صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 93

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیان و درخواست تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim3030 نمایش پست ها
    سلام دوستان ...چرا دیگه ابن مرکز آزمون خوارزمی تاریخ آزمون اعلام نمی کنند ...
    سلام کسی میدونه نمره رایتینگ در این موسسه به چه شکلی هست ؟ (بد نمره میدن یا خوب؟؟؟؟)

Junior Member

سلام نظرتون رو در مورد رایتینگ این موسسه میگین لطفا؟ و اینکه امتحانتون چطور بود ؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD International Law & European Law - Università degli studi di Firenze

نقل قول نوشته اصلی توسط foko نمایش پست ها
    سلام نظرتون رو در مورد رایتینگ این موسسه میگین لطفا؟ و اینکه امتحانتون چطور بود ؟؟؟
    من 24 آپریل در امتحان این موسسه شرکت کردم و امروز هم اسپیکینگ داشتم
    رایتینگ هم تسک 1 و هم 2 موضوعات خیلی ساده ای بودن و همچنین کم دردسر
    اسپیکینگ هم یه خانم نیتیو بودن که واقعاً این حس رو نمیداد که داری امتحان آیلتس میدی
    در کل از این موسسه راضی هستم و کماکان منتظر باز شدن سایتش هستم تا در تاریخ بعدیش شرکت کنم

Junior Member

محل آزمون شفاهی عالی بود.
    محل آزمون کتبی هم همین طور، فقط همون طور که اشاره شد عدم وجود سرویس بهداشتی یک مشکل بود.
    شنیدن لیسنیگ با هدفون نکته بسیار مثبتی بود.
    اگزمینرها native بودن.
    برخورد دست اندرکاران آزمون هم خوب بود.
    در کل خیلی راضی بودم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط syawash_m17 نمایش پست ها
    من 24 آپریل در امتحان این موسسه شرکت کردم و امروز هم اسپیکینگ داشتم
    رایتینگ هم تسک 1 و هم 2 موضوعات خیلی ساده ای بودن و همچنین کم دردسر
    اسپیکینگ هم یه خانم نیتیو بودن که واقعاً این حس رو نمیداد که داری امتحان آیلتس میدی
    در کل از این موسسه راضی هستم و کماکان منتظر باز شدن سایتش هستم تا در تاریخ بعدیش شرکت کنم
    از نمره رایتینگتون راضی بودین ؟؟؟ اینکه اگزمینر ها نیتیو هستند فکر کنم یه نکته مثبتی در زمینه بالا رفتن نمره رایتینگ باشه درسته ؟؟؟//؟ چون خود ایرانی ها نمره ی اصلا خوبی نمیدن

از نمرتون راضی بودین ؟؟ بویژه رایتینگ و اسبیکینگ ؟
    ویرایش توسط kasek : May 1st, 2014 در ساعت 01:26 PM دلیل: متعلق به یک کاربر

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

پیش فرض پاسخ : تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

نقل قول نوشته اصلی توسط foko نمایش پست ها
    از نمرتون راضی بودین ؟؟ بویژه رایتینگ و اسبیکینگ ؟
    سلام
    جواب ها رو که اون موقع نمی گن!!

