تا 14 روز بدن!!!
    مرسی از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تک تک نظرهاتون را خوندم و همه نظرشون درباره خوارزمی مثبت هستش. اما همه از شرایط خوب امتحان گفتند و خیلی کم درباره نمره دادن نظر دادید. میشه لطفا بگین که آیا در اعلام نمره ها نظم دارند و دقیقا بعد از 14 روز اعلام میکنند؟ و اینکه نمره هاتون چند بودند و آیا نمره ای بوده که انتظارش را داشتید؟ اسپیکینگ و رایتینگ را چطور نمره میدن؟
    از اونجایی که من حتی ویزام را هم گرفتم و اصلا انتظار نداشتم که مرکز دین و دانش اینطوری اذیت کنه(اولا که هنوز نمره های آزمون 1 مارس را اعلام نکرده و بعد با اصرار زیاد داوطلبها یک اسمس برام اومده که اورال را 5.5 شدم!!!! واقعا داشتم شاخ در می آوردم چون دفعه قبلی که اصلا نخونده بودم تو آیلتس تهران اسپیکینگ و رایتینگ را 6.5 شدم حالا الان همه را برام زدند 5.5 واقعا خنده داره و من مجبورم خیلی سریع دوباره برای 5 آوریل خوارزمی ثبت نام کنم. امیدوارم که اینا سریع جواب نمره ها را تا 14 روز بدن!!!
    مرسی از پاسختون
    سلام دوست عزیز،
    خوارزمی دقیقا بعد از 13 روز جواب امتحان رو داد . واسه ما روز 13 م جمعه میشد که جواب ها آنلاین اومد و 3 روز بعد هم مدارک ارسال شد که در صورتیکه عجله داشته باشید میتونید خودتون برید از DHL تحویل بگیرید مدرک رو و همونجا هم ارسال کنید. این از این!
    نمره ها هم 90 درصد منصفانه هستش، فقط یکم توی اسپیکینگ سختگیرترند. نه اینکه بد نمره بدن ولی خیلی خوب هم توی اسپیکینگ نمره نمیدن.
    شرایط برگزاری هم همونطور که همه گفتن عالی بود. من آورال 6.5 میخواستم که گرفتم. رایتینگ و ریدینگ 6.5 شدم . اسپیکینگ رو 6 شدم ولی انتظار 6.5 داشتم . لیسنینگ رو هم 7.5 شدم.
    اگر سوال دیگه ای هست در خدمتم .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

سلام صدای هدفون و میشه کم و زیاد کرد چطوره؟ میشه توضیح بدی

Junior Member

بس تو خونه هم با همون هدفون کار کنیم دیگه نه ؟ چقدر تاثیر داشت استفاده از هدست تو نمرتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط foko نمایش پست ها
    بس تو خونه هم با همون هدفون کار کنیم دیگه نه ؟ چقدر تاثیر داشت استفاده از هدست تو نمرتون
    سلام . آره. کنارش یه دکمه برای کم و زیاد کردنش هست . اولش هم انقدر صبر میکنن تا مطمئن بشن که همه میتونن با هدفون کار کنن.

آره ، بهتره که خودتون رو از قبل به هدفون بزرگ عادت بدید . چون بزرگ بود و گوش رو محکم میگرفت چیز دیگه ای شنیده نمی شد و تمرکز بالاتر میرفت. واسه همین خیلی واسه شنیدن جواب ها کمک میکرد. من لیسنینگ رو همونطور که گفتم 7.5 زدم. فقط باید سعی کنید همون موقع که دارن تست میکنن خودتون رو بهش عادت بدید. موفق باشید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من در تاریخ 15 مارچ در این موسه امتحان دادم از نظر برخورد خوب بودن.
    صدا تو سالن زیاد بود چون تو اتاق بقلی داشتن میز جا به جا می کردن ولی تو listening که تاثیری نداشت تو دو بخش دیگه هم میشد هدست گرفت البته خیلی تاثیر نداشت ولی بد هم نبود
    امتحان speaking حرف نداشت عالی بود هم محیط هم examiner
    ولی در مورد برنامه ریزی به شدت مشکل دارن و افتضاح بود:
    1- تاریخ اسپیکینگ رو دو روز قبل اون هم از طریق تلفن اعلام کردند
    2-وسط امتحان باز ساعت و تاریخ امتحان اسپیکینگ من رو و چند نفر از دوستان تغییر کرد به دلیل اینکه examiner فرداش میخواست بره تازه زمانی که به مسئولشون گفتیم (که خارجی بود) می گفت نمیتونیم تغییرش بدیم
    3-هنوز بعد 20 روز گذشته از امتحان نمره من و بقیه دوستان نیومده و هیچ جواب دقیقی نمیدن .

Junior Member

سلام من همىن الان از امتحان اومدم. جو امتحان خىلى خىلى خوب بود.لىستنىنگ عالى و راىتىنگ فوق العاده بود. فقط به نظرم رىدىنگ خوارزمى از دانشگاه آزاد و اىلتس تهران سختره. فکر مى کنم محل ازمون بزرگترىن نکته مثبت امتحان بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)