13 روز بعد امتحان کتبی

موفق باشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

نقل قول نوشته اصلی توسط mankind نمایش پست ها
    نظرتون راجع به محل برگزاری آزمون (کتبی و شفاهی) چیه،سرراست هستند یا اینکه بهتره قبل آزمون یکبار مسیر را چک کرد...پیشنهادتون استفاده از کدام وسیله نقلیه است؟
    جالبه خودم جواب سؤال خودمو میدم...من امتحان آکادمیک 4 اردیبهشت شرکت کردم و خلاصه بگم همه چیز خوب بود(البته من دفعه اولم بود شاید جاهای دیگه بهتر باشند)..من فقط نگران مسیر بودم که اونم عالی بود(شاید استثناً برای من)...بی آر تی،تاکسی،مترو و خودروی شخصی همه در دسترس،بدون استرس ترافیک و ... محل آزمون که دیگه اصلاً جای بحث نیست اسمش روشه "هتل" همون هتل هیلتون! البته بعضی ها که دیر اومده بودند گله از دور بودن سرویس بهداشتی داشتند که راست هم میگفتن از دو تا سرویس بهداشتی مجهز یکیش که نزدیکتر بود برای نظافت/تعمیر بسته بود که حین آزمون اونهم باز شد.چیزی که باعث تعجب من شد جمعیت شرکت کننده ها بود اصلاً باورنکردنی بود تا جایی که پست ها را دنبال میکردم این موسسه فقط 50-60 نفر شرکت کننده داشت اما به جرات میشه گفت جمعیتش 10 برابر بیشتر بود و این نشون میده که در آینده نزدیک این موسسه اولین انتخاب شرکت کننده های آزمون آیلتس در ایران خواهد بود ضمن اینکه حتی در این آزمون شرکت کننده خارجی هم داشتند از پاکستان و عراق!
    لیسنینگ و ریدینگ خوب بود میتونم قاطعانه بگم اگر کسی "پرکتیس تست پلاس 3" رو 30 میزده تو این امتحان راحت بالای 32 زده،البته سطح سؤالات از کتاب های کمبریج یه کوچولو بالاتر بود.رایتینگ % 100 در حد کمبریج،تسک1 یک بار چارت درمورد جمعیت افراد 65 سال به بالا در سه کشور مختلف و در سه سال متفاوت بود و تسک2 در مورد پرداخت هزینه حمل و نقل عمومی توسط دولت یا مردم.
    محل امتحان شفاهی هم خوب بود،اول پل میرداماد از سمت ولیعصر،طبقه فوقانی نمایشگاه اتومبیل درویش-- 4 تا اگزمینر نِیتیو ، که همه خانم و مسن بودند --قسمت اول خیلی سریع اسم و فامیل و چک کردن آی دی نامبر بعدش چندتا سؤال راجع به دیکشنری و اینکه آیا بنظر نوشتن دیکشنری کار سختی هست یا نه ... کیو کارت برای من در مورد فیلمی که دیدم و خوشم اومده و اینکه چرا این فیلم را دوست داشتم البته تعدادی سؤال اضافه هم پرسید درمورد یک فیلم خوب که چه ویژگی باید داشته باشه..بعد برای قسمت آخر در مورد سفر و روش های مسافرت پرسید و در آخر هم اینکه آیا تفریح مردم امروزه تغییر کرده یا نه!
    در آخر اینکه همه مشخص بود به اندازه خودشون تلاش کرده بودن و میشد برق امیدُ در چشمهاشون دید امیدوارم همه در این امتحان موفق بشن و نمره دلخواهشونو کسب کنن، برای شما شرکت کننده آینده هم آرزوی موفقیت میکنم.

سلام
    من 24 April امتحان داشتم.
    همه چی خوب بود فقط اینقد دیر شروع شد که همه محتاج wc شدن بیرونم که نمیشد رفت. امتحانم به نظر من راحتتر از کمبریج بود البته من دفه اولم بود تجربه زیادی ندارم. speaking گند زدم چون واسه نماز جمعه خیابونارو بسته بودن منم دیر رسیدم اینقد استرس داشتم که پارت یکو گند زدم به اون راحتی، کیو کاردم که نگا نکردم دستور عملشو ببینم چی باید میگفتم. دیگه پارت سه خودمو جمع و جور کردم ولی دیگه کار از کار گذشته بود ;( موضوع کیو کاردم این بود:
    Describe an apartment or house not your home
    لطفا اگه کسی موضوع کیو کاردش این بوده به من بگه که جواب باید چه چیزایی رو پوشش میداده؟ مرسی

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس" فرزانگان خوارزمي"( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مرك

من در آزمون 24 اپریل آزمون خوارزمی شرکت کردم و در در کل خوب بود... خصوصا لسنینگش که هندس فری نیاز داشت. ولی سطح سوالاتش کلا از کمبریج بالاتر بود!!! و اینکه موضوع رایتینگش هم تکراری بود و من قبلا از روی کتاب Imporove your writting خونده بودمش... ولی نمره ی رایتینگم خیلی پایین شده!!! حالا یا من گند زدم یا اونا بد تصحیح کردن. توی اسپیکینگش خیلی استرس داشتم ولی نمره خوبی بهم دادن، البته فلوعنت صحبت کردم.
    ویرایش توسط kasek : May 9th, 2014 در ساعت 12:25 PM دلیل: حذف قسمت نامرتبط چون تاپیک داشت به بیراهه میرفت+ اطلاع رسانی شدش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز "فرزانگان خوارزمي"

دوستان من 24 آوریل امتحان داشتم . به نظرم خیلی مرکز خوبی هست همینطور که دوستان دیگه اشاره کردن خیلی محیط خوبی داره . مثه مراکز دیگه نیست که انگار با پلیس بین الملل طرف هستین و اومدن که دزد بگیرن .
    نتایج من :
    R 8 L 7.5 S 6 W 6.5
    من دوبار آزاد امتحان دادم و نتایجش رو زیر می نویسم که مقایسه کنید :
    R 7 L 6.5 S 6.5 W 5.5
    R 7 L 7 S 6.5 W 5.5

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)